Šta je novo?

Samsung Galaxy S7 / S7 Edge

Drugari, imam problem sa aplikacijom Benchmarkovom za forum.
Nikako ne mogu da otvorim MENU za sve opcije, sećam se ranije da je bilo da udjes u svoje poruke, da izlistas sve podforume, a ovako mi stoji samo na početnom ekranu sa poslednjim porukama na nekih 15ak tema i to je to...
Kad kliknem menu dugme(levo od home tastera) on mi otvara recent apps, kad stisnem back on me pita da se izlogujem, kad zadrzim menu dugme otvara mi split screen. Od opcija na ekranu imam samo newest i refresh i logout gore desno...
kako rešiti ovaj problem?
Hvala.
 
Nije uopšte glomazna Rinke Onyx. Meni koji imam male prste leži savršeno u ruci. Pre toga imao Spigen na S5 I dosta je veći telefon bio. Imam kući Spigen tough armor i ne odgovara mi uopšte. Moram sa je prodam dok vredi.
Znači Google now ugasiti, moram da probam.
Meni se S5 bas svidja zbog toga RAM-a, koji je garantovano spasio ekran nekoliko puta, jer je mnogo manja sansa da ekran udari kada imaj taj odstoj. Isto i na Note 3. Mada mi je S5 tek ove godine prvi put ispao (znaci preko 2 godine sam uspeo da NIJEDNOM ne padne!)
Samo se Google zove kod mene, mada meni stoji da zauzima 400+MB, kao da je neki shared storage sa Google Play Services. I da, tacno samo od njega evo komotno se vratio na 8h SoT.

Kako su namazani...a kad je u garanciji odmah menjaju i ram i sve zivo da sto vece pare naplate od samsunga. :)
Ne bih rekao, mislim da kada je u garanciji su u obavezi da zamene konkretne stvari uvek i dobijaju istu cifru. Tako je bilo za nesto drugo gde sam imao uvid.

@Proday, imali su i neki S7 onaj Premium warranty za ekran (u valjda prvih 3 ili 6 meseci, jednom moze besplatno da se zameni ekran). Ne secam se da li je to bila Samsung promocija ili promocija MTSa uz vece pakete samo, ali postojala je.
 
Poslednja izmena:
Meni se S5 bas svidja zbog toga RAM-a, koji je garantovano spasio ekran nekoliko puta, jer je mnogo manja sansa da ekran udari kada imaj taj odstoj. Isto i na Note 3. Mada mi je S5 tek ove godine prvi put ispao (znaci preko 2 godine sam uspeo da NIJEDNOM ne padne!)
Samo se Google zove kod mene, mada meni stoji da zauzima 400+MB, kao da je neki shared storage sa Google Play Services. I da, tacno samo od njega evo komotno se vratio na 8h SoT.


Ne bih rekao, mislim da kada je u garanciji su u obavezi da zamene konkretne stvari uvek i dobijaju istu cifru. Tako je bilo za nesto drugo gde sam imao uvid.

@Proday, imali su i neki S7 onaj Premium warranty za ekran (u valjda prvih 3 ili 6 meseci, jednom moze besplatno da se zameni ekran). Ne secam se da li je to bila Samsung promocija ili promocija MTSa uz vece pakete samo, ali postojala je.

Sad sam i ja iskljucio google i da vidim sta ce da kaze. Ostavio sam samo play store u app men.
 
Trebalo bi odmah da se vidi razlika, obicno se i posle update-a Play Store/Services ne vidi istog dana prava razlika, ovo je momentalno urodilo plodom.

Moze i Analytics services da se iskljuce, ako imate neki Package DIsabler (pod Google Play Services je). Ne sluzi nama nicemu isto.

Onaj Scheduler nisam uspeo da iskljucim :(
 
Mislim da ideš u Settings, oa izabereš Apps, pa tu pronadjes Google, ili sta ti volja, pa mu oduzmes sve dozvole da te o nečemu obaveštava, i na Force Stop i Disable i mrtav je onda.

Preko Tetrapaka sa S7 poslato
 
Poslednja izmena:
Force Stop + Disable nije isto sto i Disable kroz Package Disabler i slicne programe, jer ovo prvo vraca na fabricku verziju uzjedno.

Mada se razmisljam da to uradim za Google Play Services, ali cini mi se da ga moj ROM vraca na verziju koja zeza :(
 
Ako je Bench jedini forum na koji ideš, onda OK :)
Uvek sam mislio da su te "lokalizovane" aplikacije za forume ustvari samo skinovani Tapatalk :)
 
Ovaj sad što mi je došao update + security novembar je odličan. [emoji108]
c2ae6dffe93dfc52c3e685f705e526b4.jpg
d7ee466d15dd7189f70aa8a78666a859.jpg
7f57cb5792b12e5855e32f2085e8790b.jpg
ec2f36b77e306b51a20f0868447f8fdc.jpg

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Kao da je jedini :D
a kako da: Kako se beše podešava u telefonu fukncije dugmica home, back i settingsa?
 
Posle godinu i nesto dana, laguje i neki put not responding fingerprint sensor. Radio soft reset i obrisao pa dodao otisak. Ima garanciju jos nekih 5 meseci, pa jel neko ima problema sa tim i da li je hardware ili treba odraditi full reset?

Hvala.
 
Ja sam update-ovao na DQK1 sinoc isto, ali za sada ni blizu 5h SoT na pola baterije :) A jos bi trebalo da video playback mnogo manje trosi bateriju nego bilo koja druga potrosnja sem slideshow :)
 
Update: da sam išao do kraja verovatno bi bilo još jedno 40-ak minuta ekrana, tako da bi došlo na nekih 9 sati na dva dana. Malo sam i pričao, mada mi je prosek 2 sata, minimum sat vremena.

ba7038389e4d92fff12fd10b7d09015a.jpg
403238fbf9cc872a66ac1cc32c6f903f.jpg
2915a7caff621146efd4b4ddc9beee21.jpg

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
To je 70% wifi i 30% LTE. Mada kad ga nagazim samo LTE i visoko osvetljenje, opet mi pregura dan tako da odlično je [emoji108]

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
A na koliko ti je osvetjenje?
 
da li je moguće da pored auto osvetljenja neko još uvek pomera rukicom......?

from komsa's edge
 
Pa dobro, zato je smart...ako si par puta podesio slajder na veću vrednost nego ja, iako ti je uključena automatika, biće ti svetliji ekran nego meni u svakom slučaju.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno