Šta je novo?

Samsung I9300 Galaxy S III

Pa bas tako da ne valja respao bi se, pukla bi plastika na pola, otiso ekran ne bi bio za upotrebu vise.Posto je plastika kvlitetna telefon ima samo estetski problem i moze da se koristi sasvim normalno.Ne postoji telefon koji ne bi imao ostecenja sa pada od metar ipo, i aluminijum bi imao ostecenje.

Ne stavlja se tu cisti aluminijum! Isto kao kod bickli sto kazu od Aluminijuma, ali nije cisti, ima nekih dodataka! Prednost cvrsto biciklo, a lagano! To moze isto kod telefona a zasto ne i nehrdjajuci celik! To sam ja govorio da treba okvir uraditi takav jer on prvi strada i dodatno ucvrsti telefon! Nisu u Nokia-i glupi, zato i prave najkvalitetnij telefone!

*ebem svaki tel koji postane ovakav posle prvog pada pa i na beton! Sve Nokia-e sto sam imao su padale na beton X puta eventualno tackica se pojavi, kakvo guljenje kakvi bakraci! To je jedan od razloga zasto bih dao 600€ samo za kvalitetan telefon! Sad ti ide na zivce moras da mijenjas okvir ili poklopac! Jos kad ti se ishaba poklopac zadnji bice veselo :d
 
Poslednja izmena:
Budi srecan sto je pao na stranu, sto nije direktno na staklo ili zadnji deo.

Baš suprotno, Gorila obično puca kad padne na stranu a ne direktno na displej. Telefon se uvije kad padne na stranu pa zbog tog uvijanja i veličine ode i displej.

On je ovde super prošao kako je mogao.

A ovo kao ako košta 600 evra mora da bude kao tenk? Pa Sonim košta 1500 evra a funkcije na nivou 3310. S3 u Sonim varijanti bi koštao kao dobar polovnjak.
Ja inače ne koristim silikone i to nikad...samo običnu kožnu futrolu ali ne brzgam nikad, lagano izvlačim telefon iz nje i kad zazvoni i kad hoću da vidim koliko je sati recimo.

Suviše su ovo skupe igračke i ne trpe brzopletost i nonšalanciju. :)

Btw meni je normalno da se jedna ovakva sprava polomi, izgrebe, rasklopi..posle pada na beton sa 1,5 metra.
 
Ja odradih ovaj camera mod i camera je bruka okacicu video 30mbit 192khz zvuk :)
 
^kvalitet nema cenu u Mb i GB a i GS III ima ogromnu memoriju i mogucnost prosirenja :)

Daj bre taj sempl da vidimo :)
 
To je pretpostavljam, slican mod kao za gnex...promjena parametara media_profiles.xml gdje se jedino sampling rate mijenja (fps ostaje isti).

Kod mene na Nexusu izmedju defaul podesavanja i high media profila (neka uzasno visoka cifra mbit/s cini mi se 40-50) razlika u 1080p snimku je jedino kad su u fokusu pokretni objekti...Malo manje su "kockasti". Pri snimanju fiksnih objekata tesko da se moze vidjeti razlika.
 
Vert, juče napokon našao vremena da flešujem tvoju temu, ali sam naleteo na problem. Još uvek sam na stocku, samo rootovan, nikakvi modovi i pošto sam video da radi na odexed romovima, intalirao ja sve uredno i primetio da dosta aplikacija neće da mi se otvori posle flešovanja, pa čak i Browser i Gmail.

Negde je beli ekran, negde samo zabode aplikacija i izađe. Negde ima konflikt sa framework-om, a probao sam i da obrišem SystemUI.odex, ali time nisam dobio ništa osim toga da mi je zauvek nestala pozadina :) . Srećom uvek držim backup u CWM-u, tako da sam sve uspešno vratio kako je bilo pre flešovanja teme. Ajde kad budeš imao vremena da vidimo šta bi to moglo da pravi problem, pošto mi se tema svidela :)
 
Vert, juče napokon našao vremena da flešujem tvoju temu, ali sam naleteo na problem. Još uvek sam na stocku, samo rootovan, nikakvi modovi i pošto sam video da radi na odexed romovima, intalirao ja sve uredno i primetio da dosta aplikacija neće da mi se otvori posle flešovanja, pa čak i Browser i Gmail.

Negde je beli ekran, negde samo zabode aplikacija i izađe. Negde ima konflikt sa framework-om, a probao sam i da obrišem SystemUI.odex, ali time nisam dobio ništa osim toga da mi je zauvek nestala pozadina :) . Srećom uvek držim backup u CWM-u, tako da sam sve uspešno vratio kako je bilo pre flešovanja teme. Ajde kad budeš imao vremena da vidimo šta bi to moglo da pravi problem, pošto mi se tema svidela :)

Koji rom si stavio?
 
Na stocku sam i dalje, kao što rekoh :) . Radi tema i tamo, ali baguje ostalo, to je problem.
 
Odradio root skinuo modovan SamsungCamera.apk root explorerom zamenio original aplikaciju i izbrisao SamsungCamera.odex
I reset telefona i to je to_Okacicu sa dropboxa netaknut video posto ovaj youtube smanjuje kvalitet.
samo da ga uploaduje :)
odlicno je ,kako si odradio taj mod....
 
Dobro si to podneo, mogu da primetim :)

Probaj da nadjes ovaj okvir i zadnji poklopac da zamenis, trebalo bi na dealextreme uskoro da se pojave, posto za note ima i nije skup, oko 2000din izadje http://tinyurl.com/cc5ogyo

Bilo je prvih par minuta tuga i neverica:S:...ali sta ces to je samo telefon a ja posto nisam neko ko mnogo to pazi pre ili kasnije bi imao neku ogrebotinu.Meni nije bitno dal to izgleda savrseno kad ga stavim na sto, meni je bitan ekran i bio sam presrecan kad sam video da nije dobio nio jednu ogrebotiniu i da sljaka ko zmaj:).
Videcu za okvir ali mislim da necu da menjam nista ne smeta mi ovo pogotovu sto se ne vidi uopste dok se drzi u ruci.


Ne bih da stajem na muku ali da nije ispao zato sto je napravljen u savrsenoj ergonomiji sa ljudskom rukom? :) I taj deo je mogao biti iste boje u celom obliku, a ne ovo ofarbano srebro..

Ispao je zato sto je drugar od vlasnika dobio sina i vlasnik je bio popio vise nego sto treba i na izlazu iz lokala u guzvi ne znam ni sam kako tacno telefon je ispao i toliko.
 
Ispao je zato sto je drugar od vlasnika dobio sina i vlasnik je bio popio vise nego sto treba i na izlazu iz lokala u guzvi ne znam ni sam kako tacno telefon je ispao i toliko.

Aha.. ali i dalje stoji da te delove mogu da prave od jednog obojenog dela plastike ili cega god, a ne ovo markerom/sprejom samo gornji sloj..
 
Koja je ovo fora sa externom sd karticom? Neki programi je vide neki ne!
 
Moze neka preporuka za custom rom.
Na stock sve radi ok ali mi je slab wifi signal
 
Jel moze neko od vlasnika da mi potvrdi ovo vezano za externu sd karticu
 
Jel' ima neko trip da mu se ne syncuju gmail/facebook i sl. dok je na wifi? Kapiram da mi radi mozda jednom dnevno, dok chim prebacim na data odmah syncuje.. Googlao sam al' ne mogu nish' pametno da nadjem :/ Na kraju stavih wifi sleep na never, al' realno smara shto ne mogu da koristim wifi kad sam gajbi i da mi syncuje instant :/
 
Nazad
Vrh Dno