Šta je novo?

Samsung Galaxy S8 / S8+

Aha znači imamo isti sw. Moguće da je do toga .

Edit:
Još jedno pitanje , kada stavite one defolt wallpapers od Samsunga sa onim zvezdicama koje se pomeraju da li pri otkljucavanju ekrana na power dugme imate prvo 1sek crnu pozadinu pa tek posle se pojavljuje ona samsungova sa zvezdicama ? Mislim da tako ranije nije bilo ..

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Aha znači imamo isti sw. Moguće da je do toga .

Edit:
Još jedno pitanje , kada stavite one defolt wallpapers od Samsunga sa onim zvezdicama koje se pomeraju da li pri otkljucavanju ekrana na power dugme imate prvo 1sek crnu pozadinu pa tek posle se pojavljuje ona samsungova sa zvezdicama ? Mislim da tako ranije nije bilo ..

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
Da, to je slucaj i kod mene. Pre nije bilo, izgleda da je ovo azuriranje na oktobar donelo taj bagic. [emoji16]

米哈
 
Aha znači imamo isti sw. Moguće da je do toga .

Edit:
Još jedno pitanje , kada stavite one defolt wallpapers od Samsunga sa onim zvezdicama koje se pomeraju da li pri otkljucavanju ekrana na power dugme imate prvo 1sek crnu pozadinu pa tek posle se pojavljuje ona samsungova sa zvezdicama ? Mislim da tako ranije nije bilo ..

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
To mi je ranije bilo ali sada čim kliknem na power nemam crne pozadine već odmah samsungovu. Ugasio sam ono da sa klikom na home odmah upadam na home screen već trebam swipe.

Što se tiče AOD pomjeranja čitam na nekim forumima da se neka verzija AOD-a pomjera pixel po pixel svake minute ali je to oku teško uočljivo da bi nakon 60 min skočio skroz na drugu poziciju na ekranu. To je najbolje da testirate kad krenete na spavanje, zalijepite kakav stiker na ekran i kad se probudite pogledajte poziciju sata.

Ja sam ugasio AOD skroz jer primjetim da ostaje image retention velikog sata kad upalim telefon i postavim sivu pozadinu (tapatalk night mode).

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Pitanje za vas koji ste naručivali ultimate shield direktno od njih.

Kako stiže upakovano, u obliku pisma pa će samo da ubace u sanduče ili paket koji moram da podignem?

Vidim da svi kažu da brzo stiže, prošlo je već 5,6 dana od kada je status 'poslato', pa ne znam da li da optužim psa da je opet oteo pismo (što radi inače :) ), ili još da čekam.
 
@lappy kao pismo stiže , meni ubacili u sanduče.

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Hoce li meni neko reci zašto mi screensaver ne radi kada je telefon na struji?

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
@lappy kao pismo stiže , meni ubacili u sanduče.

Sent from my HTC U11 using Tapatalk

Hvala.
Mada to povećava šanse da ga je pas sredio, radi to sa računima kada ispadnu iz sandučeta :/

Inače, staviću samo to, ako mi stigne, definitnvno šteta sakrivati telefon u nekoj glomaznoj zaštiti
 
Poslednja izmena:
Što se tiče AOD pomjeranja čitam na nekim forumima da se neka verzija AOD-a pomjera pixel po pixel svake minute ali je to oku teško uočljivo da bi nakon 60 min skočio skroz na drugu poziciju na ekranu. To je najbolje da testirate kad krenete na spavanje, zalijepite kakav stiker na ekran i kad se probudite pogledajte poziciju sata.

Kod mene se pomeri svaki put kad dvaput tapnem na dugme dole..
Znaci stoji AOD sat.. tapnem 2x home button ali ga ne otkljucam i kad se posle par sekundi zatamni ekran sat je uvek na drugom mestu..
nekad skoci skroz gore, nekad se pomeri manje, ali je primetno.. vidi se kad npr. stavim parce papira gde je bio
 
Nema dileme da se AOD pomjeri kada se upali pa ugasi ekran. Pitanje je pomjera li se kada se ne dira telefon.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Nema dileme da se AOD pomjeri kada se upali pa ugasi ekran. Pitanje je pomjera li se kada se ne dira telefon.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Evo,ja sam upravo testirao.Nakon sat vremena se pomerio sat.Telefon je iz Telenora,CSC je SEE,oktobarski update.Taman sam se spremao da mu flesnem stariju verziju softvera,a on me preduhitrio i pomerio se :).
 
Uh sat vremena je previše .. ovde ljudi pišu da se pomera na 2,3 minuta .. ?

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Da li još neko ima problem sa aplikacijom tele banke od kad je izašao ovaj novi update? Meni uopšte neće da je instalira tj piśe da uređaj nije podržan.

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
 
Uh sat vremena je previše .. ovde ljudi pišu da se pomera na 2,3 minuta .. ?

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Danas sam bio kod jednog druga.Ima s7 edge.Kod njega sam pratio AOD 15-tak minuta,nije se mrdnuo.Softver mu je iz maja ove godine,kako je uzeo telefon.On ne azurira telefon :d.Kaze,zadovoljan je kako radi.
 
Kod mene sat skače često, na home nisam obraćao pažnju
 
Evo,jos jednom sam testirao.Tacno na sat vremena se pomeri sat.

@Proday Druze,koja je kod tebe verzija softvera?
 
Ret samsung. Sat vremena stoji na istom mestu.. mada mogli su da odrade kao lg ,da se ne pomera uopšte i nikada :/

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Ja sam na aqj5 sw.. možda je do toga

Stvarno zanimljivo.. da li imaš uključeno i home dugme sa aod ?

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Imam i home, al kao što rekoh nikad zagledao nisam da li se mrda. Takođe ako se sećam ranije si kukao da ti ne reaguje aod na promenu osvetljenja?!...meni to bukvalno momentalno radi; tipa uđem u sobu, upalim svetlo odma i aod pojača svetlinu primetno.
 
Kad smo već kod aod, ja koristim onaj najmanji uz samu ivicu ekrana (koji se inače lagano pomera gore-dole). Znate li gde može da se nađe još takvih?

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Imam i home, al kao što rekoh nikad zagledao nisam da li se mrda. Takođe ako se sećam ranije si kukao da ti ne reaguje aod na promenu osvetljenja?!...meni to bukvalno momentalno radi; tipa uđem u sobu, upalim svetlo odma i aod pojača svetlinu primetno.
Radi na svetlo ali nešto sporije .. mada sada je i to bolje. Čekaj da testiram sa upaljenim home dugmetom :)

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Kad smo već kod aod, ja koristim onaj najmanji uz samu ivicu ekrana (koji se inače lagano pomera gore-dole). Znate li gde može da se nađe još takvih?

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
I meni je taj najdraži ali nema ikonica notifikacija a koristim ih da uskocim u aplikaciju odmah.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Evo, istestirao sam sad AOD.. stavio sam vizitkartu tacno na ivicu gde pise datum tako da se ne vidi sta pise i ispada da se svakog minuta pomeri jedan red pixela gore ili dole (natpis pocinje da se pojavljuje iza ivice)
A posle sat vremena potpuno promeni poziciju tj. skoci na vrh ekrana pa se sledeci put vrati na sredinu itd.. znaci mrda se i u toku tih sat vremena ali po malo svakog minuta pa se ne primetcuje..
 
Poslednja izmena:
svaki minut-2 se pomeri kod mene za cca cm

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Vazno je da se mrda [emoji4].Procitah na jednom sajtu,da sa tim hoce da smanje potrosnju baterije.

Послато са MI 5 уз помоћ Тапатока
 
Opet ja. :) Upravo mi se desava prilikom sporog citanja teksta tj prevlacenja prstom u cugu od dole prema gore da prestane da ga lista, a prst nastavljam da vucem. Jel moze neko da mi potvrdi da li se to desava jos nekom ili da reklamiram telefon. :D G955F
 
Poslednja izmena:
Stigao S8 juče!Prezadovoljan sam,samo mi nisu jasne neke stvari...Zasto na YouTube-u nema ni crop to fit niti radi ono kao da uvelicas da vi gledao na ceo ekran,i kako da kada udjem u aplikacije koje su crne namestim navigation bar da promeni boju sa bele?Hvala!

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Za prvo .. [youtube]kH3nz6pyN-k[/youtube]

Za drugo moraš preko adb da kuckas nešto .. vidi na xda

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Stigao S8 juče!Prezadovoljan sam,samo mi nisu jasne neke stvari...Zasto na YouTube-u nema ni crop to fit niti radi ono kao da uvelicas da vi gledao na ceo ekran,i kako da kada udjem u aplikacije koje su crne namestim navigation bar da promeni boju sa bele?Hvala!

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
Uradi na videu pinch to zoom. Razvući će se video.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno