Šta je novo?

Samsung Galaxy S7 / S7 Edge

Moraš sačekati da učita koliko aplikacije zauzimaju, dokle god to radi seckace (normalno) čim završi, glatko radi.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
To što si linkovao je kineska zamenska baterija
Kad smo vec kod "zamene" delova,ja sam ubedjen da u "nekim" servisima ugradjuju vec koriscene delove ili uopste ne zamene deo..nekako mi je nelogicno da nova ploca u roku od par meseci ima problem..i tako nekoliko puta..

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Pa ako je baš ploča u pitanju to je bar lako proveriti, pogledaj IMEI i serijski broj pre i posle zamene
 
Pa ako je baš ploča u pitanju to je bar lako proveriti, pogledaj IMEI i serijski broj pre i posle zamene
Pa evo npr meni su upisali imei, a za serijski broj nisam siguran da li imam negde zabelezeno.. a opet, sta ih kosta da izmedju dva pokvarena telefona razmene ploce.. hiljadu mogucnosti za mahinaciju..zato bi trebao zakon da stiti kupce, pa kad god crkne maticna kao najbitniji deo uredjaja, op odmah novi mobilni..\0/

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Ćuti bre kako da tada reklamiramo telefone nas 90% koji imamo garanciju na tuđe ime :)
 
Ma reci ti to operaterima koji zamenski mob izdaju samo potpisniku ugovora...
 
Meni se slično dešava kad odem na Pidešavanja pa uđem u Aplikacije. Kad počnem da skrolujem telefon se prvih par sekundi jedva kreće kroz aplikacije. Posle nekoliko sekundi počne glatko da skroluje. Pokušavao sam i sa čekanjem - sačekam nekoliko sekundi da telefon učita sve aplikacije pa onda počnem da skrolujem - isto se dešava. Nisam dobio nikakav Update, ovako je otkako sam kupio telefon i instalirao preko Odina Nougat na njega.

Послато са SM-G9350 уз помоћ Тапатока

Imam isti prob ali to je bilo prisutno od samog starta, a ovo za fb i insta posle update cini mi se. U pocetku sam mislio da zez sama aplikacija pa sam ceko par update iste ali prob je i dalje prisutan.. Ne cesto ali tu je par puta u nedelji
 
Imam isti prob ali to je bilo prisutno od samog starta, a ovo za fb i insta posle update cini mi se. U pocetku sam mislio da zez sama aplikacija pa sam ceko par update iste ali prob je i dalje prisutan.. Ne cesto ali tu je par puta u nedelji
Da' baš tako. Od samog starta. Što se FB tiče meni je ta aplikacija oduvek bila troma i kilava pa sam je obrisao instalirao Facebook Lite.

Послато са SM-G9350 уз помоћ Тапатока
 
Pa evo npr meni su upisali imei, a za serijski broj nisam siguran da li imam negde zabelezeno.. a opet, sta ih kosta da izmedju dva pokvarena telefona razmene ploce.. hiljadu mogucnosti za mahinaciju..zato bi trebao zakon da stiti kupce, pa kad god crkne maticna kao najbitniji deo uredjaja, op odmah novi mobilni..\0/

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
Ne razumem, tu hoćeš da kažeš da su ti stavili polovnu ploču od nekog drugog telefona u tvoj? I zašto je to problem ako ta druga radi tj posle zamene je sve ok? Nije ni tvoja ploča bila nova pa da treba da dobijes novu...sve dok radi uživaj, a kad ne radi nosi na garanciju pa ih smaraj. Nije ni njima u cilju 10x da otvaraju telefon veruj.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Ne razumem, tu hoćeš da kažeš da su ti stavili polovnu ploču od nekog drugog telefona u tvoj? I zašto je to problem ako ta druga radi tj posle zamene je sve ok? Nije ni tvoja ploča bila nova pa da treba da dobijes novu...sve dok radi uživaj, a kad ne radi nosi na garanciju pa ih smaraj. Nije ni njima u cilju 10x da otvaraju telefon veruj.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Pa za s3 verujem da su to tri puta uradili, a i cetvrti put su pokusali pa sam odbio telefon i poceo da se preganjam sa njima..

Problem je sto su mi u roku od godinu i 2-3meseca tri puta menjali plocu i jednom displej... to znaci da ja telefon nisam imao kod sebe preko 2 meseca, plus cimanje, maltretiranje i stajanje u redu.. pa onda koriscenje nekih njihovih smarackih krs telefona..pa preganjanje sa njima.. a da ne pricamo o situaciji gde na jednom servisu ispravan mobilni, a na drugom servisu,5 dana nakon prvog, crkla maticna..

Ista situacija za Note 4( pisao sam o tome vec).

Ja sam platio tarifu koliko pise i kupio nov uredjaj.. u slucaju kvara moram da dobijem nov deo, ne polovan ili jos gore pokvareni polovan.

Da li bi ti pristao da ti u zvanicnom auto servisu ugrade deo koji je felerican?

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Pojma nemam druže, ja sam u pro mobi odneo telefon jedan dan, sledeći me zvali da je sve gotovo i da dođem po telefon...videh još par njih ovde sa identičnim rezultatima. To je moj slučaj, ne kazem da je kod svih isto. Mani žao što se ti toliko cimaš, očigledno si baxuz za tehniku.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Ne smeju da stavljaju stare delove a naplacuju ili reklamiraju da je nov deo.
Ali mislim da bi za ovo mnogo boljim plodom urodilo da se zalis predstavnistvu Samsunga dikretno, ako im ovlasceni servis tako nesto radi, pre ce oni nesto uraditi nego zvanicni kanali pravde.

Baterija i dalje slabije posle update-a Google Play Store-a :( Nije mi bas jasno.
 
Pojma nemam druže, ja sam u pro mobi odneo telefon jedan dan, sledeći me zvali da je sve gotovo i da dođem po telefon...videh još par njih ovde sa identičnim rezultatima. To je moj slučaj, ne kazem da je kod svih isto. Mani žao što se ti toliko cimaš, očigledno si baxuz za tehniku.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
A sa njima posebna prica.. odem i po upustvu samsung predstavnistva, a koje je i njima poslalo mail sa upistvom, pozovem servisera da sidje i objasnim mu u cemu je kvar.. covek na licu mesta vidi, oseti ppd prstima da ekran upada ka ramu, a cuje da krcka i pucketa..cak se cuje o zvuka kad se ekran odlepi sa tog mesta.. primi na servis telefon sa odgovorom da se odlepio ekran i da ce biti zamenjen ekran. Posle par dana me isti taj zove i kaze da testovi aparatima nisu utvrdili da se ekran odlepio i da je sve dobro, ali da mogu da otvore telefon ako zelim. Posto sam telefon reklamirao jos od prvog meseca kao nesaobrazan, a ovo se desavalo oko 6-7 meseca ugovorne ubaveze, i da ima problema sa ekranom,nisam dao da ga otvore i uzmem telefon nazad.. posle 2meseca se ceo ekran odlepio plus je maticna crkla.. i dobio sam s7 egde [emoji23]

Eto jedne od desetak dogodovstina, a jedne od 3 sa promobijem..


Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Nema bolje app za streaming od terrariumtv-a [emoji6]

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Baterija i dalje slabije posle update-a Google Play Store-a :( Nije mi bas jasno.

Ugasi net_scheduler sa My Android Tools(Pro).
U listi app nađi google play services. Klikni na istu pa na see all components info. Zatim na broadcast receiver tab. Gore desno u ćošku je search, ukucaj scheduler i ugasi poslednje dve stavke koje ti izbaci.
 

Prilozi

  • Screenshot_20171128-164447.png
    Screenshot_20171128-164447.png
    144.7 KB · Pregleda: 135
  • Screenshot_20171128-164504.png
    Screenshot_20171128-164504.png
    197 KB · Pregleda: 130
Gasi mi se samo MAT cim probam zadnji korak? Nemam pro verziju, ali imam root.
 
Ja ne mogu da nadjem nov S7 za 350€.
Ne znam ni koliko mogu da dobijem za njega sa razbijenim ekranom ali recimo max 100€ i ono sto placam menjanje erkana je 155€ plus baterija 45€, izadje sve ukupno 300€.
Za tih 300€ ne mogu da nadjem nov S7

@marko_ns Da li si ovo narucio: LINK
Da ali sa Aliexpresa. Zbog bezbednosti ako ne stigne slučajno.
Ja sam uzeo kao nov za 360 evra pre 3 meseca, sad je još manje. Oš onog iz Apatina, Ivan sa KP.
Nemoj biti lud da to popravljaš. Za 350-400 imaš nov telefon. Ovako ko zna šta može biti posle totalnog rasturanja staklenog telefona.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
 
Vec sam ga predao u servis i sutra cu ga preuzeti, ekran je 18200din i jos 2000din za usb modul koji je kazu da je oksidirao, a i ja sam video da ponekad zeza punjenje, moram da izvadim kabl i ponovo ubacim da bi krenulo punjenje kako treba.
Ram nisu menjali jer kazu da se to dopunski placa oko 8000din, ali moj i tako je ok jer je bio non stop u futroli.
Sada cu naruciti OVU futrol sa ivicama sto si mi preporucio na aliexpress, samo se nadam da nece puno povecati dimenzije telefona. Do sada sam koristio silikonsku.
 
Poslednja izmena:
O da, budi siguran da će poprilično da uveća dimenzije ;)

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Ugasio sam (disablovao) Google (app, bas se zove Google). Sada je opet bolji SoT, 8h.
NISTA drugo nisam menjao. Gmail i Chrome rade.
 
Google je Google now i beskoristan je prilično kod nas, a troši fino bateriju.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Nije uopšte glomazna Rinke Onyx. Meni koji imam male prste leži savršeno u ruci. Pre toga imao Spigen na S5 I dosta je veći telefon bio. Imam kući Spigen tough armor i ne odgovara mi uopšte. Moram sa je prodam dok vredi.
Znači Google now ugasiti, moram da probam.

Sent from my MI 4LTE using Tapatalk
 
Kako su namazani...a kad je u garanciji odmah menjaju i ram i sve zivo da sto vece pare naplate od samsunga. :)
 
Ostala su mi dva zastitna stakla, ako neko iz NS zeli nek se javi da ispregovaramo. :)

Sent from my PandaS7Edge
 
Nazad
Vrh Dno