Šta je novo?

Samsung Galaxy S8 / S8+

@ICE sve znam druže, ali navika je čudo...u principu, 300-400h od restarta telefona lepo radi i stock (kontam da me neće ubiti 2x mesečno da resetujem telefon) ;)

Da imam više od 15gb za backup na googlu ili kad kupim pixel, ima da koristim google photos 100%.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
@ICE sve znam druže, ali navika je čudo...u principu, 300-400h od restarta telefona lepo radi i stock (kontam da me neće ubiti 2x mesečno da resetujem telefon) ;)

Da imam više od 15gb za backup na googlu ili kad kupim pixel, ima da koristim google photos 100%.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
A da li pod resetommislis na factory reset ili samo telefon da restartujes kao kada se isprazni?
 
Kao kada se isprazni.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Pa realno, imao sam telefone koji su i po 1000+ radili bez usporenja, al aj sad kad moram, nije teško 1-2 mesečno :)

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Do sada si 67x mogao naći i uraditi. Pogotovo što sam ti rekao da ima u s7 temi a bukvalno je pre par dana neko pisao postupak kada je objašnjavao oko home csc fajla proceduru.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
Probacu da potrazim

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
https://www.sammobile.com/firmwares/galaxy-s8/SM-G950F/ izaberi firmware koji hoćeš i kad klikneš na njega dobićeš uputstvo sa sve linkom za odin.

Napomena da ti pre svega trebaju samsung drajveri instalirani ako ih već nisi instalirao (za to mi ne traži link). A firmware kad skineš i otpakuješ imaćeš 5 fajlova koje ređaš u odin polja u koje se koje traži (skontaćeš po nazivu). Jedino zadnji stavi csc (nemoj home csc).

a277aa6d3b71732ef3307b536c19a79d.jpg


Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
https://www.sammobile.com/firmwares/galaxy-s8/SM-G950F/ izaberi firmware koji hoćeš i kad klikneš na njega dobićeš uputstvo sa sve linkom za odin.

Napomena da ti pre svega trebaju samsung drajveri instalirani ako ih već nisi instalirao (za to mi ne traži link). A firmware kad skineš i otpakuješ imaćeš 5 fajlova koje ređaš u odin polja u koje se koje traži (skontaćeš po nazivu). Jedino zadnji stavi csc (nemoj home csc).

a277aa6d3b71732ef3307b536c19a79d.jpg


Sent from my SM-G950F using Tapatalk
Zahvaljujem

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
@ICE sve znam druže, ali navika je čudo...u principu, 300-400h od restarta telefona lepo radi i stock (kontam da me neće ubiti 2x mesečno da resetujem telefon) ;)

Da imam više od 15gb za backup na googlu ili kad kupim pixel, ima da koristim google photos 100%.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

ma bre high quality i samo teraj. jedino je problem ako snimaš 4K.
 
Nikad upalio 4k

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Pa onda cepaj photos u high quality... Razliku u odnosu na original ćeš videti nikad a unlimited je

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
 
Slažem se. Sa high quality praktički ne vidiš razliku, jedino ako zumiras max.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Ja sam kontao da je unlimited samo za pixel telefone!?!

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Oni imaju unlimited u original quality. High quality je unlimited za sve.

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
 
Je l' instalirao neko avgustovski update od 600.21MB? Je l' ima nekih nedostataka ili je bezbedno? :)
 
Ovi u Telenoru zabagovali, ne šalju nikakve update još od jula...



baea8bfb382288db8c73af6cfd6584aa.jpg
 
Direkt iz samsunga, stigao i novi :)

e5585f1464e2a4ae51d9ad17df844707.jpg


Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Dobio za rođ...10k je u samsungu majke im...i to ide bez punjača (mislim one kockice). Za razliku od prošlog modela (920i), kada koristim fast wireless punjenje i telefon i punjač su hladni na dodir i praktično je nečujan.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Jel ovaj adhell sa play stora i bxActions rade normalno sa zadnjim AQH3?

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
BxActions radi sa AQH3.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Nisu ga ni izbacili. Vip ima nešto noviji build number ali i dalje julski patch. Mts nema brendiran firmware već otvoreni SEE i za njega ima AQH3 koji je poslednji za S8 trenutno (ima malo novijih build numbera ali to je to)

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
 
^^^ Odlično, još samo da dobijem potvrdu za AdHell sa ps da li radi pre nego što novi fw izađe?!...znam da je bilo nešto sa xda da se generiše pa me interesuje da li su to rešili.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Nisu ga ni izbacili. Vip ima nešto noviji build number ali i dalje julski patch. Mts nema brendiran firmware već otvoreni SEE i za njega ima AQH3 koji je poslednji za S8 trenutno (ima malo novijih build numbera ali to je to)

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

Na Vipu je odavno patch iz Avgusta, da si ti meni ziv i zdrav :) Ja sam dobio AQH3 pre skoro mesec dana.
 
Redovno pratim ovu temu i baš me svrbe prsti da kupim S8, privlači me kamera, displej i forma telefona, a ozbiljno me odbija Samsungov TouchWiz... Ima li neko da je uzeo ovaj telefon posle OP3, vredi li ta promena?

Sent from my ONEPLUS A3000 using Tapatalk
 
Na Vipu je odavno patch iz Avgusta, da si ti meni ziv i zdrav :) Ja sam dobio AQH3 pre skoro mesec dana.
Baš htedoh da kažem kako mi ovaj update 1 balončić i konstantni podsetnik za nadogradnju sistema u settings kopaju oči već skoro mesec dana :d Zato i razmišljam da odradim update pa onda isključim proces za navek
Redovno pratim ovu temu i baš me svrbe prsti da kupim S8, privlači me kamera, displej i forma telefona, a ozbiljno me odbija Samsungov TouchWiz... Ima li neko da je uzeo ovaj telefon posle OP3, vredi li ta promena?

Sent from my ONEPLUS A3000 using Tapatalk
TouchWiz je daleko napredovao od onoga što je nekada bio. Ako imaš mogućnosti i fizički ti odgovara s8 telefon, nećeš se pokajati.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno