Šta je novo?

Samsung Galaxy S23

Definitivno iz Nemačke
 

Prilozi

  • Screenshot_20240302_165746_Email.jpg
    Screenshot_20240302_165746_Email.jpg
    88.7 KB · Pregleda: 124
Bogami Gcam portovi deru fabricku kamera app samo tako....sramota za fabricki sw zaista...
 
^ vrlo jednostavno, kupite pixel telefone i kraj. Ja kad nisam nekim uređajem, autom, telefonom… zadovoljan prodam i kupim drugo što je bolje.
 
^ vrlo jednostavno, kupite pixel telefone i kraj. Ja kad nisam nekim uređajem, autom, telefonom… zadovoljan prodam i kupim drugo što je bolje.
Nije kuknjava,nego konstatacija :)
@Proday
Upravo tako,sa jednom app rešeno sve,zaokružen uredjaj u svakom smislu što se mene tiče.
 
Egoist/STP. Obe sam ubacio,pa testiram razlike. Mada su obe impresivne. STP laksa za podesiti. Kacio je kolega par strana unazad Telegram link ka doticnim verzijama.
 
Zdravo ljudi, jel zna neko kako pronaći neku txt datoteku skinutu sa facebook-a ? U file manager-u je ne nalazi uopšte, probao i preko drugih aplikacija isto, kao da ne postoji a skinuta u telefonu.
 
Da pitam i ovde jer je vezano za tel S23 Ultra a mozda i jos nekom bude korisno.
Stigla mi kamera za auto, povezao je preko njihove app na telefon veza ide preko wifi, i ugasi mi automatski mobilni internet.
Da li mozda moze da se podesi kad je kamera vezana na tel preko wifi bude ukljucen i mobilni internet ?
 
@Dakii glupo pitanje ali upalio si Mobile Hotspot opciju na telefonu i onda povezao kameru na taj wifi? ...nemam pojma uopšte kako rade te kamere ni kakav je softver, al krenuo bih odatle
 
Vidi ja sam ukljucio wifi na tel kao kad se povezujem na neki ruter za internet, on u spisak mojih rutera nasao kameru i diretno se povezao na nju.
Ispratio ovo njihovo uputstvo:

 
kamera pravi i pusta hot spot. Mislim da ne moze istovremeno jer je tako tel podesen. Ja zato dok stojim sa kolima, povezem se preko wifija na kameru, skinem /pogledam/ snimke i ugasim wifi.
 
kamera pravi i pusta hot spot. Mislim da ne moze istovremeno jer je tako tel podesen. Ja zato dok stojim sa kolima, povezem se preko wifija na kameru, skinem /pogledam/ snimke i ugasim wifi.
Kad se ukljuci hot spot ne gasi se wi-fi. To je od skoro, cini mi se, a mozda zavisi i od telefona.
 
Da ponovim, ja se na moju kameru kacim tako sto upalim wi fi na tel. i Tada tel gasi net, ako je upaljen i vuce vezu preko wi fija. A kamera pusta signal preko wi fija /hot spot/ na koji se kacim.
 
Xx
Nece ni tad da radi...ne.ppstoji druge nego da se poveze kad treba da gleda snimke a kasnije da se odveze
Da li bi mi pomogao da nadjem nekako, sve sam zivo pretrazio
Evo ova je verzija kod mene

 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno