Šta je novo?

Samsung Galaxy S23

Da odgovorim sam sebi.
S23 sa One UI 5, S23 ultra sa One UI 6.

Da li su slepci zaboravili na to ili je to neka Guglova politika pošto Piksel nikad nije imao tu opciju, ne znam. Znam da ću da im pišem na members aplikaciji :D

A usput i razlika u kvalitetu fotke sa Ultre i običnog S23. Nebo i zemlja.
Nisu izbacili tu opciju, samo su dodali uslov. Mora da ti pin ima 6 ili vise brojeva, da bih mogao bez potvrde OK dugmetom. Bas je glupo sto su to uradili.
 
Nisu izbacili tu opciju, samo su dodali uslov. Mora da ti pin ima 6 ili vise brojeva, da bih mogao bez potvrde OK dugmetom. Bas je glupo sto su to uradili.
Slepacki bas. Nista, svakako cu radije da stisnem na OK nego da dodam jos 2 broja.
 
Meni radi sa 4 broja bez ok.
 
Prebaci na TOP, pokupi ažuriranje pa vrati na THL. Ni meni ba THL-u ne stižu ažuriranja. Stižu mi, na primer, na EVR.
 
Ja probao juce i EUX i EUY i nista. Tako cu i da radim.
 
To pokušavam da saznam pošto nisam obraćao pažnju kad sam prvi put menjao CSC. Ako znaš kako napiši ovde ili mi molim te napiši na pp
 
XSG je original za UAE. Meni je tako.
 
Da odgovorim sam sebi.
S23 sa One UI 5, S23 ultra sa One UI 6.

Da li su slepci zaboravili na to ili je to neka Guglova politika pošto Piksel nikad nije imao tu opciju, ne znam. Znam da ću da im pišem na members aplikaciji :D

A usput i razlika u kvalitetu fotke sa Ultre i običnog S23. Nebo i zemlja.
Kada se I put ukucava pin nema ove opcije ali kada ides da potvrdis pin pojavi se pa moze da se stiklira.
 
Kada se I put ukucava pin nema ove opcije ali kada ides da potvrdis pin pojavi se pa moze da se stiklira.
Kod mene nema :D ne znam da li je do verzija CSC-a mozda, da su Tajlandjani malo striktniji pa je kod njih izbacena ta opcija.
Uglavnom nemam tu opciju.
 
@panpetar moj je isto UAE, 12/256 verzija, evo ovo je original, nisam nista menjao niti sam jos dobio one ui 6.
 

Prilozi

  • Screenshot_20230923_204310_Settings.jpg
    Screenshot_20230923_204310_Settings.jpg
    72 KB · Pregleda: 57
Zar KSA nije Saudijska Arabija?
 
Moj je ECT (Nigerija) i dobio sam prvog dana, ali nisam instalirao jos uvek.
 
Kome je jos csc THL jel vam radi VoLTE?
 
Sad kad sam vratio na TOP istog momenta dobio update. A na THL em nema update a ni VoLTE ne radi. Cim zavrsim sa instalacijom vracam na THL i ako ne radi VoLTE onda ce da mi ostane na TOP kako je i fabricki.
 
I samo THL ima to? Sigurno da postoji jos neki CSC koji ima snimanje razgovora i na kom radi volte.
 
Nazad
Vrh Dno