Šta je novo?

Samsung Galaxy S24

1400? Ја исту наручио на Алију 0.49 usd, рачунам за те паре и да не ваља није ми жао да бацим.
Znam, ali u trenutku kada sam kupio telefon bez ikakve zastite ova je bila najjeftinija. Morao sam svakako u tom trenutku neku da kupim da premostim dok ne dodje neka lepa. Jebes ga kakva je, bitno je da cuva fon. 😀

Daj da se vratimo na pitanje, da li ova zastitna stakla zadnje kamere mogu da prave neki bljesak kada slika ima sijalice neke i ulicnu rasvetu? Pa cak i ako su kristalno cista?
 
Mogu sigurno. Slikaj sa i bez maske negde gde ima svetala koje mogu da daju odsjaj
 
Daj da se vratimo na pitanje, da li ova zastitna stakla zadnje kamere mogu da prave neki bljesak kada slika ima sijalice neke i ulicnu rasvetu? Pa cak i ako su kristalno cista?
Gotovo 100% da je tako :) Probaj što kaže @Amortizzer da slikaš sa i bez maske pa uporedi...
 
Auuu, bukvalno mi je umrlo 12 sivih ćelija u mozgu, gledajući ovo.
Kao što rekoh, skidaj to. Ako nemaš neku bolju makar uzmi i iseci ta "zaštitna stakla" sa maske.

Ljudi, molim vas, malo logike nije na odmet...znači u fabrici se muče da "stakla" kamere ispoliraju do savršenstva, premazuju raznim premazima, antirefleks i uv filter, i onda na kraju zalepite najjeftinjji mogući komad plastike preko...i još se nađete pametni da kukate kako nešto nije ok sa telefonom.
 
Znam, ali u trenutku kada sam kupio telefon bez ikakve zastite ova je bila najjeftinija. Morao sam svakako u tom trenutku neku da kupim da premostim dok ne dodje neka lepa. Jebes ga kakva je, bitno je da cuva fon. 😀

Daj da se vratimo na pitanje, da li ova zastitna stakla zadnje kamere mogu da prave neki bljesak kada slika ima sijalice neke i ulicnu rasvetu? Pa cak i ako su kristalno cista?
au brate meni žena kupila ovakvu, bacio sam je posle 2 dana, katastrofalna je, smetaju ta stakla preko kamere naravno, to sam skinuo odmah, a na masci se skidaju boje na lajsnama. u prevodu katastrofalna je i više od toga.
 
Auh,svaka čast! Ja ga planiram za S3U,jeste paprena cena,ali nek ide život!
 
Iako nisam ljubitelj fotrola samo za ledja ova mi deluje jako zanimljivo i kvalitetna neka tekstura materijala kolko mi se cini.
 
Najlepse maske bez dileme, ultra tanke sa magnetom na ledjima. Godinama samo njih koristim. Ipak treba biti oprezan, nije potpuna zastita jer je otvorena sa strana pa moze da dodje do grebanja pogotovo kad je telefon u dzepu sa nekim kovanicama ili kljucevima. Ali vredi, osecaj u ruci je fantastican i retko koja maska daje taj uzitak koriscenja telefona kao da se koristi bez maske.
 
Ja sam se premišljao oko ove maske, prelepa, sve, ali sam uočio da ne leži ravno zbog zaštite za kamere. Ne znam.
 
Soma evra za tel nije problem,zato sto si uzeo parce prejakog i ultra sofisticiranog hardvera.60e za parce plastike vec jeste malo psihicka barijera :)
 
Jel neko dobio neku informaciju o poklon punjacu uz s24 ili da vam je nedaj boze stigao punjac, meni samo stigao onaj prvi mail pre par nedelja...
 
Kolege, interesuje me vaše mišljenje o S24 256GB, da li je dobra kupovina za razliku od S23 128GB?

Pošto se dosta razgovara, koriste društvene mreže i kamera, bitna mi je trajnost tj. izdržljivost baterije.
 
Kolege, interesuje me vaše mišljenje o S24 256GB
Све најбоље, за US тржиште 🙂.
Шалу на страну, са 4000mAh, требало би и са Егзиносом да изгура дан без проблема. Нема QHD резолуцију, и мањи екран, нема толико ствари да ждеру батерију. Још коме је увек била жеља да има Самсунг у телу Ајфона, то је то.
 
Све најбоље, за US тржиште 🙂.
Шалу на страну, са 4000mAh, требало би и са Егзиносом да изгура дан без проблема. Нема QHD резолуцију, и мањи екран, нема толико ствари да ждеру батерију. Још коме је увек била жеља да има Самсунг у телу Ајфона, то је то.
Ajfonovac sam godinama, no drugi fon mi treba sa Android OS.

Vidim da bukvalno svi kukaju zbog Exynos čipseta ali opet, fon se neće koristiti za gejming.

Čak sam dobio preporuku da uzmem S23 zbog Snapdragona.
 
Neka, i treba, zato je placen 🙂
meryl streep GIF
 
Odgledah kompletan video, oodlično poređenje!

 
Pitanje jos jednom ako moze odgovor. Da li vama radi translate na s24 ultra telefonu? Na Samsung keyboard?
 
Planirao da kupim S24 128GB kod operatera u BiH. Međutim, vidim da imaju akciju S23+ 512GB, jeftiniji od običnog S24.
Šta biste vi uzeli u ovoj situaciji? Nisam pre koristio Samsung, a ne bih Ultra model.

IMG_3532.jpeg
 
Nazad
Vrh Dno