Šta je novo?

Samsung Galaxy S6

Rado bih al crko mi tel jutros, ne rade hw dugmici!! Ako ces mi verovati na rec 770mb je free, 4.4.4 sistem.
 
Eto vidis. Kako onda mozes da kazes da nisu sredili. 320 je bolje nego 770. Sad ja treba da kazem stvarno treba voleti ovaj Sony ? :) A i nije realno, ti na 4.4.4, a ovo je na 5.1.1....
 
Ne znam kako možete da spavate noću ako ceo ram nije iskorišćen do kraja... :D ;)
 
Samsung underestimates Galaxy S6 edge demand, profits decline

The company expects sales of KRW 47.1 trillion and an operating profit of KRW 6.0 trillion for the quarter that ended on June 30. This is a 4 percent decline over the same period last year, and even though the company has not published numbers by its divisions, it is expected that this decline is due to weak sales of its smartphone. The sales, however, were better than a 30 percent year-over-year profit decline that the company suffered in Q1 2015.
Even with the launch of the Galaxy S6 and the Galaxy S6 edge, which many regarded as the best smartphone in the industry, Samsung appears to have misjudged the demand. According to the sources familiar to the matter, the company expected to sell four Galaxy S6 units for one Galaxy S6 edge units, but it appears that the demand for both the devices was on par with each other. This resulted into unsold units of Galaxy S6 (white variant in particular), and not enough units of Galaxy S6 edge to sell to consumers.
 
Definitivno su android proizvođači osetili prelazak apple-a na veće ekrane.
 
Od svega ima po malo, apple i prezasićenost tržišta i cena... Videćemo sada prodaju ip6s, kako će oni proći...
 
Teko sa s serijom, jer se vise prelazi na svaku drugu. Ali moguce je, ljudi koji koriste iPhone uglavnom uzimaju svaki sledeci. A po mom misljenju s je svaki put bolji izbor.
 
Poslednja izmena:
Nemam pojma. Ovo je sada veliki upgrade bio, što se tiče veličine ekrana... Više to ne mogu da ponude kao razlog za prelazak na ip6s.. Lično ne volim ios i ne vidim sebe u doglednoj budućnosti kao vlasnika nekog njihovog proizvoda. Mislim da je i ovo uspeh za Samsung, pored more Kineza...
 
Kakvi crni kinezi...
Pa da su oni uzrok sve drugo bi propalo jer sve proizvode ili kopiraju :)

Lepo neka odrade da korisnik ima opciju da bira da li će da koristi stock Android ili TouchWiz i da update stiže sa malim zakašnjenjem...

Ne može se tražiti ista kinta kao za Epl proizvod, a imati krš softver koji neutrališe odličan hardver i podrška koja nije ni blizu kao ona kod jabuke...
 
Zašto ne mogu? Može im se prosto. Zamisli kada bi Samsung ili bilo koji drugi Android proizvođač godišnje izbacivao samo jedan model, zamisli tu optimizaciju i sve vezano samo za taj jedan model. :)
Ovako Samsung godišnje izbaci na hiljade modela, i ne samo Samsung već i drugi Android proizvođači. ;)
 
Koliko mi se čini za 2014 godinu broj je bio 67 modela :D

Oni ne mogu ni note 4 sa isprate softverski, a zamislite kakvo je stanje sa jeftinijim uređajima...
 
Koji Android proizvodjac sem Google-a (takodje daleko od savrsenog) zna i moze da isprati svaki model softverski onako kako treba?
Ne treba uporedjivati kompaniju koja izbacuje 2! modela godisnje sa Android proizvodjacima, nikad.
 
Poslednja izmena:
Zasto skener nije aktivan dok je ekran ugasen. Mate7 ima aktivan. Prislonis prst i to je to. Jel kod iphone isto tako.
 
Ma nije to toliko bitno, ima mesta za sve samo mora nešto da se menja i da se smanji fragmentacija...

Ebote Lollipop izašao odavno, a još je na 10% uređaja, da ne pričamo o neozbiljnosti oko multitaskinga jer koliko vidim ni ova v5.1.1 nije zatvorila to pitanje (osim Nexus uređaja) :)

Realno to je srž androida - da aplikacije stoje u memoriji kako bi se što brže pokrenule - ako to ne radi kako treba mesecima šta dalje da se priča...
 
Pored tog softverskog bućkuriša što je najgore oni se i ne trude nešto da poprave već rade na Tizen platformi :D

http://www.sammobile.com/2015/07/06...ring-tizen-developer-summit-later-this-month/

Korisnici naviknuti na sadašnje stanje...

Softver radi jako dobro, daleko je od onoga kako ti pokusavas da ga predstavis. Daleko.
S6/Edge su telefoni koji daleko najbolje rade sto se Samsunga tice i medju najboljima kad su Android flagship telefoni u pitanju. Ne znam o kakvom buckurisu se radi.
 
Poslednja izmena:
O bućkurišu od 67 telefona godišnje na 3 platforme sa 20 različitih verzija softvera, dijagonala, rezolucija, hardvera...

Ma tebi sve radi super samo nestanu dugmići pa Samsung izbaci zakrpu da ih vrati :)
Vidiš da i multitasking jedino radi ok kod Nexus telefona čak i posle 5.1.1 apdejta...
 
Samsung oduvek ima agresivan task kiler. Valjda zato što ima tonu gluposti koje niko normalan ne koristi.
 
Brate mene da smara samsung tako kao tebe odavno bih uzeo nexus ili oneplus kao sto sam i uradio i sad uzivam u carima stock androida.
Pisem ovo posto vidim da ti je softver uvek na prvom mestu.
Samsung na drugu stranu ima uglavnom bolje ekrane,zvucnik,zvuk na slusalicama i naravno kameru od gore dva navedena modela.
Znao si kakav je tw i uzeo si ga pa sad kukas non stop,ne razumem,niko te nije terao da ga kupis :)
 
Nazad
Vrh Dno