Šta je novo?

Samsung Galaxy S6

Meni je stigao Orzly tempered glass. Halo ima jako malo dole skroz. Gore i na stranama nimalo. Do sad najbolji koji sam probao (probao sam 5-6) :)
U kombinaciji sa Ringke Fusion Smoke radi posao :) Mala ga nosa po kuci, radi s njim sta stigne :)
 
Poslednja izmena:
Sta je sad ovo, otkud odjedanput toliko negativnih komentara, kao po nekoj komandi.;)
A, taman kada sam ja hteo da uzmem jedan S6.:D
Kad sam imao S4, ono sto mi je bilo najbitnije je,( osim drugih standarnih stvari) kamera i sam ekran telefona, jer sam znao da pravim i 100-200 fotografija dnevno i par desetina video snimaka, i voleo sam i odmah da ih gledam sa drustvom na fonu.
Koliko vidim S6 je na tom polju zasad neprikosnoven:rtfm:, pa ce valjda da mi odgovara u potpunosti, mozda samo malo baterija kvari uzitak, ali ce da pregura valjda, nekako.:trust:
Ono, ko da ce mi zivot zavisiti da li ce malo zastekati ili nesto slicno, ono, kupis i uzivas, slikas, snimas, surfujes, gledas film, slusas muziku, malo se hvalis:beat: i to je to, telefon u sluzbi socijalizacije ljudi.:,,:
Uzmes lepo iphone 6 i uzivas. Nema problem sa multitaskingom, kamera dobra, stabilan rad. Milina. :)
 
iOS opada a onda ce izbaciti 2 prava IP6 (umesto uvecanih IP5s koje prodaju od prosle jeseni) i eto opet iosa u u rastu i rusenja rekorda prodaje :)
 
Bar jos tri ili cetiri modela apple ce imati rekordne prodaje.
 
Zdravo svima, hteo sam da pitam sta oznacavaju zadnja tri slova u oznaci modela telefona npr. SAMSUNG Galaxy S6 SM-G920FZKEATO , SM-G920FZKEDBT , SM-G920FZKEAUT, SM-G920FZKE, svi su po specifikaciji sa 64 Gb ali kod razlicitih prodavaca razlikuju se zadnja 3 slova?
Ako neko zna molio bih da mi odgovori,hvala.
 
Razlikuje im se samo firmware, tj. softver ima drugaciju oznaku za svaku zemlju.
 
Hvala ti za odgovor, recimo ovo su sve oznake koje se prodaju u CH, ima li smetnje kupiti u CH a koristiti u Srbiji ?
 
Ne, neces imati nikakvih ogranicenja. Samo mozes dobiti neke njihove bezvezne aplikacije (verovatno ces moci da ih onemogucis) i to je to. Nema razlike. :)
 
Danas stigao update, vratile se i nestale ikonice.
S6 edge sa telenora.
 

Prilozi

  • 2015-07-03 08.41.49.png
    2015-07-03 08.41.49.png
    215.1 KB · Pregleda: 249
  • 2015-07-03 08.42.09.png
    2015-07-03 08.42.09.png
    205.5 KB · Pregleda: 241
Kod mene AUT (svajcarci) jos nema 5.1.1.
 
Pa verovatno one u notifikacionom panelu sto su se svi zalili
 
[YOUTUBE]lxHMI0CNUPI[/YOUTUBE]

Eto koliko znaci cak i jednostavan case.
 
Poslednja izmena:
Gdje ne znaci. MEni je Z3 imao ringke fusion i temp glass. Ispao je stotinu puta, jednom je pukao samo temp glass. Cerka ga nosa, gleda slike, ispusta... Sad sam isto uradio i na S6. Ringke Fusion i temp glass i ne mislim. Nagrdi telefon, ali znaci mnogo.
 
Gdje ne znaci. MEni je Z3 imao ringke fusion i temp glass. Ispao je stotinu puta, jednom je pukao samo temp glass. Cerka ga nosa, gleda slike, ispusta... Sad sam isto uradio i na S6. Ringke Fusion i temp glass i ne mislim. Nagrdi telefon, ali znaci mnogo.
ja imam ringke clear i foliju i kao da nemam ništa na telefonu - ništa se ne vidi i ne nagrdjuje telefon
 
Danas stigao update, vratile se i nestale ikonice.
S6 edge sa telenora.

Ja instalirao "Francuza".... Sad živim u Šarm el šejku, po vremenskoj prognozi :) Nemam drugih zamerki, i dalje deluje sakato - valjda tako treba. Novi Samsungov slogan by me: Što skuplje - za gluplje! Član sam kluba, nažalost! Nisam probao druge lizalice. Možda tako treba!
 
Poslednja izmena:
ja imam ringke clear i foliju i kao da nemam ništa na telefonu - ništa se ne vidi i ne nagrdjuje telefon
Pa dobro, stvar ukusa. I kod mene je taj clear samo smoke verzija. Imam i spigen i u njemu S6 nema veze sa S6. U Ringke se vidi da je S6 ali ima razlike nego kad je go telefon. Ali od svih na trzistu, Ringke clear djeluje kao najbolje rjesenje.
 
super je skroz -i fusion je dobar koliko sam video na klipovima ali ovaj je tanji i bukvalno kao da ga i nema
 
evo i meni OTA ali sta znaci vratile se i nestale ikonice?misliš na podešavanja?

Mislim na ikonice u notifikacionom panelu koje su mi nestale bile pre 15tak dana, posle update-a eto ih ponovo.

Prvi utisak je da mi baterija malko duze traje, mozda sam se istripovao, videcu za dan, dva.

Nego kakva su iskustva sa navigacijama, koja apk najbolje radi na edge?
 
ne znam da li je kačeno, gsmarena je ponovila test baterije sa retail primerkom. sada to navodno izgleda ovako :)

battery-test-s6-2.jpg


i erica je izbacila drugi deo testa

 
Mislim na ikonice u notifikacionom panelu koje su mi nestale bile pre 15tak dana, posle update-a eto ih ponovo.

Prvi utisak je da mi baterija malko duze traje, mozda sam se istripovao, videcu za dan, dva.

Nego kakva su iskustva sa navigacijama, koja apk najbolje radi na edge?
I meni se cini isto tako što se tiče baterije
ja koristim IGO već jako dugo na svim telefonima i nema greške
 
Za ove sto imaju tel,interesuje me da linstabilizacija videa radi i kada se koriste programi tipa skype/viber ili iskljucivo u snimanju videa!?
 
primetio sam sitni bug prilikom primanja poziva sa proximity senzorom na 5.1.1 - još neko?
jednom u npr 10 puta ne ugasi odmah kad se približi nego iz drugog puta
probaću jedan factory reset
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno