Šta je novo?

Samsung Galaxy S23

Je l još neko, nakon ovog najnovijeg novembarskog updatea, dobija Google Discover sa vestima iz Hrvatske kad ta jezik interfejsa izabere Srpski latinica?
 
Nisu se potrudili da isprave bas nista, i ako je bilo vesti kako ce novembarski apdejt biti oko 1GB i da ce sadrzati velike ispravke ali od toga naravno nista. Cela slika govori da su se okrenuli ka S24 seriji i da ne treba nista vise ovde ocekivati. Ovo nije prvi a ni poslednji put nazalost da Samsung istu pricu radi svake godine sa svojom vodecom klasom pred kraj godine.
 
Je l još neko, nakon ovog najnovijeg novembarskog updatea, dobija Google Discover sa vestima iz Hrvatske kad ta jezik interfejsa izabere Srpski latinica?
Da, isto tako i kod mene nakon updatea ...
 
Pozdrav,kupio sam s23 pre medec dana i stigla mi je poruka za potvrdu o poklonu za s21 fe,ali jos mi nije stigao,da li neko zna koliko se ceka i preko koje brze poste salju posto posexpres strajkuje pa me interesuje da li zbog njih kasni dostava telefona?
 
Je l još neko, nakon ovog najnovijeg novembarskog updatea, dobija Google Discover sa vestima iz Hrvatske kad ta jezik interfejsa izabere Srpski latinica?

Da, isto tako i kod mene nakon updatea ...
Pisao sam pre neki dan, samo mi se na oči ugasio discover sa nekom porukom o grešci.
Rešio sam tako što sam telefon prebacio na engleski pa vratio na srpski... sada radi kako treba.
1000024562.jpg
 
Svaka čast kako umete da koristite telefon na srpskom. Ja kada uzmem ćaletov telefon nešto da mu namestim, ništa ne znam gde je šta. :D
 
Negujem ga tako što ga pišem, pričam i sve ostalo. Tehnika kada sam ja krenuo da učim nije imala srpski jezik, pa nisam navikao. Zato kažem.
 
Pisao sam pre neki dan, samo mi se na oči ugasio discover sa nekom porukom o grešci.
Rešio sam tako što sam telefon prebacio na engleski pa vratio na srpski... sada radi kako treba.
Pogledajte prilog 413262
Ma radi Discpver kad prebaciš na srpsku ćirilicu, ne radi kako treba kad je interfejs na latinici. Pre ovog updatea nije radio uopšte (poruka o grešci koju si pomenuo) a sad radi ali je Discover na hrvatskom. Opet kažem - kad je jezik interfejsa srpska ćirilica sve je OK. Problem je što u menijima pojavljuje malo srpski malo engleski. Nije kompletan telefon preveden tj prebačen ba srpsko ćirilično pusmo
 
Pozdrav,kupio sam s23 pre medec dana i stigla mi je poruka za potvrdu o poklonu za s21 fe,ali jos mi nije stigao,da li neko zna koliko se ceka i preko koje brze poste salju posto posexpres strajkuje pa me interesuje da li zbog njih kasni dostava telefona?
Poklone donose samsung sluzbenici koliko znam. Barem su tako.meni za slusalice proletos. Pre dve godine kad je isto bio neki telefon poklon uz s21, donela je neka kurirska sluzba, znam sigurno da nije post expres bio, mislim D expres. Dobices telefon sigurno, oni to rade po nekom redosledu. Slusalice i sat su mogli da se preuzmu i direktno kod njih, mislim negde na Senjaku ako se dobro secam. Prelistaj temu, bio je neki kontakt telefon tada....
 
Nije isto, gubi se raspored aplikacija, kada godinama naviknes da ti je tu i tu neka aplikacija...tebi ako je dosadno, a nemas sta pametno reci, bolje ne pisi.
 
Nakon update na A14 ne radi mi Hot Spot. Kada želim da delim internet sa mobilne mreže, drugi uređaji ne mogu da se zakače na mobile hotspot, a ako se već povežu nemaju internet, da li još neko ima ovakvih problema?
 
Stigao neki novi update na S23+.
Sad sam proverio. Stigao i meni na mali S23.
Deluje da je samo bezbednosna zakrpa.
 
Poslednja izmena:
Nakon update na A14 ne radi mi Hot Spot. Kada želim da delim internet sa mobilne mreže, drugi uređaji ne mogu da se zakače na mobile hotspot, a ako se već povežu nemaju internet, da li još neko ima ovakvih problema?
Meni radi perfektno, delio sam na svoj laptop nekoliko puta već. Možda da promeniš neke parametre, tip mreže na primer.
 
Nakon update na A14 ne radi mi Hot Spot. Kada želim da delim internet sa mobilne mreže, drugi uređaji ne mogu da se zakače na mobile hotspot, a ako se već povežu nemaju internet, da li još neko ima ovakvih problema?
Koristim svakodnevno, radi perfektno kao i uvek, A1 mreža ako nešto znači.
 
Nakon update sam uradio factory reset. Pokušao sam i network reset i razna podešavanja u okviru hotspot settings ali mi nije proradilo. Inače mreža mi je MTS a CSC SEK.
 
Na Yettel mreži radi odlično. Sad sam povezao telefon moje supruge preko hotspota. Baš čudan problem majku mu
 
Poklone donose samsung sluzbenici koliko znam. Barem su tako.meni za slusalice proletos. Pre dve godine kad je isto bio neki telefon poklon uz s21, donela je neka kurirska sluzba, znam sigurno da nije post expres bio, mislim D expres. Dobices telefon sigurno, oni to rade po nekom redosledu. Slusalice i sat su mogli da se preuzmu i direktno kod njih, mislim negde na Senjaku ako se dobro secam. Prelistaj temu, bio je neki kontakt telefon tada....
Meni je S21 FE stigao posle nedelju dana od kupovine S23+ i doneo ga postekspres kurir tacnije pokusao dostavu pa posto nikog nije bilo kuci ostavio je u posti gde sam ga pokupio posle dva dana. S23+ sam kupio 14. 10 a telefon je stigao 21.10.
 
To je među prvim talasom bilo, ko je kupio u prvih 3-4 dana to je sve dostavljeno, ja sam kupio 18.10. i eto, i dalje se čeka.
 
Ako je i dalje za poklone zaduzen XYZ verovatno moze kod njih da se ode i preuzme, ne ceka nista, samo se najavi.... Kao sto je bilo kada su satovi deljeni.
 

Oni su delili za Samsung satove, kada su bili na promocijama, bar sam ja tako zakacio svaki put da ide preko njih.
 
Nije isto, gubi se raspored aplikacija, kada godinama naviknes da ti je tu i tu neka aplikacija...tebi ako je dosadno, a nemas sta pametno reci, bolje ne pisi.
Vi ste dosadni sto samo nesto kukate, imate nova launcher pa stavite kako vam.volja, ja sam sebi resio problem tako sto sam umesto 4x5 npr stavio 4x6 i ikone su manje, a raspored maltene isti.
 
Od good luck preko nova launcher toliko opcija, a dokoni se žale na pola milimetra veće ikonice🤦‍♂️
 
Ne zelim da madjijam sa dodatnim launcherima i aplikacijama, kad je sve bilo pefrektno bez dodataka....

I slobodno @Antara mozes malo da biras recnik, cisto sumnjam da je ovde neko dokon.
 
Poslednja izmena:
Vrh Dno