Šta je novo?

Samsung I9300 Galaxy S III

Da li si ubacivao modove ili extenzije?

Upravo sam probao google map,mogu reci da je poboljsan. Ekran sada prati strelicu :)
 
Jel presao neko sa S2 na ovaj? Zanima me misljenje takvog korisnika
 
Da li neko dobija ovo kada se poveze na KIES, cisto da pitam nisam video da je neko pominjao :).
"Your device does not support software upgrading via Kies" (nista dirano, sve stock)
 
[Miki je napisao(la):
;2942204]Da li neko dobija ovo kada se poveze na KIES, cisto da pitam nisam video da je neko pominjao :).
"Your device does not support software upgrading via Kies" (nista dirano, sve stock)

Isto i kod mene.

@b0ss
Kupio onu futrolu, dobra je. Ko voli silikone imaju par dobrih.
 
Poslednja izmena:
I meni isto stoji krastavac izgleda spadamo u zemlju nepozeljnih.
 
Ne znam u cemu je frka- samo skinete zvanicni update na nekom od sajtova i putem pc odina ubacite u mob. Isto kao i da ste odradili preko kiesa. Ja sam tako ICS ubacio kad izasao.
 
Prvo moras da udjes u Vertumusov svet, ako smes :D
 
Hahah e ovo je jaka fora a ne ono trolovanje kao u vecini slucajeva :p
Kad smo kod vert worlda, kako napreduje? :)
 
^posebno ako hoces da ti se slaze uz mrezaste carapice :d
 
Da se pohvalim direkt na beton iz ruku,pao je na ovu cosku a zavrsio je na displeju koji nema ogrebotina i poklopac se odvojio.Jedino ostecenje je ovo.Pa posle neko nek kaze kako ne valja plastika.
W.jpg
 
Poslednja izmena:
Oguljeno i ima sitna ulubljenja od betona nema ni milmetar.Kako je pao ja sam prezadovoljan.Kad je roknuo prvo mi proslo kroz glavu ode displej.krastavac moralo je to da se desi svaki tel meni mora da padne na beton pre ili kasnije.
 
Da se pohvalim direkt na beton iz ruku,pao je na ovu cosku a zavrsio je na displeju koji nema ogrebotina i poklopac se odvojio.Jedino ostecenje je ovo.Pa posle neko nek kaze kako ne valja plastika.
W.jpg

A sta je trebalo da mu se desi da se raspadne sav pa da kazemo da ne valja plastika? Meni da se ovo desilo sa telefonom od 600e... ne znam prodao bih ga ili poklonio bratu najverovatnije, izgleda katastrofalno ruzno. Mogli su makar taj okvir od aluminijuma da stave jer je on najizlozeniji padovima i habanju.
 
Sad stavi neki tanki case i bog da te vidi;)
 
Ulubio bi se aluminijum, a da je jako tanak bio bi krt i pukao bi. Nema ništa pametnije nego kupiti bamper, jer ovakve sofisticirane sprave nisu predviđene da ispadaju na beton.
 
A sta je trebalo da mu se desi da se raspadne sav pa da kazemo da ne valja plastika? Meni da se ovo desilo sa telefonom od 600e... ne znam prodao bih ga ili poklonio bratu najverovatnije, izgleda katastrofalno ruzno. Mogli su makar taj okvir od aluminijuma da stave jer je on najizlozeniji padovima i habanju.


Pa bas tako da ne valja respao bi se, pukla bi plastika na pola, otiso ekran ne bi bio za upotrebu vise.Posto je plastika kvlitetna telefon ima samo estetski problem i moze da se koristi sasvim normalno.Ne postoji telefon koji ne bi imao ostecenja sa pada od metar ipo, i aluminijum bi imao ostecenje.
 
Budi srecan sto je pao na stranu, sto nije direktno na staklo ili zadnji deo.
 
Oguljeno i ima sitna ulubljenja od betona nema ni milmetar.Kako je pao ja sam prezadovoljan.Kad je roknuo prvo mi proslo kroz glavu ode displej.krastavac moralo je to da se desi svaki tel meni mora da padne na beton pre ili kasnije.

Dobro si to podneo, mogu da primetim :)

Probaj da nadjes ovaj okvir i zadnji poklopac da zamenis, trebalo bi na dealextreme uskoro da se pojave, posto za note ima i nije skup, oko 2000din izadje http://tinyurl.com/cc5ogyo
 
Ne bih da stajem na muku ali da nije ispao zato sto je napravljen u savrsenoj ergonomiji sa ljudskom rukom? :) I taj deo je mogao biti iste boje u celom obliku, a ne ovo ofarbano srebro..
 
Nazad
Vrh Dno