Šta je novo?

Samsung Galaxy S6

Poslednja izmena:
Da li je probao neko betu 6?
 
Nije vredno cimanja. Ne secam se kada me je manje bilo briga za novu verziju androida nego sad.
 
Javljaju ljudi da je senzor za otisak ekstremno brz :) ala ip6s
 
Mene svrbi zbog podešavanja u kameri. Otisak brzi, a baterija?
 
Bilo bi lepo da moze otiskom da se otkljuca iz standby a a ne iz locka. Eto to bi me obradovalo mozda i najvise.
 
To je istina.. Da su ubacili dupli tap za paljenje ekrana to sto pises bi bilo delimicno izvodljivo. (Nije isto ali i ovo bi pomoglo da se sacuva dugme i da se lakse otkljuca dok je na astalu npr)

@ivan
Koliko sam pratio nista bolje.
 
Poslednja izmena:
Iako sam rekao nikad vise samsung nisam mogao da odolim a da ne probam s6 edge+. Posle g4 i obicnog s6 i s6 edge ovaj mi dodje kao majbah. Ova velicina je prava mera za mene.
 
Neko poređenje sa S6? Zvuk? kamera? Gasi li app?
Baterija predpostavljam bolja, ima više RAM, šta je majbahj još sem izgleda (meni je S6e+ najlepši telefon, predpostavljam da je majbah delom i zbog toga)?
 
Poslednja izmena:
Tek sam ga uzeo. Al obecava. Baterija je bas dobra. Kamera ista samo sto ima manuelni mod. Zvuk u slusalicama je meni vrh. Posle g4 ovo zvuci bar klasu iznad. Moje misljenje. Pun i bogat zvuk. Al to je i za ocekivati.
 
Ajmo klip za bataka, @hunder ... keširanje i to :)
 
i ako nema 7h sot na 3g i 100% svetlu nije bolji od Z2 :D
 
I da ima toliko, ipak je tw, ne može lepo da radi kao z2 :)
Who cares....
 
Ma da evo imam 8h sot igram igrice ceo dan. Imao sam i z2 i z3 i stoje za jedne od boljih koje sam imao i po bateriji i po fluidnosti. Al reci da je edge bangav zbog tw je besmisleno. Baterija je iznad proseka g4 i obicnog s6 za bar 30%
 
Ma da evo imam 8h sot igram igrice ceo dan. Imao sam i z2 i z3 i stoje za jedne od boljih koje sam imao i po bateriji i po fluidnosti. Al reci da je edge bangav zbog tw je besmisleno. Baterija je iznad proseka g4 i obicnog s6 za bar 30%
Nije bas 30 ali gura sat vremena vise sota od g4:)
 
E ajde me naucite kako. Bas me zanima koliko je 30% vece od 3.5h ili 210min
 
A sta sam ja pa rekao. Al nebitno. Prerasto sam ove posalice pa mi malo idu na ...
 
Vrh Dno