Šta je novo?

Samsung Galaxy S24

Mozda bi 'titulu' najbolji telefon godine trebalo da promene u titulu 'najmanje nedostataka za najviše para', generalno na tržištu telefona ne samo za Samsung. Jer prosto kod svakog brenda ima nekih propusta. A kad je propust ekran koji predstavlja laički rečeno 70% telefona onda je to veliki fail. I pri tome te elegantno iz servisa vraćaju jer 'to nije ništa strašno ne moraš da držiš osvetljenje na 5%'. Pa tačno tom da izvadiš jedno oko s-penom jer "ne treba ti dva oka da bi gledao" :D
 
^ svi proizvođači imaju mane, ali ovaki propusti posebno gde se Samsung kotira kao najbolji android i najbolji ekrani na svetu oni uprskaju baš tačno u metu.
 
Je li se nekome kome telefon nije iz preordera, odnosno za proizvodnju piše 02.2024. pojavio problem za koji navodite?!
 
Moram da pohvalim fingerprint sensor na s24 seriji , za mesec dana korišćenja mokri prsti , suvi , masni 😂, sve ubode i baš je brz i nije se desilo da fejluje više od 3 puta i da mora pin unlock.
 
Je li se nekome kome telefon nije iz preordera, odnosno za proizvodnju piše 02.2024. pojavio problem za koji navodite?!
JA sam uzeo od prvog vlasnika, neotpakovan iz telenora 02.2024 i nemam nikakav problem. Ali vidim kolega par stranica unazad isto telenor 02.2024 i ima problem
 
@sarulja91 neko je napisao da i verzije 02.2024. imaju problema sa ekranom. Ostaje ti da sacekas 03. ili 04. da budes 100% siguran. Zanimljivo da niko nije istrazio u cemu je problem i sta je uzrok.
 
02.2024. imam i nema grainy efekat ili ga ja ne primećujem.

E, sada, uključen mi je eye comfort shield i adaptive colore tone, uz sve to na naturalu i sve mi deluje i više nego dobro. Ovo adaptivno jedino što nekada učini da mi deluje isprvno, ali ni to nije problem.

Možda i ne znam da uočim problem
 
Nema potrebe ni da gledas. Da ti se ne ucini nesto i ima samo o tome da razmisljas. 😛😂
 
02.2024. imam i nema grainy efekat ili ga ja ne primećujem.

E, sada, uključen mi je eye comfort shield i adaptive colore tone, uz sve to na naturalu i sve mi deluje i više nego dobro. Ovo adaptivno jedino što nekada učini da mi deluje isprvno, ali ni to nije problem.

Možda i ne znam da uočim problem
Ma brate reci da imas nema veze sto nemas 😀
 
Jel imate srpski jezik kod ai funkcija? Konkretno kada kucate tekst da li prevodi sa srpskog?
 
Poslednja izmena:
Ne bi Samsung stavio exynos u s24 i s24+ u matičnoj Koreji ove godine da je los. 😀
 
Kako odakle , pa pogledaj na netu , koristio je ranije, ali od ove godine koriste svoj exynos u svojoj zemlji.
 
Moj S24 plus definitivno ima problem sa uspostavljanjem dolaznih poziva. U nadi da je do kartice zamenila sam je, ali evo jutros opet problem. Jednostavno pozivalac nema nikakav signal pri pozivanju. Čim primetim problem pozovem nekog i posle radi normalno. A sa odlaznim pozivima nemam nikakav problem, uvek sve funkcioniše kako treba. Ne znam ni kako da lepo objasnim. Sve ostalo funkcioniše, što se tiče veze: SMS, Whattsapp, viber, mobilni net.... Jel mu ne gine servis ili mogu još nešto da probam?
Molim te reci mi da li si uspela da uradiš nešto po ovom pitanju? Pošto ja planiram sutra da odnesem S24 plus u servis zbog istog problema.
Probao sam nove kartice, zamenu mesta karticama i factory reset, ali ništa ne pomaže.
 
Može mala pomoć, kako da namestim da mi se ne pojavljuju alternativa slova prilikom kucanja poruka, mislim na ono kad zadžiš na npr. Z a iznad mi se pored željenig Ž pojave neka slova sa nepotrebnim akcentima i sl .
 
Nazad
Vrh Dno