Šta je novo?

Samsung Galaxy S6

U zemlji gde je prosecna plata 200-300€ oni lupaju ovakve cene..ja to ne mogu da shvatim.
 
[emoji2] [emoji2]

Pa ako je i iphone telefon, onda se, logicno, i na njega odnosi ovo za preterane cene telefona u Srbiji.Tako da se one zvezdice odnose i na one koji i cene ajfona bez i kroz pakete operatera smatraju normalnim.Kao i na Samsung, LG, Sony, HTC, Nokiu, Xiaomi, Lenovo....i ostalo sto u Srbiji ulazi u kategoriju koja se zove-telefon.
A ako operater nabudzi preteranu cenu, onda po toj preteranoj ceni formira i cene kroz pakete.Tako da su i one onda preterane.Prosto ko pasulj, za onog ko hoce da mucne glavom.
 
Ja sam bateriju ma S5 drzao po skoro ceo dan na punjacu, 3 meseca.
Od 8 ujutru do 8 uvece u kolima, radio net i gps i ekran stalno + uvece kad legnem ga ostavim da se napuni. Baterija i dalje radi kao i pre ta 3 meseca. Prazne price.
Prazne price? A ti mislis da je baterija ista kao kad si ga uzeo? Skratio si joj zivotni vek i to drasticno.
 
Svaki dobar telefon u Srbiji jeste preskup na ove jadne plate ali to je na zalost realnost.Ja sam svaki dobar do sada kupovao preko operatera uglavnom na rate jer nikada nemam toliko kesa z anov dobar telefon a ujedno trosim minute,poruke,net pa je nekako i prihvatljivo.Ali opet preskupo.
 
Koliko kosta telefon u normalnim zemljama uz ugovor od 60e mesecno?
 
Pa to ti kazem,preskupo je da nema dalje.
Onaj paket od 6995,00 mesecno i 14000din za S6 bi normalno trebalo da bude 699din mesecno i 1400din za telefon.
 
Imas one cene iz usa. Valjda 499$ uz bilo koji paket za s6...
Kod njih su iste cenw uredjaje bez obzira na paket...
 
S6 verujem da kod nas u slobodnoj prodaji nece biti manje od 650 eura mozda i 700,a Edge verujem oko 800 eura.Ja bih uzeo uz play duo paket ali videcu jos,nemam taj kes.
 
Ma oni su uvek bili skuplji. Jedino je tmobile davao nesto jeftinije za kes uz pripaid karticu.
 
S6 verujem da kod nas u slobodnoj prodaji nece biti manje od 650 eura mozda i 700,a Edge verujem oko 800 eura.Ja bih uzeo uz play duo paket ali videcu jos,nemam taj kes.
Negde sam pročitao informaciju da će cena biti 105.000 rsd što je oko 870€.
Bezobrazluk što se mene tiče.
Edit: ipak je 110.000 cena iliti 900€ :)
 
Poslednja izmena:
Evo ti primer
http://www.o2online.de/o2-kunden/handy/samsung-galaxy-s6-vvl#

Posle dve godine ostaje ti samo da placas pretplatu od 35€ ako ne uzmes ponovo neki telefon.
Da, slicno je i preko e-plus i njihovog "base"-a .55€ mesecno, dve godine( tj 25€ je paket i 30€ mesecno za fon na 24meseca)

Na to dodajte njihov standard, gde socijalni slucaj prima vece pare od jedne bolje plate u Srbiji.

Jos ako si dugogodisnji korisnik, uvek imas dodatne povoljnosti.

Dakle ne da nasi operateri deru, nego razvaljuju sa cenama, jer im se moze, a tako i treba i svaka im cast na tome, jer ovce se ne bune.
 
105.000 će biti cena pa radnjama. Edge 125.000
Gde si video cenu od 110.000?
Ako gledaš cenu u Telenoru kod njih je npr. Samsung A5 85.000 a svuda je preporučena cena 56.000rsd
 
Poslednja izmena:
Ako se online kupi u Telenoru dobija se bežični punjač? Svako dobija a ne samo prvih xx ili tako nešto?

I da li može da se kupi neki drugi osim 32GB, neko reče da ima i 128?

Hajde neko iz Telenora, znamo da vas ima ovde :)
 
74k din u paketu od 2 crvene mesecno a Edge 87k din.. :) U vipu ce sigurno biti bar 5% jeftiniji.
 
Pa koliko sam video i S6 i S6 Edge su u telenoru ponudjeni samo sa 128GB cene su 110 000 din i 128 000 din i koliko vidim S5 vise ne moze da se uzme u Telenoru :)
 
Nije sigurno 128GB po toj ceni, to je 32.
Nego me zanima da li će biti 64 ili 128 pa da ipak ne naručujem odmah.
 
Npr Note 4 je i sada u radnjama 110000 sto naravno nije normalna cena a za kes akcija 100000.Haos.
Pise da je ugradjena memorija do 128 gb a posto nemaju prosirenje kartica znaci da je mozda zaista modle od 128 gb,to je onda ipak dobra cena jer ti modeli ce biti papreno skupi po oglasima.
 
I meni ne izgleda da je u pitanju model od 128GB. Jer spominje se "do 128GB" a to može različito da se tumači.
 
samse.jpg


U skladu sa datumom.. :d
 
Gizmo jel si ti pisao ceo test ?

^+1

Upravo zato sam i pitao Gizma... jako lepo napisano i sročeno.Svaka čast za test i trud!!!
Zanima me dosta S6 pa sam odgledao dosta testova u zadnjih 15-ak dana uključujući i Tonijev ali iskreno
ovaj mi je nekako najbolji.

Jesam, uvek jedan autor piše svoj test, ne delimo pisanje na više ljudi. Hvala, može to uvek i bolje :) Mislim, često sam ograničen vremenom zbog vraćanja telefona, a tu su i drugi testovi u toku nedelje, ja bih najradije testirao i pisao ovakve flegšipe po par nedelja, ali tako nešto nije izvodljivo.
 
Mozda kada bi pokusao da izboksujes vise vremena za testiranje kada su bitniji proizvodi u pitanju ?
Imam par zamerki ali nema svrhe ih iznositi posto sam kazes da nemas dovoljno vremena za test
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno