Šta je novo?

Samsung Galaxy S24

Hvala ☺️ neću je koristiti sigurno,ići će na oglase. Mnogo mi je klizava. Tu sam masku uz telefon dobio,pa zato okačio
I moja je bila užasno klizava prvih par dana, posle je nekako "legla" ili sam se ja navikao, pojma nemam :)

@Чичарито da, dobro si me podsetio da pred leto zalepim neku foliju od 100 RSD samo da ima nešto preko, što kaže @Stefan1995 iznad - ne hvala :unsure:
 
Evo i informacije za promociju, od 05.04. - 05.05.

"- Samsung Galaxy S24
-Samsung Galaxy S24+
-Samsung Galaxy S24 Ultra
-Samsung Galaxy Fold5
Pokloni za modele su Galaxy Buds FE, Samsung Galaxy Fit3 i Samsung Galaxy Tab A9"


Trebalo bi da je ovo definitivno, tako da idemo na Ultru pa sta bude 🤣
 
Gde je akcija? Sva tri dobijes za kupovinu telefona? :D Sat su mogli sesticu, ovaj fit 3 je sranje... Sluske isto...
 
Nezvanicna informacija, sutra bi trebalo da objave, ali generelno ako sve tri stavke budu kao poklon bice odlicno.
 
^ ne verujem da će davati sve tri stavke. Malo je mnogo ili ako budu davali prodaja im je u opasnom padu.
 
Sve tri moze, i nekako, ali ako nisu, nije neka promocija. Sve ovo na KP kosta smesno, i da se proda-povrati novac, nema zarade neke.
Plus sam telefon je par stotina skuplji nego na oglasima... Meh.
 
Poslednja izmena:
Evo i informacije za promociju, od 05.04. - 05.05.

"- Samsung Galaxy S24
-Samsung Galaxy S24+
-Samsung Galaxy S24 Ultra
-Samsung Galaxy Fold5
Pokloni za modele su Galaxy Buds FE, Samsung Galaxy Fit3 i Samsung Galaxy Tab A9"


Trebalo bi da je ovo definitivno, tako da idemo na Ultru pa sta bude 🤣
Sve je teski soc, tek na leto Watch 6 ili nešto bolje. Ovako prazne otpad koji niko neće 😁
 
Verovatno je to, bolja bi bila watch 6 opcija ili neki tel, ali ove tri stavke vrede bar 250e sto nije lose. Na punu mp cenu koja je sada oko 1350e nije tolika propast, uzevsi u obzir da je kod madjara oko 1000+e a i u prodavnicama moze na rate + 2g garancije, tako da ono...
 
Da iznesem neke moje utiske od 15 pro max.Telefon je odličan,ali sistem je ograničen i ne može ni da priđe androidu.Tako da se vrv vraćam Samsung-u.Jednostavno ima nekoliko sitnica koje mi idu na živce,par primera:zvuk kada se kuca br za pozivanje,slab zvuk viber i drugih apk,strelica za povratak u nazad (na vrhu levog ćoška),zvuk za melodiju zvona (može da se stavi melodija koju ja želim samo uz neku obradu iste).Da se razumemo telefon što se tiče slika i video zapisa kida i tu ne može niko da mu priđe.
 
Bukvalno ispadnu da ne kazem sta ljudi koji kupe u pre orderu...
 
Insajder pogodio sve😁
NIsta, sad ultra na oglase. A posto je pala cena, idemo na plus verziju, nije problem. Samo ako moze neko strucniji da kaze vrede li pokloni...
Sad gledam sunce ti jel realno 150 hiljada za plus model?
 
Poslednja izmena:
Skocile cene kod operatera, verovatno zbog promocije, bas katastrofa, ja sam cekao promociju jer preko firme i sa rabatom mi ispadne bas prihvatljiva cena i sa tim poklonima je super, stize mi u ponedeljak, pisem jel ima grain i otvaram novu temu u "Mali oglasi" ako ima, po promo ceni naravno 🤣
 
Uzeo bih s24 ili s24+, kakvi su sto se tice baterije, grejanja, signala...? Video sam da neko ima problem sa mrezom, odnosno sa volte, kako je kod ostalih, naravno ko koristi neki od pomenutih modela?
 
Realno svi operateri su derikoze a promocija ko promocija, uvek bude bolja druga od prve😅 Bice na oglasima puno S24U, tako da je to plus za nas koji jurimo za kes😁
 
Na onaj oficijalni Samsungov punjač od 65W ne radi Super Fast Charging 2.0, sa orginalnim type-c kablom što je došao uz S24 Ultra. Piše mi samo da je Super Fast Charging što bi trebalo da znači da puni 25W, znam da nije neka razlika u odnosu na njihov 45W standard (10min plafon) ali eto, glupost.

Izgleda da 2.0 SFC radi jedino sa njihovim 45W punjačem.
Čisto radi poređenja - Xiaomi 65W Fast Charger with GaN, sa Xioami type C kablom - radi Super Fast Charging 2.0, tj. punjenje od 45W bez problema.
 
Vrh Dno