Šta je novo?

Samsung Galaxy S23

Samo da javim da i meni ovo radi kako treba. Hvala za tip. Jel ima ova fora i za iOS?
Ja imam plaćenu verziju AdGuard Pro već godinama i radi perfektno. Taj sistem kao za android mislim da nema nego mora preko aplikacije
 
Koliki vam je SOT na S23 Ultra? I da liu se isplati uzeti ga trenutno?
meni 7-8.5h ..sinoć ga punio , sad upravo imam 50 posto baterije još, Baterija je stvarno dobra, ne moraš da se opterećuješ sa SOT. Naravno da ga vredi uzeti . Ja imam pitanje za kolege, gde da nađem neku kvalitetniju masku a da nije aliexpress? vidim mytrendyphone sajt ali piše dostava 5-10 dana. Na KP su dosta jače cene a i slab izbor spigena npr.
 
^ taj video je od pre 1 godine a ja AdGuard imam 4 godine. Tada koliko znam nije moglo, opet lepo za one koji nisu pazarili app pa neka odrade.
 
pu pu da ne ureknem, 60% sam bio na 4G.

Screenshot_20240227_215837_Device care.jpg
 
Nije to sad bitno zašto bi menjao(recimo neka vrsta hobija, a ide i proleće, leto, šorc, trenerka,...)😉😃
A on ima i garanciju i fiskalni račun, moja Ultra nema
Da li ćeš da menjaš ili ne je na tebi. Mali S23 je odličan telefon,ako ti je ta Ultra velika. A Tehnomanija postoji naravno, imaš je svuda, a i običan Google search ti daje odgovor
 
Da li je neko primetio zvuk zujanja kamere prilikom snimanja i mrdanja telefona u nekom smeru ka gore ( ili to svi znate ) ? Ne mislim na ono zveckanje opticke stabilizacije, nego vise zvuk kao pomeranja objektiva ili sociva, ne znam kako da objasnim da bih docarao i da biste razumeli.


Ipak mogu da upload da cujete na snimku
 
Poslednja izmena:
Moze li neko od dezurnih tumaca sot-a da mi kaze koliko je ovo losije u odnosu na one sto prijavljuju po 8,9h sot :D
 

Prilozi

  • Screenshot_20240228_190109_GSam Battery Monitor Pro.jpg
    Screenshot_20240228_190109_GSam Battery Monitor Pro.jpg
    84.5 KB · Pregleda: 89
Da li je neko primetio zvuk zujanja kamere prilikom snimanja i mrdanja telefona u nekom smeru ka gore ( ili to svi znate ) ? Ne mislim na ono zveckanje opticke stabilizacije, nego vise zvuk kao pomeranja objektiva ili sociva, ne znam kako da objasnim da bih docarao i da biste razumeli.


Ipak mogu da upload da cujete na snimku
Mali majmunčići unutar kamere hvataju muve onim plavim svetlom.
 
Da li je neko primetio zvuk zujanja kamere prilikom snimanja i mrdanja telefona u nekom smeru ka gore ( ili to svi znate ) ? Ne mislim na ono zveckanje opticke stabilizacije, nego vise zvuk kao pomeranja objektiva ili sociva, ne znam kako da objasnim da bih docarao i da biste razumeli.


Ipak mogu da upload da cujete na snimku

Ovo prvi put cujem mozda je problem u nekom od mikrofona za snimanje.
 
^ mislim da nećeš imati problema. Ako bude lagano vratiš ad block.
 
Moze li neko od dezurnih tumaca sot-a da mi kaze koliko je ovo losije u odnosu na one sto prijavljuju po 8,9h sot :D
Pa verovatno ne mnogo obzirom da si za dan+ napravio toliko upaljenog ekrana...da gledaš yt u cugu i čačkaš fb, bench i sl verovatno bi i ti izvukao toliko.
Mada opet, ja isto toliko imam na malom s23 starom godinu dana (ne znam jel si na ultri ili)?!
 

Prilozi

  • Screenshot_20240226_152713_GSam Battery Monitor Pro.jpg
    Screenshot_20240226_152713_GSam Battery Monitor Pro.jpg
    81.4 KB · Pregleda: 68
Da li ovo može u potpunosti da zameni i ad blockere u browseru?
bolja ti je adguard VPN aplikacija jer ima kozmetičko sakrivanje, ili kako već to zovu.

preko dns - a, ti i dalje vidiš prostor gde je reklama nekad bila, kao sivi veliki pravougaonik, kvadrat, kako već u sred teksta i sajta.

dok sa VPN-om toga nema, kao da banera i reklame nikad nije bilo.

plus sa VPN-om možeš bolje da kontrolišeš stvari, određene aplikacije ne moraju da idu kroz VPN, kao Samsung browser recimo.
 
Pa verovatno ne mnogo obzirom da si za dan+ napravio toliko upaljenog ekrana...da gledaš yt u cugu i čačkaš fb, bench i sl verovatno bi i ti izvukao toliko.
Mada opet, ja isto toliko imam na malom s23 starom godinu dana (ne znam jel si na ultri ili)?!

Jesam na ultri, mada imam sigurno 1h igrica i 1h tiktoka u ovih 5h upaljenog ekrana 😂
 
Uzeh juče Ultru, prelazim sa S22+. Oduvek sam išao na crnu boju ali ovog puta je "zelena". Prijatno iznenađenje.
 
Zelena Ultra je možda i najlepša. Ja sam imao prvo crnu, pa sam uzeo zelenu. Predobro izgleda kada nije u masci :D. Da te lepo služi.
 
Čak mi postaje žao da stavim skin na ledja, iako mi je to običaj prethodnih par generacija...
Inače, obzirom na to da sam prvi put uzeo samsung sa SD čipom, ovo je, čak i na prvu loptu, (dok još uči obrazac korišćenja) povelik skok u odnosu na exynos u S22+ koji sam koristio. Daleko od toga da je bilo loše na S22+, ali ovde mi konačno deluje da bih svojim načinom korišćenja mogao da izvlačim komotno 7,8 sati SOT sa 50%/50% 4g i wifi-jem.
 
@marinko98 uvek možeš dbrand da zalepiš iza ili staviš u masku! Ako si zainteresovan za original samsung silikon (doduše plavi) piši da se dogovorimo.
 
Društvo,da li je možda neko posedovao Nilkin Nature providnu masku za S23U? Zanima me da li i ona požuti posle nekog vremena?
 

Prilozi

  • Screenshot_20240229_182520_Chrome.jpg
    Screenshot_20240229_182520_Chrome.jpg
    85.7 KB · Pregleda: 49
Verovatno ne postoji ta koja ne požuti posle nekog vremena, digao sam ruke od tih providnih baš iz tog razloga.
 
Nazad
Vrh Dno