Šta je novo?

Samsung Galaxy S9/S9+

Bice, ali tek uz 9.0.
 
Bojao sam se da ce me baterija razocarati ali sam oduševljen.
5 sati SOT-a i jos 44% ostalo, neverovatno. Ne stedim ga uopste, aod, qhd+, sve ostavljam popaljeno its.
Nadam se da ce ovako ostati i nakon ovih prvih par nedelja koristenja.

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Odličan Pie, samo da nisu recents nebulozno vodoravno napravili...ovaj trenutni je extra! :(

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Kad ono imaju obicaj da uspore telefon, sa izlaskom novog modela (nakon godinu dana) ili sa prestankom nadogradnje softvera i novih verzija androida za taj model?
 
Kad ono imaju obicaj da uspore telefon, sa izlaskom novog modela (nakon godinu dana) ili sa prestankom nadogradnje softvera i novih verzija androida za taj model?
Nema pravila, kod s7 je već u aprilu povećana pitrošnja, s8 je do jula-avgusta super radio, posle su pojedini prijavljivali probleme; sada na s9 još vidim da niko ne kuka. Izgleda svake godine produžuju kvalitet usluge, sad kako su ih italijani tužili možda još i bolje da bude, ko zna!

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Da li je moguce ugasiti i/ili cak potpuno iskljuciti pojavljivanje obavestenja da je dostupna nova verzija softvera telefona (android-a i zakrpa njegovih)?
Smara ono obavestenje...
 
@zeha Naravno, već 100x pominjani package disabler!

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Meni pise za package disabler kada hocu da ga skinem da nije dostupan u vasoj zemlji. Zna neko razlog?
 
Pozdrav ljudi,

kupio sam S9 sa italijanske TIM mreže. Jedino što je imao je neki TIM bloat ali sam obrisao sve. Da li mislite da ima potrebe da menjam CSC i da li radi ona varijanta da nakon što na mojoj mreži napravim 5 minuta razgovora i uradim factory reset sa karticom unutra telefon ponudi da promeni CSC?

Sent from my SM-G960F using Tapatalk
 
Meni pise za package disabler kada hocu da ga skinem da nije dostupan u vasoj zemlji. Zna neko razlog?
Pisano je gore da je skinut sa playstora i da ce biti vracen ovih dana.

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Kako ovo radi kad playstore kaze da ne radi na s9+
s9+.JPG
 
^Pročitaj par poslednjih postova, da ne kažem prvi pre tvoga!

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Čitao sam da hvalite kameru u noćnim uslovima, malo sam se igrao sa S9+, zadnja je zaista dobra, video odličan, ali totalno razočarenje prednjom kamerom. Ni blizu cenovnog ranga u kom se nalazi. Navikao sam na GCam i odlične slike obe kamere, ne bih menjao F1 a da dobijem neku stavku lošiju. Ima li sređen GCam da radi na S9+ ?
 
Što se tiče sata, odnosno poklona uz kupljeni telefon da li telefon mora da bude aktiviran kako bi famozni ljudi iz Samsunga proverili IMEI?

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Znas kako, pokusaj gcam koristiti, verzija 3.2.9., kod mene na note 8 je razlika nebo i zemlja. Stavio sebi na nova launcher, double tap gcam i odmah na selfie kameru. A za ostalo zadnja je ipak bolja od navedene. Znaci da iz Samsunga hoce, mogu poraditi na softveru i ispeglati da prednja bude tip top ili makar u rangu sa konkurencijom. Od s8 drze istu kameru na s seriji i note seriji, malo ispeglali softver na s9/note9. Ali znamo da nece to ispraviti na starijim uredjajima :D. Ako ti treba info o verziji, pisacu ti u pm. Radi perfektno, 9/10 puta, portret mod je super, crashuje rijetko, ali se desi.
Kakva je kamera nakon apdejta ovog koji je navodno trebao poboljsati prednju kameru, ako neko zna?
 
Poslednja izmena:
Ja neku razliku primetio nisam, osim da Honor 10 koji sam pazario kao drugi telefon ima bolji nivo detalja na prednjoj kameri od S9. Imao sam davno na Note 4 problema sa package disable-rom. Kupio sam davno app sa store-a međutim kada sam kliknuo da on sam pogasi stvari, mislim da je bilo nešto tipa safe disable ili kako god, krenuo je telefon da brlja. Kolega je kačio ovde ono što je on disable-ao pa ne zanima samo da li i dalje radi kako treba? Da ulazim u igru ili ne, jer i ovako sve leti :).
 
Glupo pitam, da li se kod nas dobija frontier ili classic s3. Stigao danas mail potvrde za sat:) a meni tek sad pade na pamet. Hoću da naručim par stvari sa alija pa da znam za koji da uzmem.
 
Koliko znam i videh po slikama, frontier se dobija!

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Glupo pitam, da li se kod nas dobija frontier ili classic s3. Stigao danas mail potvrde za sat:) a meni tek sad pade na pamet. Hoću da naručim par stvari sa alija pa da znam za koji da uzmem.
Posle koliko ti stigla potvrda za sat?

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Može li neko da mi kaze koliko se čeka potvrda?

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Može, po sedamnaesti put, ili da pročitate temu par strana unazad gde sve lepo piše, po nekoliko puta, iznova i iznova.
 
Pozz ljudi, uzeh danas S9, moze li neka preporuka koju futrolu i staklo uzeti za njega?
 
Spigen+whitestine domeglass 60-79e ukupno..
Od jeftinijih onda bilo sta jer nijedna nije tako dobra...
Ili samo kupi original masku na preklop mada i ina kosta koliko i prva kombinacija

Послато са SM-N950F уз помоћ Тапатока
 
Spiegen Tough Armor za S9 :). Tenkić a čuva ekran i kompatibilan je sa whitestone dome staklom.
 
284 strane, a tema se svodi na zaštitu displeja, i na sat koji se dobija kao promocija...
 
i na SOT.. ali sta ces, tako je u vecini ovakvih tema..

Sent from Galaxy S8
 
Nazad
Vrh Dno