Šta je novo?

Samsung Galaxy S23

Društvo,da li je možda neko posedovao Nilkin Nature providnu masku za S23U? Zanima me da li i ona požuti posle nekog vremena?
Ja sam uzeo još pre skoro 2 godine baš taj brend, za S22U. Počela da žuti nakon 6 meseci, prvo na onom donjem ivičnom delu gde stoji u šaci. I sada je imam- taj ivični deo je sada skoro žutosmeđe-zlatan 😁. Leđa su i dalje najmanje požutela i lepo se vidi boja telefona. Stranice (onaj ojačani deo) su katastrofa, topla žuta, 2700 K 😉 ali meni ne smeta naročito. I čini mi se da proces žutila stalno i nezaustavljivo napreduje 😃
 
@marinko98 uvek možeš dbrand da zalepiš iza ili staviš u masku! Ako si zainteresovan za original samsung silikon (doduše plavi) piši da se dogovorimo.
Hvala na ponudi, ali dobio sam dve veoma kvalitetne futrole(crna i providna), a i folija je već bila zalepljena na ekranu, plus sam dobio i jedno nekorišćeno zaštitno staklo.
 
Verovatno ne postoji ta koja ne požuti posle nekog vremena, digao sam ruke od tih providnih baš iz tog razloga.
Na iphone temi smo popunjali neku marku koja ostaje providna i ne zuti uopste, a i Flossy je pominjao jednom.
Ali zato kosta bas dosta i bolje je uzeti andar ili nomad za taj novac.
Nego, sta bi sa @juventus89 sta je uradio na kraju sa tel?
 
Cek da nadjem, da te ne "zarazi" iphone 😛😅
Edit: @Note10 Casetify. Neko je pominjao da su neku marku kaznili, sad da li su to oni nisam siguran, mozda sam i pomesao.
 
Casetify je druga liga i trenutno su u buli jer su uhvaćeni da su krali dizajn i rešenja :)

Dbrand ima masku koja kao ne žuri i koja je najbolja od tih providnih ...


DB.png
 
Pa jes', Casetify i izgleda kao kejs na čiji izgled bi pristao samo iP user. 🫣🤪
Ovaj DBRAND izgleda vrhunski, šteta što je sold out.
 
Da li je neko uspeo da pokrene QuickShare na desktop-u i da prebaci fajlove sa telefona na pc >?
radim to preko share me/share to pc i ide bas brzo preko 5ghz routera ali bi nekako voleo da isprobam i taj njihov QuickShare
 
Casetify je druga liga i trenutno su u buli jer su uhvaćeni da su krali dizajn i rešenja :)

Dbrand ima masku koja kao ne žuri i koja je najbolja od tih providnih ...


DB.png
Problem sa tim maskama jeste što lako jako skupljaju ogrebotine i onda izgledaju očajno posle par meseci korisćenja. Dosta ljudi se žalilo na njih, pa je Dbrand odlucio da svakom besplatno posalje drugu generaciju tih maski.

Da li je neko uspeo da pokrene QuickShare na desktop-u i da prebaci fajlove sa telefona na pc >?
radim to preko share me/share to pc i ide bas brzo preko 5ghz routera ali bi nekako voleo da isprobam i taj njihov QuickShare

Meni je proradio Quickshare pre 10ak dana i uspeo sam da delim fajlove izmedju PC-a i telefona preko njega.
 
Da li je neko uspeo da pokrene QuickShare na desktop-u i da prebaci fajlove sa telefona na pc >?
radim to preko share me/share to pc i ide bas brzo preko 5ghz routera ali bi nekako voleo da isprobam i taj njihov QuickShare
Ovo je najnovija QS verzija za telefon:

QS verzija za Windows:
 
Ovo je najnovija QS verzija za telefon:

QS verzija za Windows:
1709313730488.png
nece da se pokrene, desktop racunar je u pitanju sa win11
 
Koji Spigen preporučujete za S23U?
 
Menjao bi Nillkin posto je pozuteo..
Spigen jel' moze da se uzme preko aliexpressa ili?
 
^ imaš i na KP ali je sigurno skuplji nego na AliExpress
 
Vidjao sam taj Spigen na KP. E sad da li mu je to realna cena....nem pojma.
 
Pogledajte prilog 431447
nece da se pokrene, desktop racunar je u pitanju sa win11

Čudno, odavno je QS dostupan na svim uređajima, ne samo na Samsung hardveru !


Vidi ovde zahteve:
  • OS: Windows 10 2004 (build number 19041) version or higher
  • Bluetooth driver: (Intel) 22.50.02 version or higher
  • Wi-Fi driver: (Intel) 22.50.07 version or higher

 
I ja imam na malom 23, super je. Ranije sam koristio većinom Tough ili Rugged, ova mislim da mi bolje leži od Rugged-a (Tough je svoja priča).
 
E ovako ,citam skoro svaki dan temu ali nisam nesto nikad pisao jer od ovih 400 i nesto strana 380 su nepotrebne stvari o maskama ,sotovima i tome slicno.Imam s23 ultra vec nekoliko meseci i zelim podeliti moje utiske onako neutralno .Posle 2 godine koriscenja Huawei p40 pro i odlicnog iskustva sa njim desio se peh i polomio ga.Ispala dobra prilika i uzeo moj prvi Samsung u zivotu,eto hvale ga svi ,daj da vidim kako je to.Kod njega uvek pomenem prve dve stvari koje me odusevljavaju a to je ekran i baterija.Znaci fantasticno oboje ,navikao sam na Huawei da ima dobru bateriju tako da imam visoke kriterijume po tom pitanju i blago receno odusevljen sam.Ne gledam sotove i te gluposti ali znam da moje potrebe on zadovoljava bez da ne mislim gde mi je punjac.Ekran odlican takodje ,svetao i sa dobrim bojama.Oblik takodje ,volim coskast dizajn i velicinu i to mi bas odgovara.E sad ono sto mi se ne svidja i sto me jisto nekako blago razocaralo.Prvo ,kamera.Najblaze receno prosecna.U dnevnim uslovima odlicna ali to sad imaju pa skoro svi telefoni.Slikanje pod manjim osvetljenjem,nocni mod je po meni katastrofa.Uporedjujuci ga sa p40 pro koji je tel iz 2020te izgleda mi poput igracke po tom pitanju.Mnogo ali bas mnogo softverski obradjuje slike ,za toje Huawei bio stalnio pljuvan ali vidim da je ovaj tel sampion.Ne znam,ne menjam telefone cesto ,mozda to sada svi rade.Sto se tica svakodnevnog koriscenja odlican je ,ponekad blago zabaguje ali ne obarcam paznju na toi za svakodnevni rad je vrhunski uredjaj,smeta mi ponekad neprecizan otisak prsta i lose prepoznavanje lica u manje osvetljenim uslovima ali vec sam se navikao na to_Ono kratko receno za flegsip sam ocekivao iskreno mnogo vise.Najvise su me kamere razocarale.Posle pozitivnog iskustva sa Huawei tel ovo mi je bas frustrirajuce.Slikanje neceg u pokretu je nemoguce a da nije slika zamucena,nemojte mi predlagati pro slikanje i slicno,slikao ranije na isti nacin na druge tel pa su slike bile vrhunske.Video necu komentarisati jer slabo to korisitm pa ni ne znam i imam pitanje ako neko moze da mi odg .Da li mu se ekran lako grebe jer ne volim te folije mada sam par puta skinuo i postavio ponovo jer me opet nervraju one sitne ogrebotine ,maske ne stavljam ,pitam samo za ekran,hvala
 
Još jedan glas za Spigen Liquid Air. Poručio sam sa Alija zelenu i baš dobro izgleda na telefonu. Isprobao sam dosta maski tokom godina i ova je ubedljivo (do sada) najbolja :)
Gde tačno postoji zeleni Liquid Air?
Inače +1, od S9 pa na dalje moja omiljena maska kojoj vreme ne može ništa!
 
Isto pohvala za liquid air spigen... Imao na malom s23, sad porucio za plus. Odlicna maska, po mom ukusu
 
Da li je neko primetio zvuk zujanja kamere prilikom snimanja i mrdanja telefona u nekom smeru ka gore ( ili to svi znate ) ? Ne mislim na ono zveckanje opticke stabilizacije, nego vise zvuk kao pomeranja objektiva ili sociva, ne znam kako da objasnim da bih docarao i da biste razumeli.


Ipak mogu da upload da cujete na snimku
Isto se desava i kod mene,identicno. Ne znam da li je neki defekt ili nesto. Mrzelo me da nosim u pro mobi jer ne utice ni na sta a cuje se kad se cimne telefon odozdo na gore ili u stranu a u realnom snimanju to ne radim. I to mi se cuje samo i video modu.Kad je photo mode ukljucen nema tog zvuka.
 
Vrh Dno