Šta je novo?

Samsung Galaxy S24

Što se promocije tiče, krenula je.
Sva tri poklona idu - A9 tablet, Buds Fe sluške i Samsung narukvica Fit3. Bukvalno čiste lager.
U zvaničnoj prodaji je ovo 40.000 RSD, ali na KP 250e max.
177.905 košta S24U 12/512, što je 8000 više nego u prvobitnoj akciji, ali pokloni ovde jesu značajno vredniji jer onaj 65W punjač nije više od 6000 din.
 
Ne treba nasedati na ove Samsungove trikove, biće na leto Watch 6/Pro I treba biti malo strpljiv.
Ovo je ok promocija ko ima klince, pa jednome tablet, jednom satić...
 
Prvi korisnici dobijaju punjac, sad daju ove gluposti, a tamo na leto bice gw7 classic/ pro, nidje veze.
Jos malo pa ce nova s serija biti u decembru, pa u novembru, sasvim slucajno.
 
Pravi entuzijasta uzima odmah na preorderu ili u roku mesec dana od prodaje i ne opterećuje se poklonima previše. A akcije prave da navuku ostale kupce uz poklone koji smatraju da vrede nešto. Sve je to marketing.
 
^ to je takođe vrlo velika mogućnost. Generalno da dovuku nove kupce plus da očiste lager.
 
Svi pre ili kasnije dele poklone,samo se jabuka potajno stidi 😁😁
 
Jabukini pokloni vrede, ne dele se za dzabe. Nema ni maska, ni punjac, no no. :D
 
Zato sto sam odlučio da prodam Fold4 i kupim S23U jer ste ovde napljuvali S24U , pa ne bih da se nerviram bzvz
Da sam sačeko 3-4 dana i kupio ga , dobio bi ove poklone , za unuke super stvar za igru
Ebiga
Ako si kojim slučajem uzeo online, vrati (imaš rok 14 dana) pa kupi opet sa akcijom
 
Људи да ли је некоме на самсунгу с24 ултри доњи оквир рама мало избачен, не знам да ли ме разумете прелазим прстом по екрану и са свих страна екран и овир су подједнако равни а доњи део рама ми је мало више избачен од осталих страна, тако да кад ми је палац доле оквир (рам) смета и нервира, нисам пре имао ултру а не знам да ли је ово нормално или грешка,ако може помоћ.
 
Nema to nikakve veze koliko oni cene svoj proizvod već ima više veze sa time što još uvek korisnici gledaju u jabuku kao u svetu kravu i kupovaće je bez obzira na sve, u daleko većoj meri nego korisnici Samsunga, Huawei, Honorar...
 
Људи да ли је некоме на самсунгу с24 ултри доњи оквир рама мало избачен, не знам да ли ме разумете прелазим прстом по екрану и са свих страна екран и овир су подједнако равни а доњи део рама ми је мало више избачен од осталих страна, тако да кад ми је палац доле оквир (рам) смета и нервира, нисам пре имао ултру а не знам да ли је ово нормално или грешка,ако може помоћ.
Sad sam izvatio S24U iz futrole i probao, deluje da je ta donja ivica za dlaku "starija" od ekrana, za razliku od bočnih ivica...
 
Nema to nikakve veze koliko oni cene svoj proizvod već ima više veze sa time što još uvek korisnici gledaju u jabuku kao u svetu kravu i kupovaće je bez obzira na sve, u daleko većoj meri nego korisnici Samsunga, Huawei, Honorar...
Što ne bi kupovali kad im proizvodi rade odlično. Ja 13pm nisam fabrički reset radio 13 meseci i održao bateriju na 98% koja je trajala kao i prvi dan. A Samsung čim malo veći update ajmo wipe cache, factory reset... Pošto ubija bateriju i telefon prolupa.
 
Niti jabuka baš svima radi odlično niti je tačno da nakon svakog većeg updatea mora da se radi WC/FR - eto recimo ja za šest godina korišćenja Note 8 i S22U nisam nijednom uradio WC nakon updatea androida a još manje FR i nijedan od za dva telefona nije prolupao. Da, pravu si, baterija na oba telefona jeste trajala kraće nego na početku i opala je nakon četiri godine na Note 8 na nekih 80% kapaciteta dok za S22U nisam gledao ali što se tiče toga da prolupa na bilo koji način - it ain't happen...
 
Sad sam izvatio S24U iz futrole i probao, deluje da je ta donja ivica za dlaku "starija" od ekrana, za razliku od bočnih ivica...
Мени прст према горе лако склизне са екрана, а кад прст иде према доле запне на рам, чак ми искрнео и смета, нисам навико ваљда мало сам изненађен да то тако треба.
Хвала на одговору.
 
^ hehe dobre fore. Ja sam korisnik oba proizvođača i ne govorim napamet. Ali da ne idemo dalje u off.
 
Ni ja ne govorim napamet kada je Samsung u pitanju već isključivo na osnovu ličnog iskustva tokom korišćenja na dnevnoj bazi, bez prekida, tokom prethodnih šest godina.
Jedino što je sigurno i bez ikakve dileme - to što ti i ja nismo imali problema sa nekim od uređaja ne znači da ih i ostali nisu imali, bez obzira bio to Apple ili Samsung.
 
Što ne bi kupovali kad im proizvodi rade odlično. Ja 13pm nisam fabrički reset radio 13 meseci i održao bateriju na 98% koja je trajala kao i prvi dan. A Samsung čim malo veći update ajmo wipe cache, factory reset... Pošto ubija bateriju i telefon prolupa.
Ja od s7 nisam radio factory reset, a imao sam skoro svaku seriju S. A slažem se da su optimizovaniji apple uređaji.
 
^ hehe dobre fore. Ja sam korisnik oba proizvođača i ne govorim napamet. Ali da ne idemo dalje u off.
Ista priča.

U neku ruku bi mi i odgovaralo da je stanje takvo kakvim želiš da ga predstaviš, jer bi mi život lakši, noviji model ajfona u džepu i miran.
Ali pošto nije, već su "tu negde"...
 
Nije ni ios više toliko dobro upeglan, ima dosta nekih gluposti koje ranije nije imao. Sećam se mog prvog ajfona SE, mislim ios 9, i radio je besprekorno 2 godine bez i jednog FR. Sad već nije tako i još ima gluposti sa tihim notifikacijama 3rd party, lošim notifikacijama na lock screen-u, nemanjem univerzalnog back-a, sitnim UI bagovima... Dok sa druge strane One UI je po mom mišljenju kilometrima ispred starog TW koji mi je bio kriminalan. Prosto mislim da je Samsung bolje napredovao
 
Nazad
Vrh Dno