Šta je novo?

Samsung Galaxy S6

Lepo sto ste me se setili i napomenuli sta da istestira. Sta bih ja bez vas. :D
 
Aj sad lepo napisi i prosvetli me.
Kad kazem babe i zabe mislim da sate, ako je vec 4.5h onda mu to dodje 4h i 50min, bar sam ja tako razumeo jer g4 drzi 4h, dok edge plus drzi oko 5h sota. Onda mu to dodje negde oko 25% :) Tako negde i drzi, oko 20-25% bolje. Kazem jer koristim oba i znam koliko sluze.
 
Kad kazem babe i zabe mislim da sate, ako je vec 4.5h onda mu to dodje 4h i 50min, bar sam ja tako razumeo jer g4 drzi 4h, dok edge plus drzi oko 5h sota. Onda mu to dodje negde oko 25% :) Tako negde i drzi, oko 20-25% bolje. Kazem jer koristim oba i znam koliko sluze.
Ti decko pokusavas da budes pametan i duhovit. Lepo sam napisao 3.5h ili tri ipo sata ne 50min. Posle sam i dodao minute 210min I napisao sam moj scenario posto sam zamenio g4 za edge+. Aj se sad lepo izvini. Da vidim imas li bar osnovno vaspitanje i uvazavanje starijih.
 
Ne dodje.




A razlike izmedju pojedinacnih primera ne postoje? Je l' su tebi samsung i lg sertifikovali uredjaje kao referentne mozda?
Sati, minuti, sekunde.
Ti decko pokusavas da budes pametan i duhovit. Lepo sam napisao 3.5h ili tri ipo sata ne 50min. Posle sam i dodao minute 210min I napisao sam moj scenario posto sam zamenio g4 za edge+. Aj se sad lepo izvini. Da vidim imas li bar osnovno vaspitanje i uvazavanje starijih.
Eto pogledaj kad sam se ja prvi put oglasio, a kad si ti napisao. G4 nikako ne moze imati toliko slabiju bateriju, kakav si ti sporet koristio ja ne znam ali u najgorim uslovima gde se koristi 3g/4g on izvuce malo preko 3h. E+ tu izvuce oko 3 i po sata. Sto se tice izvinjenja, ako sam te na bilo koji nacin uvredio, izvini:) ja sam racunao 4h i 5h
 
Ne dodje.




A razlike izmedju pojedinacnih primera ne postoje? Je l' su tebi samsung i lg sertifikovali uredjaje kao referentne mozda?
Samo kazem iz iskustva i gledajuci koliko drugi korisnici ovih telefona izvlace u proseku. Uvek ima izuzetaka ali vecina ima takve rezultate.
 
Može SS podešavanja? I batali ovog sa %, vidiš da nema pametnija posla.
52a14a654a8ccd76c040c2bf1cfe0775.jpg
 

Prilozi

  • uploadfromtaptalk1451390907209.png
    uploadfromtaptalk1451390907209.png
    604.3 KB · Pregleda: 117
Poslednja izmena:
Do koliko može duga ekspozicija sekundi ? Imaš li neki primer da okačiš?
 
Poslednja izmena:
Kako idu koraci za ss, jel su sitni ili za ceo stop?
Mora li zajedno iso i ss da se podese ili može jedno auto drugo ručno?
 
Sećam se da si postavio sliku sa G4, mislim da je bilo 30 sek? Imaš li neku sliku sa 10sek i edge plus?
 
Ide 0.5 ,1, 2 ,4, 8 ,10
G4 je imao do 30s
Kad uslikam nesto na 10s postavicu
 
Ma zezam Bataka malo, ne sumnjam ja u z2. :) Az screen recorder...
 
Zahvaljujem, zatrebace mozda nekad. Kad izadje neki S8 da uporedimo sa Z2. :D
 
Posto sam kupio S6 jel imate preporuke za neke aplikacije koje bi bile dobre za S6? Kako vam se cini Nova launcher? Kod samsunga mi se nije dopalo sto ne mogu da promenim mesto icone app menu ( nervira me sto je sa desne strane).
 
Nova/Apex a moze da proba i Smart ako hoce nesto malo drugacije.
 
Dobar mi je Nova ali pogledacu i Smart. Neki savet oko tastature? Tastatura na LG G2 mi je bila extra, na S6 nemam ni jednu precicu kako treba, sve nesto moram da idem na drugu stranu gde su dodatni karakteri. Da li postoji opcija da se zameni ovi emoji a da ne moram da rutujem telefon? izvinite momci na ovolika pitanja :)
 
Jabi stavio sony tastaturu da moze, nekako mi najbolja! :( Sto se ne dogovore pa otvore i svi proizvodjaci svoje tastature za ostale kao sto su uradili sa health aplikacijama!?!
 
U cemu je fora kod prednje strane obicnog S6 da onako sija staklo?
Koja je razlika u odnosu na starije Samsung telefone?
 
Nazad
Vrh Dno