Šta je novo?

Samsung I9300 Galaxy S III

khm....mali off-topic, ali cisto da znate o cemu se radi, da vas postedim kuckanja http://www.kupujemprodajem.com/Sams...y-Unlocke-2400752-oglas.htm?filter_id=5769868, lik "prodaje" note za 200 a s3 za 250 evra
ali rekoh hajde da proverim....razmenili par mail-ova, dade mi on lepo adresu i broj firme(sve po redu) koja se nalazi u Spaniji, startova me na gmail chat-u i...
Santana: Hello
me: hello
and now what?
Santana: How are you
me: don't bother with the small talk
can we meet in Belgrade or what?
Sent at 8:09 PM on Monday
Santana: We are Shipping the Phone from Montenegro or Spain
ok
me: and the payment comes after I recive the device?
Sent at 8:14 PM on Monday
me: that is to say, I'll pay on reception, to your bank account or whatever...??
Santana: You have to send the money to our boss first
before we can make the shipment
Ok
me: that is perfectly understandable, but I'll need you and your boss to suck my balls first...ok
You have blocked Santana. You can no longer see each other online
toliko
 
Poslednja izmena:
khm....mali off-topic, ali cisto da znate o cemu se radi, da vas postedim kuckanja http://www.kupujemprodajem.com/Sams...y-Unlocke-2400752-oglas.htm?filter_id=5769868, lik "prodaje" note za 200 a s3 za 250 evra
ali rekoh hajde da proverim....razmenili par mail-ova, dade mi on lepo adresu i broj firme(sve po redu) koja se nalazi u Spaniji, startova me na gmail chat-u i...
Santana: Hello
me: hello
and now what?
Santana: How are you
me: don't bother with the small talk
can we meet in Belgrade or what?
Sent at 8:09 PM on Monday
Santana: We are Shipping the Phone from Montenegro or Spain
ok
me: and the payment comes after I recive the device?
Sent at 8:14 PM on Monday
me: that is to say, I'll pay on reception, to your bank account or whatever...??
Santana: You have to send the money to our boss first
before we can make the shipment
Ok
me: that is perfectly understandable, but I'll need you and your boss to suck my balls first...ok
You have blocked Santana. You can no longer see each other online
toliko

Sto ste kuckali na engleskom kad se covek preziva "Dunic" :D Ohhhhhh sto ja volim te prevarante, sad cu da ga maltretiram :d
 
@R-GTI
ma brate lik koristio google translate dok mi se obracao u mail-ovima,i to na Hrvatski prevodio, pajser xD
 
Zar se uopste vidi pojedinacni pixel na 306 PPI? :)

Jos uvek imam s2, stvarno pitam.

Ja bih video pixel i da je 606 PPI. To je telefon, manji displej i primeti se.

I da, definitivno svetlucka dve, tri sekunde samo dok sam gledao klipove na tom sajtu, i to samo dok ne ubrzam klip malo, posle radi normalno.
Ceo dan gledam klipove na netu i neke HD filmove na telefonu bas da vidim da li ce negde jos da se pojavi i nista, sve radi perfektno. Tako da cu tu stranicu da zaobilazim u sirokom luku da mi ne napravi neku zahebanciju.
 
Poslednja izmena:
Juče sam gledao s3 u telenoru u delti, i baterija je bila na 0% i ekran je bukvalno poludio, tj počeo da treperi (menja intenzitet osvetljenja skroz nepravilno i neravnomerno)... To je trajalo skoro 2 min i onda se naravno ugasio. Baš je ružno?
 
Ja bih video pixel i da je 606 PPI. To je telefon, manji displej i primeti se.

Hm, pa nema veze da li je mali ekran ili 5 metara dijagonala, pričamo o gustini piksela :)

Napravio sam sada 480x800 belu pozadinu sa jednim crvenim pikselom i na S2 koji ima 218 PPI, baš je jedva primetan. E sad' na još većoj gustini, a posebno na video snimku a ne jednobojnoj pozadini, nisam siguran da je realno videti jedan piksel koji menja boje :S:

Ne tvrdim da nisi u pravu, samo moje razmišljanje :)
Možda flash player pravi neke anomalije u tom delu, ali sastavljene od više piksela.
 
Juče sam gledao s3 u telenoru u delti, i baterija je bila na 0% i ekran je bukvalno poludio, tj počeo da treperi (menja intenzitet osvetljenja skroz nepravilno i neravnomerno)... To je trajalo skoro 2 min i onda se naravno ugasio. Baš je ružno?

Ko zna šta su mu radili. Ne treba to da radi, na 5% spusti osvetljenje i na kad izprazni zadnji procenat, kulturno se ugasi.
 
Kapiram sta je PPI, nego pricam o psihologiji, jednom ces ga videti slucajno u mraku i onda ces ga videti i kad se zapravo i ne vidi. :)

Inace na pozadinama se ne vidi nista, skinuo sam one aplikacije za testiranje ekrana sa pozadinama raznih boja i ne primecuje se nista u tom delu, sve je ok. Taj piksel, krene da divlja samo ako pustim klipove sa jednog sajta, onog trenutka kad prekinem pa nastavim video pixel se normalizuje istog trena. Nebitno, nadam se da je samo flash na tom sajtu cinio da displej, tacnije taj pixel poludi. Vec sam obrisao istoriju u svim browserima, necu da padnem u iskusenje da opet otvorim taj sajt pa da mi trajno nesto zezne.
 
Kapiram sta je PPI, nego pricam o psihologiji, jednom ces ga videti slucajno u mraku i onda ces ga videti i kad se zapravo i ne vidi. :)

Inace na pozadinama se ne vidi nista, skinuo sam one aplikacije za testiranje ekrana sa pozadinama raznih boja i ne primecuje se nista u tom delu, sve je ok. Taj piksel, krene da divlja samo ako pustim klipove sa jednog sajta, onog trenutka kad prekinem pa nastavim video pixel se normalizuje istog trena. Nebitno, nadam se da je samo flash na tom sajtu cinio da displej, tacnije taj pixel poludi. Vec sam obrisao istoriju u svim browserima, necu da padnem u iskusenje da opet otvorim taj sajt pa da mi trajno nesto zezne.

Nesto si ti opasno istripovao :D

Najverovatnije je, kao sto neko rekao, grupa piksela. Ako nista ne pokazuje u tom testu, nema sta da brines i da razmisljas.
 
Da, nije bitno, shvatam sta kažeš, nego samo osporavam mogućnost da uopšte može da se vidi jedan piksel u video snimku na tom PPI-u. Ne znam da li sam u pravu, ali mi se čini da nema šanse :)

edit: odgovor za jim9
 
Poslednja izmena:
Pa u sustini vrlo koristan, sve aktuelne Uefine snimke mozes da gledas bez da placas, reportaze sa Eura,..na youtube-u ih ili obrisu odmah ako neko postavi ili imas one snimane telefonom gledalaca. Obrisao sam adresu, ne zelim da se cimam vise ali ako te interesuje lako ces da nadjes na google-u.


P.S. Kad vidim ovo koplje i "usb not recognized" dodje mi da...:crash:
 
Poslednja izmena:
Mene pocinje ovaj wake up lag da nervira opasno.Ne mogu da verujem da na telefonu od 600 eura ne radi nesto sto je radilo perfektno na htc magic sa 1.5 androidom:mad:
 
Ma jesam ne pomaze to nista
 
Da li je realno da se na istim telefonima sa istim fw i istom android verzijom nekima desavaju razni bagovi dok pojedini tvrde kako su dobili savrsen telefon u svakom smislu?
 
Moj zvoni 5 min ranije :)
Ja mislio to normalno da me pripremi za budjenje :D
 
Nazad
Vrh Dno