Šta je novo?

Samsung Galaxy S24

Ne znam ni da li je rekao ni tačno ni pogrešno o telefonu pošto sam ga isključio nakon 10-15 sekundi na "ovaj procesor je limitiran, ruke su mu vezane" jer bih, da sam morao da ga sa onakvim tetralnim izražavanjem slušam do kraja, nakon odgledanog videa izvršio harakiri!
Same thoughts ali sam izdrzao malo duže , nekih 90s..
 
Imate na istom kanalu NJEGOVO upoređivanje Xiaomi 13 Pro i Jabuka 14 pro max pa posle 14 pro naks i 15 pro maks.Covjek lijepo objasni sta je njemu bitno kod telefona.Na stranu Samsung softver kome nema sta ko da prigovori,sve ostalo je zakidanje na svemu i svacemu.Od izgleda najboljeg modela,preko kamera do punjenja...
 
Danas sam u Gig**** radnji malo čačkao S24 Ultru....onako na prvu ruku,baš sam se razočarao izradom. Posebno mi je zapao za oko deo okvira gde se spaja sa ekranom,meni to tako jeftino deluje,da sam ostao u čudu. Sam ekran kida,zaista ima daleko manju refleksiju nego ostali izloženi modeli,ali mi deluje malo isprano,iako je bio podešen na Vivid.Ima blagi color shift koji vuče na plavkasto-zeleno čim se malo pomeri u stranu.Opalio sam koju fotku onako unutra,i šta znam....i dalje je to samo kamera telefona :) Sistem je bruka fluidan,animacije prelepo klize.
 
Imate na istom kanalu NJEGOVO upoređivanje Xiaomi 13 Pro i Jabuka 14 pro max pa posle 14 pro naks i 15 pro maks.Covjek lijepo objasni sta je njemu bitno kod telefona.Na stranu Samsung softver kome nema sta ko da prigovori,sve ostalo je zakidanje na svemu i svacemu.Od izgleda najboljeg modela,preko kamera do punjenja...
Uz svo dužno poštovanje, ali nisam mogao da pogledam duže od 15 sekundi njegov review o telefonu koji me interesuje tako da hvala ali neka hvala... Svaka njemu čast na tome što je entuzijasta koji sam kupuje telefone, što je možda nepristrasan, što možda dobro zna materiju ali definitivno bi trebao da poradi na načinu na koji iznosi taj review jer je baš težak za slušanje i to najblaže rečeno.
 
Meni ne smeta nedostatak elokventnosti dok god dobijam informacije "iz prve ruke". Gledajući par drugih "elokventnih" recenzija nisam dobio ništa sem umotavanja u oblande. Ovo za procesor sam prvi put čuo od ovog lika i vrlo je interesantno zapažanje moram reći.
 
Pogledaj uporedjivanje otvaranja internet stranica ovog apple procesora sa 14 pro max i s23 ultra,o takvim stvarima neces saznati od ovih pripejd recenzenata nikada.Mislim,kome je to bitno,a nije da nije.A da ne iritira sa prigradskim naglaskom,tacno je ali samo to...
 
Lik jeste malo usmen u izražavanju sto bi Tadić rekao, ali ako bi mi kupovina telefona zavisila od recenzije svakako bih pre pogledao njega nego Pecu koga više ni on sam ne zna ko sve plaća. Pecine recenzije odavno gledam na "mjut". Samo lepi kadrovi uhvaceni skupim kamerama i poetsko izrazavanje sa ciljem da se ne kaze ništa bitno. I naravno da ne bi bilo baš providno nađe se i neka zamerka u maniru da je ovaj pojač-smanj taster 4.5 milimetara niže bilo bi bolje.
 
Slažem se,Sanja Marinković je pakao:)Lupiće mi ban ako nastavim:)
 
Ima li neko da je poručivao za firmu u Yettelu? Zanima me da li ste poručili preko Biznis portala ili telefonom?
 
evo malo testiranja sa gejmingom i emulacijom

 
Upravo me zvali iz Yettela da me obaveste da šalju Plus , a Ultra jos čekamo . Ako nekom znaci info
 
Mislim da će prvo potražiti stručno mišljenje forumaša pa odlučiti šta će uraditi sa svojim novcem 😭
 
Mislim da će prvo potražiti stručno mišljenje forumaša pa odlučiti šta će uraditi sa svojim novcem 😭
Šalu na stranu, uvek je mnogo pametnije detaljno istražiti nešto pre kupovine i ne podlegati hajpu, tako izbegneš situaciju gde ti žena ode u Tehnomaniju po usisivač, a vrati se sa sa Intel Pentium laptopom od 68k, ćerki za školu.
 
Stiglo staklo i kondom bumper.

1000011994.jpg
 
Happy Cracking Up GIF
 
Nazad
Vrh Dno