Šta je novo?

Samsung Galaxy S8 / S8+

Planiram da uzmem S8 u narednih par dana. Na kp kod preprodavaca je 520e, sto je skroz povoljno, ali me jedino brine garancija u tom slucaju. U ovlascenim prodavnicama je 670e, i ineteresuje me koliki je PDV na telefone u Srbiji, u tom slucaju bih mogao da povratim PDV, obzirom da bi nosio tel u CG??
Pored onog iz oglasa za 475e ne vidim što bi se cimao i rizikovao sa preprodavcima!

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Pored onog iz oglasa za 475e ne vidim što bi se cimao i rizikovao sa preprodavcima!

Upravo videh oglas, kupio bih iskljucivo nov telefon neotpakovan, polovni me ne zanimaju iako su 10\10.
 
Ne razumem stav; ja volim ako treba i više da platim polovan ako je 10/10 znam da je korišćen i provereno ispravan. Ovako nedaj bože neke falinke izgubio si i živce i vreme koje ti niko ne može platiti ;)

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Ne razumem stav; ja volim ako treba i više da platim polovan ako je 10/10 znam da je korišćen i provereno ispravan. Ovako nedaj bože neke falinke izgubio si i živce i vreme koje ti niko ne može platiti ;)

Razumem ja tvoj stav, al jednostavno volim da budem prvi vlasnik, volim osecaj kad otvaram nesto skroz novo, ni taj osecaj mi niko ne moze platiti. :)
Da kucnem, do sad nikad nisam imao problema te prirode, da nesto kupim i onda da ima neku falinku.
Kupovao sam dosta komponenenti za komp preko proverenih preprodavaca sa KP, i nisam nikad imao nikakvih problema, pa se tim vodim i sad za telefon, naravno samo provereni ljudi dolaze u obzir sa 0 losih ocena, i dosta pozitivnih.
 
Izgleda da su i Srbiju ukljucili da su dostupne Samsung teme koje se placaju. :)
 
Look at this on eBay http://www.ebay.com/itm/232301315092
Ja poručio,isporučeno za 15-ak dana.Dobar je cover,ali ja bih ti preporučio silicon cover,mnogo je bolji.

Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока

Ipak mi se više sviđa clear cover.:)

Kako znaš da je original?
Neko je kačio link za ali express clear cover kopije, koje su izgledale identično kao original verzije.

@chimpresco
Naručio si sa Amazona iz Srbije?
 
Ipak mi se više sviđa clear cover.:)

Kako znaš da je original?
Neko je kačio link za ali express clear cover kopije, koje su izgledale identično kao original verzije.

@chimpresco
Naručio si sa Amazona iz Srbije?

Deluje kao da je pravi. Ako imas nekoga u Nemackoj, u Mediamarktu sam ih kupovao za S8+ po 11 evrica.

Evo sad vidim da su 9.7 :)
 
Poslednja izmena:
Naručio na amazon.de samo stavio adresu za isporuku kod drugarice u minhenu. Stiglo kod nje sutradan...

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Aha, hvala obojici.
Videću da naručim kod nekoga ko je trenutno u Nemačkoj.
 
Ipak mi se više sviđa clear cover.:)

Kako znaš da je original?
Neko je kačio link za ali express clear cover kopije, koje su izgledale identično kao original verzije.

@chimpresco
Naručio si sa Amazona iz Srbije?
Naravno da nisam znao da li je original dok nisam dobio paket.Original se lako prepozna kada ga uzmeš u ruke ili staviš na telefon.Čovek sa ebay-a je iz Ukrajine,maska je za to tržište.
Sa ali-ja sam poručio alcantara case,korektno to izgleda,ali se odmah vidi da nije original,ni maska,ni pakovanje.
9972190190899476730c6181f6c7a34f.jpg


Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
 
Edit:
Skoro sam pisao o tome,na eby-u sam od prodavca iz Koreje poručio silicon cover,međutim nisam mogao da čekam,pa sam kod nas u Samsungu kupio beli cover.U međuvremenu sam dobio ovu iz Koreje crnu i pismo prodavca koji kaže da je maska za Korejsko tržište i da je AAA.Kad sam ih uporedio,ova Korejska je bila kvalitetnija,iako su obe original.Ako možeš,poruči iz Nemačke,jer sve zavisi za koje je tržište pravljeno.

Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
 
Daj link od tog prodavca iz Koreje da bacim pogled šta ima ako nije problem... [emoji4]
 
Cena 550e u principu za nov, da l se isplati da se da 100e i malo vise u nasoj Samsung radnji, ako daju godinu dana garancije vise?
 
Imaš i na oglasima od ljudi koji su uzeli od operatera sa iste te dve godine garancije. Da li garancija koja nije na tuđe ime vredi oko 100e više ipak ti najbolje znaš jer ti treba i da ih dodaš :)
 
@spindoc hvala. Jake cena + poštarina od 9$. To ispada slično našim cenama...
 
Pa znam, i normalno je da se ne isplati, ali i to da je na tudje ime, malo smara sto ako zatreba, treba da cimam tog koga je uzeo kod operatera itd.. Pravim frku i sebi i njemu.. :D

Mada opet mislim da je godinu dana dovoljno, ne kvari se telefon, osim ako dozivi neki tezak pad ili je covek baksuz.. Sta znam.. MTS dere za kes, dere na ugovor.. Ostali sto prodaju, ukljucujuci i samu Samsung radnju, cena je svuda 79.999. U nemackoj je 500e nov, Mindfactory 520e. KP Elita!
 
nije toliko stvar u tih godinu dana, koliko u tome što i u tih godinu dana zavisiš od nečije dobre volje da ti reši reklamaciju
 
Kada smo kod te garancije od godinu dana. Kakva je ta EU garancija? Svi prodaju telefone sa tim garancijama a nigde konkretna slika da se vidi kako to izgleda,sta je ispisano

Послато са SM-J510FN уз помоћ Тапатока
 
To ti je fancy naziv za svercovani telefon koji zaista ima nedge tamo neku garanciju, i sto Voja rece, zavisis od tog batice od koga si uzeo ima li zelje volje i sta vec da ti to odradi, ako se i dalje bakce sa tim , putuje nazad ili ne.... kao i kooo zna koliko bi to vremena trajalo.....
Ako je kao "madjari" za HW, po 2-3 meseca..... no thanks...
 
Pa znam, i normalno je da se ne isplati, ali i to da je na tudje ime, malo smara sto ako zatreba, treba da cimam tog koga je uzeo kod operatera itd.. Pravim frku i sebi i njemu.. :D

Mada opet mislim da je godinu dana dovoljno, ne kvari se telefon, osim ako dozivi neki tezak pad ili je covek baksuz.. Sta znam.. MTS dere za kes, dere na ugovor.. Ostali sto prodaju, ukljucujuci i samu Samsung radnju, cena je svuda 79.999. U nemackoj je 500e nov, Mindfactory 520e. KP Elita!
Zaboravljas da kod nas imas carinu ,porez i speditera tako da na kraju mora da bude skuplji nego preko na zalost

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
 
Ne mislim pri tom na KP nego na zvanicnu prodaju

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
 
Pa znam, i normalno je da se ne isplati, ali i to da je na tudje ime, malo smara sto ako zatreba, treba da cimam tog koga je uzeo kod operatera itd.. Pravim frku i sebi i njemu.. :D

Mada opet mislim da je godinu dana dovoljno, ne kvari se telefon, osim ako dozivi neki tezak pad ili je covek baksuz.. Sta znam.. MTS dere za kes, dere na ugovor.. Ostali sto prodaju, ukljucujuci i samu Samsung radnju, cena je svuda 79.999. U nemackoj je 500e nov, Mindfactory 520e. KP Elita!

nije dovoljno, primeri: lg g4, v10; nexus 5x, 6p bootloop, lg g2 mrlje na ekranu, lg g3 pucanje lajsne, sve ovo može da se desi u drugoj godini starosti (garancije)....
 
S7 da propusti vodu u drugoj godini garancije :D
 
nije dovoljno, primeri: lg g4, v10; nexus 5x, 6p bootloop, lg g2 mrlje na ekranu, lg g3 pucanje lajsne, sve ovo može da se desi u drugoj godini starosti (garancije)....
Čekajte ljudi zar nije situacija ovakva: kad nosiš kod operatera trwba ti nosilac ugovora,a kad nosiš direkt u servis onda ti treba samo garancija. Vi sad istripovaste buduće kupce ....

Послато са SM-G950F уз помоћ Тапатока
 
^ tako je.
Vlasnik ugovorne obaveze je potreban ako servis odobri zamenu uređaja, to radi operater gde je kupljen uređaj, vlasnik ugovorne obaveze može samo da preuzme, odnosno vi ako imate ovlašćenje overeno kod notara.
 
Rece mi covek iz mtsa jos kad sam g4 nosio na servis da moze i to da se zaobidje tako sto posaljes dokumenta tj tu potvrdu o zameni uredjaja vlasniku koju on onda potpisuje i vraca tebi da im predas.

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
Ili ode sa njima kod operatera i uzme tvoj telefon za sebe? [emoji38]
 
kad vec kupujes telefon odes odmah do notara platis dokument i miran si


Sent from my iPad using Tapatalk HD
 
Nazad
Vrh Dno