Šta je novo?

Samsung Galaxy S8 / S8+

Kod mene jos nije stigao update... Telefon iz USA na Telenor mrezi.
fb1a85c1f55eb7fdc9148a37bcd3eadd.jpg
 
Ima u temi ovde. Nisam siguran na kojoj strani. Verzija je 1.7.3

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
@Dusan. Vise puta pominjani adhell...najbolji program za samsung, osim što ima package disabler, blokira i sve reklame!

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Loznice koja ti to tema?
 
Mislim da ju je Samsung povukao sa stora pre 1m..

c0b3e87ac76af5f1a379ff35e28bd9e7.jpg


Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
A to je ta. Mislio sam da je neka druga. Steta sto ne moze nekako da se izvuce...
 
Znam da je ovo po stoti put,ali da li savetujete samsung original foliju, Ulitimateshield,ili jos bolje neko staklo?Hvala!
 
Kakva su vam iskustva sa otkljucavanjem telefona na prepoznavanje lica?

Kod mene bas lose radi... Jos nosim naocare za vid sto ga izgleda bas zbunjuje.
 
Znam da je ovo po stoti put,ali da li savetujete samsung original foliju, Ulitimateshield,ili jos bolje neko staklo?Hvala!
Imao sam original foliju, ne valja... Hoce posle nekog vremena da se zavrne i bas bzv izgleda... Uzmi Nillkin staklo "CP+ MAX", tu nema greske.

米哈
 
Imam na ajfonu Nilkin 3d cp max i to je savršenstvo od stakla. Ne znam kakav je na S8.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Ja sam uzeo srebrni, crni mi deluje kao plastikaner, ali sto rekose, ako koristis neku futrolu, onda to nije ni bitno. U sustini, ja od telefona vidim samo ove srebrne ivice, van tih ivica, sve boje imaju napred ono crno oko ekrana.

Послато са SM-G950F уз помоћ Тапатока
Hvala,da li ti te ivice smetaju malo,kvare utisak ekrana?
 
Nista, meni je ovako cak i lepsi. Prosetaj se do telenora ili neke druge radnje, mozes malo da ga cackas, vidis kako ti stoji u ruci.

Послато са SM-G950F уз помоћ Тапатока
 
Možeš uslikati jednu sliku izbliza oko rubova da vidimo, mislio sam i ja sebi naručiti.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Da li se nekom desava prilikom listanja gore-dole unutar aplikacije (npr Instagram) da mu touch screen prestane da lista vec to prepoznaje kao "klik" i tako lajkuje sliku preko koje se predje? Sve se desava dok je prst u kontaktu sa ekranom. Mozda nije najbolji opis, ali ako se nekom desilo, prepoznace. :)

Ne desava se konstantno, ali kada se desi, smeta jer ne bi trebalo to da se dogadja.
 
Poslednja izmena:
Da li je samsung izbacio ranije onaj update sa kojim se home dugme malo pomera da bi sprecio burn-in?Hvala!
 
Da li se nekom desava prilikom listanja gore-dole unutar aplikacije (npr Instagram) da mu touch screen prestane da lista vec to prepoznaje kao "klik" i tako lajkuje sliku preko koje se predje? Sve se desava dok je prst u kontaktu sa ekranom. Mozda nije najbolji opis, ali ako se nekom desilo, prepoznace. :)

Ne desava se konstantno, ali kada se desi, smeta jer ne bi trebalo to da se dogadja.
Meni se to desava ali u Redditu, tipa lupi se upvote umesto scrolla. Jako retko doduse, uvek sam to pripisivao zastitnom staklu. Sta da ti kazem, oprezno sa stalkovanjem :D

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Skinuo staklo, mislio da je do njega, ali se i dalje zabode. :) Sad cu uzeti foliju, na staklu se nakupi prasina sa strane pa ne izgleda lepo. Vazno mi je samo da nije neki problem sa ekrana i touch-a. :)
 
Skinuo staklo, mislio da je do njega, ali se i dalje zabode. :) Sad cu uzeti foliju, na staklu se nakupi prasina sa strane pa ne izgleda lepo. Vazno mi je samo da nije neki problem sa ekrana i touch-a. :)
Ne znam koje si staklo uzeo!? Ovde se vidi malo prasine al bas kad stavis na 10cm od ociju [emoji16]

米哈
 
Zna li neko da li može da se namesti prečica na home screen koja me automatski vodi u kameru ali u manual mod a ne kao kamera apk prečica koja vodi u auto mod ?

Edit:
Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Uradio sam Edit gore :) nisam mislio na to :)

Edit:
Odradio sam šta sam hteo :)

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Ne znam ni ja tacno, ali sam ga bas dobro pozicionirao i zalepio, nigde nije bilo vazduha. Problem je sto je povrsina za lepljenje mozda 3mm sa svih strana i onda prilikom vadjenja telefona iz dzepa cim se malo zakaci, gotovo. :)
 
Ne znam ni ja tacno, ali sam ga bas dobro pozicionirao i zalepio, nigde nije bilo vazduha. Problem je sto je povrsina za lepljenje mozda 3mm sa svih strana i onda prilikom vadjenja telefona iz dzepa cim se malo zakaci, gotovo. :)
Uzmi Nillkin CP+ MAX, neces imati navedenih problema. [emoji16]

米哈
 
Da li je samsung izbacio ranije onaj update sa kojim se home dugme malo pomera da bi sprecio burn-in?Hvala!
Home dugme se promjera na zakljucanom ekranu kad zakljucas/otkljucas telefon. Kad je ukjucen AOD sat se pomjera, home dugme ne. Jučer sam sam ovo testirao, zalijepio dvije trakice sa donje i desne strane home dugmeta i pratio njegovu poziciju.

A dok koristiš telefon svaki klik na home ono se povećava i smanjuje.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno