Šta je novo?

Samsung Galaxy S9/S9+

Kažu i da je došlo zlatno doba :party::exploder:
:d
Izvinjavam se za off, bilo je jače od mene :d

Ps: hoće li ovih 6h SOT-a da mi ostane i nakon nekog vremena upotrebe ili je ovo samo početnička sreća?
 
Pa kazu, zato ja i navodim...
Nece odma staklozastitu sa uv lepkom pa mogu kasnije da ...
 
Meni se čini baterija za nijansu bolja posle ovog update-a poslednjeg. Naravno i package disabler je must [emoji16]

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Kažu i da je došlo zlatno doba :party::exploder:
:d
Izvinjavam se za off, bilo je jače od mene :d

Ps: hoće li ovih 6h SOT-a da mi ostane i nakon nekog vremena upotrebe ili je ovo samo početnička sreća?
Sve zavisi koliko je nakacen na 4g a koliko na wifi.
Kod mene te dve stavke su krucijalne koliko ce biti sot, varira od 4h do 6h. Mislim da los signal mnogo vise jede bateriju od programa.

Послато са SM-G965F уз помоћ Тапатока
 
Verovatno glupo pitanje, ali zna li neko zasto ne vidim u play store-u package disabler?

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Moja supruga je razbila ekran na S8+ u originalnoj futroli samsung sa folijom, zato bolje stavi neko staklo radi zastite ekrana.

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

Odlucio sam da rizikujem, muka mi je vise od stakala, narocito jeftinijih, a za whitestone mi se ne daju tolike pare.
 
Verovatno glupo pitanje, ali zna li neko zasto ne vidim u play store-u package disabler?

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
Sad videh da ga nema, izgleda da je sklonjen, a imam kupljenu verziju na Play store i nema ga vise pod stavkom ostalo jer ga nisam jos instalirao.

Послато са SM-G965F уз помоћ Тапатока
 
Da li za package disabler treba da se rotuje fon?
 
Package disabler ne moze da se kupi u Srbiji vise. Probao sinoć i pise this app is not available in your country..

@blue ne treba ti root.

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Pisao sam danas supportu, evo šta su mi odgovorili:

"package disabler is temporarily unavailable. The app will be back in play store within 5 days. Please wait.

If you bought the package disabler app within the last 9 days, please send us your play store invoice.

You can get the app from our website also: http://www.packagedisabler.com/

Regards,

PD Team"
 
Mozda glupo pitanje ali okidali knox od obog package disablera, posto mi izbaci neki okvir nesto vezano za knox koji mi nije bas najjasniji
 
Ne okida, opušteno pogledaj sta ti ispisuje....

from komsa's S8
 
Update softvera telefona potrosio 4% baterije, to normalno, malo, puno... koliko obicno potrosi i zavisi li od velicine i/ili sveobuhvatnosti zakrpe koja se skine i instalira?
 
Stigla cuka. :);) U prosli utorak sam dobio potvrdni odgovor od samsunga a evo danas stigao sat. 11 dana iscekivanja. Uh. :p
 
I meni danas stigao sat [emoji846] Potvrda je bila 22.10

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Stigo sat, preseo mi , potvrda bila cak 12.10 poslali tek juce.....
 
Bitno da su svi kukali kao ranjenici [emoji1787] Ajd u zdravlje da vas služi [emoji4]
 
I ja isto, 15og stigla potvrda, nisam dobio sat. Kmeeee :)

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Stigo sat, preseo mi , potvrda bila cak 12.10 poslali tek juce.....

U roku su ti poslali. 15 radnih dana. Svima ce stici u roku. Iskreno, mogli su to mnogo bolje da rese, da odmah uz telefon dobiju kupci satove, a ne ovo cimanje. Jer definitivno cekaju poslednji trenutak da isporuce. Huawei je to mnogo bolje organizovao.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Muka mi sto sad mora da ih jurim da vidim za garanciju jos.....
 
Da, to je jos veca glupost. Dobijes nov uredjaj, bez overene garancije.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Kad vidis za garanciju javi nama koji cekamo satove

Послато са SM-N950F уз помоћ Тапатока
 
Poslednja izmena:
Super.... znaci 2 godine garancija? Izgubi se mesec dana na dostavu i cekanje sata ali nema veze.

Послато са SM-N950F уз помоћ Тапатока
 
Znate li koji se sat dobija tj koja verzija? Znam da ima onaj frontier i classic i možda još neki.

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Trebalo bi da stize samo Frontier.

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
 
Jel to update za AOD? Sad sam pogledao, jos nema nista...

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno