Šta je novo?

Samsung Galaxy S23

1000005026.jpg1000005027.jpgPozdrav svima, treba mi pomoć kako da odblokiram notifikacije za ovu igru, nema šta nisam probao, s23 ultra, sve ažurirano i neće notifikacije za ovu igru, hvala unapred.
 
Ubi bateriju ovaj novembarski. Barem kod mene brze skida.
 
Proveri u samoj igrici, da li postoji mogućnost podešavanje obaveštenja.
Hvala na odgovoru, sad sam proveravao sve notifokacije su upaljene u igri, i ovaj gore slajder nikako nece na On odnosno allow notifications, ne znam sta jos da probam da nema neki skriveni meni za podesavane notifikacija?
 
E pa eto, ko je iz BG moze opusteno da ode kod njih i preuzme,cak moze i neko za vas da preuzme iz sliku vase licne karte.
 
Meni je rečeno da cekaju da im Samsung isporuci zalihe,jer ono sto su imali,poslali su...
 
Pogledajte prilog 413343Pogledajte prilog 413344Pozdrav svima, treba mi pomoć kako da odblokiram notifikacije za ovu igru, nema šta nisam probao, s23 ultra, sve ažurirano i neće notifikacije za ovu igru, hvala unapred.
Pogledaj da ti nije slucajno dodata igra u sandbox za stednju baterije, u smislu ogranicavanja permisija.
Znam da sam morao Gmaps i AndroidAuto par puta da vadim jer trose vise baterije u bezicnoj konekciji s automobilom.
 
Pogledaj da ti nije slucajno dodata igra u sandbox za stednju baterije, u smislu ogranicavanja permisija.
Znam da sam morao Gmaps i AndroidAuto par puta da vadim jer trose vise baterije u bezicnoj konekciji s automobilom.

Kako da nadjem sandbox u meniu gde se nalazi to podesavanje?
 
Kako da nadjem sandbox u meniu gde se nalazi to podesavanje?

Kako da nadjem sandbox u meniu gde se nalazi to podesavanje?
U okviru pretrage u Settings kucaj Deep Sleep, pa proveri da li je slučajno tamo.
Ako nije pronađi Permission Manager, pa pregledaj i tu.
To su dva najcesca mesta gde Battery Saver udara recke.
Ukoliko je cista situacija na oba mesta, vrlo je moguće da sama igra baguje, pa probaj reinstall/update.
 
Popravljen je Google Discover kad je interfejs telefona postavljen na Srpski latinica. Ne dobijaju se vesti na hrvatskom nego na srpskom jeziku.
Popravljen je Google Discover kad je interfejs telefona postavljen na Srpski latinica. Ne dobijaju se vesti na hrvatskom nego na srpskom jeziku.
Ipak nije. Moja greška
 
Ja se i dalje svadjam sa velicinom slova na tel. Nikako da ukalkulisem velicinu i zoom ekrana, kao sto mi je bilo na A 13-ci. Poruke mogu u samoj app ali recimo Viber-nikako. Da li je jos neko primetio, i neko resenje ? Da imam da smanjim rez.ekrana,ali nemam na 23+.
 
Ja se i dalje svadjam sa velicinom slova na tel. Nikako da ukalkulisem velicinu i zoom ekrana, kao sto mi je bilo na A 13-ci. Poruke mogu u samoj app ali recimo Viber-nikako. Da li je jos neko primetio, i neko resenje ? Da imam da smanjim rez.ekrana,ali nemam na 23+.
Developer options -> minimum width i tu se stavi veci broj za vecu rezoluciju i obrnuto
 
Pozdrav,kupio sam s23 pre medec dana i stigla mi je poruka za potvrdu o poklonu za s21 fe,ali jos mi nije stigao,da li neko zna koliko se ceka i preko koje brze poste salju posto posexpres strajkuje pa me interesuje da li zbog njih kasni dostava telefona?
Mene su zvali pre neki dan i rekli imate fore jos danas da podignete paket.
A na paketu pise da je poslat 20.10, potvrdu o poklonu sam dobio 18.10
 
Kao i vecini-i meni posle update na 6.0 telefon baguje,,u smislu mesanja jezika...app koje su bile na srpskom sada su na engleskom...cak i Gboard mi se stalno prebacuje na cirilicu iako nije selektovano u podesavanjima...probao sam da obrisem app i ponovo instaliram-ali nema poboljsanja...Da li je neko radio factory reset -sa wipe data....i da li je dobijeno nesto time....ili da cekam neki update zvanicni...hvala
 
Gboard se izgleda prebacuje na ćirilicu ili latinicu u zavisnosti od samog teksta app u kojoj se nalaziš. Tako je kod mene nakon ažuriranja sistema.
 
Gde ima to podesavanje srpski, cirilica? Kod mene, na opste ima samo latinica. Jedino ako nisu u 6.0 ubacili.
 

Prilozi

  • Screenshot_20231115_220731_Settings.jpg
    Screenshot_20231115_220731_Settings.jpg
    57.6 KB · Pregleda: 38
Zašto mi telefon (s23 ultra) ne prepoznaje sim1 kad se povežem na bluetooth u automobilu? Sim2 funckioniše, ali sim1 ne
 
To je do multimedije najverovatnije. Koji SIM ti je postavljen kao glavni za pozive?
 
Oba SIMa su ista, BiH mtel. Običan SIM, nije eSIM.
Sa bilo kojim drugim telefonom radi ok
 
Imas podesavanje na telefonu koji sim je podrazumevani za pozive. Stavi 1, pa vidi da li se promenilo. Pozive bi trebalo da primas sa oba, ali da upucujes samo sa jednog
 
Ima neki apdejt za Expert RAW i Camera Asisstant.
Dodali nesto, nisam.stigo ni da vidim da l je nesto od toga korisno.

Screenshot_20231116_160804_Galaxy Store.jpg
 
Danas mi je stigao poklon ,s21fe... pre nekih 20tak dana sam poslao prijavu..
 
Ima neki apdejt za Expert RAW i Camera Asisstant.
Dodali nesto, nisam.stigo ni da vidim da l je nesto od toga korisno.

Pogledajte prilog 413650
Uglavnom su sve ispremeštali 😂

Moja podešavanja za kameru:
Quality optimization "maximum"
Scene optimizer isključen
Picture softening "medium"
Adaptive pixel i upscale digital zoom uključeni.
Sa ovim podešavanjima sam ja jako zadovoljan kamerom.
 
Nazad
Vrh Dno