Šta je novo?

Samsung Galaxy S6

Kada klikneš link imaš dole uputstvo ;)
Prvo prebaci na komp šta ti je bitno (slike, muzika, dokumenti ...), odradi to gore iz uputstva, kada podigneš sistem ugasi telefon, uđi u rikaveri (Home + Power + Volume UP), onda wipe data / factory reset i to je to .


AndroidPIT-Samsung-Galaxy-S6-wipe-data-factory-reset-w782.JPG

AndroidPIT-Samsung-Galaxy-S6-recovery-mode-confirm-factory-reset-w782.JPG

AndroidPIT-Samsung-Galaxy-S6-recovery-mode-reboot-system-w782.JPG
 
Poslednja izmena:
Jel neko probao 5.1.1.?

Jeste :d

Flešnuo "na prljavo" - par izmena o kojima je već pisano. Emix je ostavio link par strana ranije...

Sad sam uradio hard reset i deluje malo brže, par lepih tranzicionih animacija... I dalje deluje sakato u odnosu na KK. Ako je mogućnost sortiranja app. drawera, u dvadesetprvom veku, po abecednom redu promena na bolje - onda URAAA! Promena ekspozicije na kameri je O.K. Videh negde da postoji aplikaciija koja sada snima u RAW formatu. Ne mogu da se setim kako se zove, košta nešto manje od 4 dolara.
 
Poslednja izmena:
Ne mogu da se setim. Potražiću kad stignem. Mislim da je u XDA temi o "francuskom romu" - trenutno jedinom LP 5.1.1...
 
Manual Camera mislim da je oko 2.5e

Hands-on: Galaxy S6 Edge gets stock Android-like theme

One problem with themes is that they often slow your handset down with large graphics and bad code, but the Material theme is far from this; in fact, it feels somewhat faster than TouchWiz as standard. Material Design was meant to bring a standardised design to Android and the Material theme accomplishes this with great effect. As someone who’s not a massive fan of stock Android (but strangely I like Material Design), this theme is perfect as it provides a clean alternative to Samsung’s own interface.
 
[youtube]GkqI_2Fp9ok[/youtube]

evo ga i crnja . koliko prasine oko jedne teme :D
 
Meni je ovo bzv. Tema je ok, ali ako se neko toliko zaluđuje "čistim" androidom neka kupi nexus... A ne kupi s6 i pravi da liči na nexus. Meni lično tw ne smeta ni malo. Ali to sam samo ja... :)
 
Pa bas zato sto TW ne smeta. Na ovaj nacin ljudi imaju taj "cistiji" Nexus izgled a funkcije koje Samsung nudi.
 
Meni je ovo bzv. Tema je ok, ali ako se neko toliko zaluđuje "čistim" androidom neka kupi nexus... A ne kupi s6 i pravi da liči na nexus. Meni lično tw ne smeta ni malo. Ali to sam samo ja... :)
Da, nije tema bezveze vec je cudan hajp oko iste. A sama tema deluje bas dobro, zasto da ne, ceo taj koncept sa promenom izgleda moze da bude zanimljiv samo da se potrude malo oko dizajna i da ih bude vise kvalitetnih..
 
Poslednja izmena:
Ali ova tema nema nikakve veze sa stock androidom bar meni,pogodili su 5 ikonica
 
Galaxy S6 ranks first in a “real world” speed test

Samsung said to be manufacturing Qualcomm’s Snapdragon 820 with 3.0GHz Kyro CPU cores

The report also states that these 64-bit Kyro CPU cores used in the Snapdragon 820 will be clocked at 3.0GHz, and will be manufactured using Samsung’s 14 nm FinFET process. Apparently, HTC, Sony, and Xiaomi will be the first ones to test the Snapdragon 820 chipset. Xiaomi is even interested to use the Snapdragon 820 in its upcoming flagship smartphone, the Mi 5, that is expected to be launched this October.
Since this new chipset will use Samsung’s 14 nm node process, it is expected to be more power efficient than the Snapdragon 810.
 
čim su mobilni podaci uključeni tu su i Google servisi uploadfromtaptalk1435344471406.pnguploadfromtaptalk1435344479112.png
 
Juce bio komsija, doneo s6 duos...reko kako si zadovoljan baterijom, a on kao odlicna, samo 3x na dan je punim :D
 
Jel s6 moze da izgura dan normalne upotrebe. Smorio me z3 ocu nazad na samsung ali mi je bitno da ne moram da ga kacim na punjac vise od jednom dnevno
 
Jel s6 moze da izgura dan normalne upotrebe. Smorio me z3 ocu nazad na samsung ali mi je bitno da ne moram da ga kacim na punjac vise od jednom dnevno

A ja se baš nameračio na z3 između ostalog i zbog baterije.
 
Koliko smo hendikepirani novim telefonima to je strasno. Na svim temama ko o cemu o bateriji. Jel moze dan,koliki je sot... Evo ideja za telefon sa staklom pozadi. Da se stavi solarni panel i prevuce gorilom. Bar nek odrzava telefon dok je u mirovanju :)
 
Koliko smo hendikepirani novim telefonima to je strasno. Na svim temama ko o cemu o bateriji. Jel moze dan,koliki je sot... Evo ideja za telefon sa staklom pozadi. Da se stavi solarni panel i prevuce gorilom. Bar nek odrzava telefon dok je u mirovanju :)
a kad je oblačno i pada kiša? [emoji1]
 
ne treba nama panel nego ***** od Google-a da optimizuje šta treba i malo jača baterija i eto ti tri dana
mada nije uopšte loša ideja
 
Zanimljivo je da baterije nisu mrdnule citavu deceniju. Sve ide strmoglavo gore ali energija ni makac.
 
kada smo vec o bateriji i samsungu :) naravno nece skoro,ali..

[youtube]megVNcSPU0k[/youtube]
 
Nazad
Vrh Dno