Šta je novo?

Samsung Galaxy S23

bicu jedan od 'onih' likova i reci ti da se ne isplati nista od tih high-end sluski, osim ako ti bas ANC nije bitna stavka (nekima i mikrofon), a i tad verovatno (nazalost) APP2.
Necete mi verovati ali je fit samih eartipova (guma koja ide na slusalicu pa sve to u uvo) najbitnija stavka i taj 'seal' je zapravo ono sto ima najveci uticaj na percepciju kvaliteta zvuka, itd.

Probao sam sve zivo u zadnjih par godina, i najduze sam koristio:
XT88 Lenovo (ovih dana 6-7eur na aliju, type-c punjenje, po 4-5h baterije bez problema, punim jednom u mesec dana a imaju po sat vremena dnevno koriscenja), od kraja prosle godine.

i QCY T5 od 2019 do 2022, nekih 20ak eura su bile, isto sa alija.


Mikrofon je plac boziji na oba, ali sto se tice zvuka, najvise sam se zadrzao na njima, ergonomija, generalno nacin na koji reaguju na komande, lakoca koriscenja/skidanja/stavljanja, ove su bomba i toplo savetujem da makar ih uzmes u rezervi, jer kome god sam ih pomenuo nije se pozalio.

Takodje imam Buds 2 (obicne), APP 1st gen, Freebuds Pro Huawei (po meni najzaokruzenije kome treba ok baterija i odlican mikrofon, verujem da i drugi model ima da se nadje ispod 100e kome nije hitno), i 95% vremena koristim XT88 Lenovo.

Najveca pljacka su (pored stakala i maski, naravno) upravo slusalice svih ovih proizvodjaca telefona. Jezim se kada vidim na sta daju ljudi u Xiaomi shopovima silne hiljade dinara.

Ima i OK modela na scarbir.com da gledas recenzije, zavisno od toga sta ti treba, ali ako je samo za zvuk, kupi Lenovke za 850din i ne razmisljaj.
Nisu za maratonske razgovore tj nisu za razgovore uopste, ali ako ti treba samo za slusanje muzike, podcastove, itd, nema greske.
Ni ANC ni mikrofon mi nisu bitni..muzika cisto od kucu do poso dok idem..i tako uvece kuci kad se smorim pa pustim da slusam nesto.
Hvala puno na detaljnom odgovoru, pusticu od alix ove lenove pa kako bude :D
 
ko hoce moze da izmeni svoj CSC kod i dobije apdejt :D ali opet je sve to bzv cimanje...
I tu je u prednost jabuka 😂 u isto vreme dobijaju svi uredjaji i svi regioni...nema podela
sad sam izguglao za ovaj csc kod, nije mi jasno kako se on kreira, meni piše TPA što je Panama, ne znam šta to znači kakve veze moj telefon ima sa Panamom? 😁
 
sad sam izguglao za ovaj csc kod, nije mi jasno kako se on kreira, meni piše TPA što je Panama, ne znam šta to znači kakve veze moj telefon ima sa Panamom? 😁
Ne znam gde si kupio fon, meni je bio EUX pa sam izmenio na ILO zbog snimanje poziva itd.
vezano je valjda za zemlju koju je pravljen fon,tj namenjen da se prodaje...a samim tim i regulise koje stvari dolaze pre-instalirane na uredjaju(tipa app od operatera)...
Lako se menja, samfw(starija verzija tipa 3.7.1-ako se ne varam, moze i novija ali antivirus prijavi virus pa mora i to da se gasi bla bla bla) ukljucia usb debug iz developer opcije i pratis tamo upusta iz program.
 
Ja ih sad tek otvori, al cini mi se da me bole baa oci, naprezem se dok ih gledam...mutne su mi
 
Da li vam se na ultri olovkica pomera dok je uvucena skroz, ako probate prstom onako levo desno da je pomerate?
Ispao mi je sinoc telefon pa me radi paranoja malo 🤦‍♂️
 
A pa divno
 
^ jel si imao masku?
 
Meni se pomera recimo maksimalno pola milimetara u svim stranama, to malo lufta sto ima, ali ne gore dole, tj ne ispada dok je ne pritisnes. Nisam siguran na koje pomeranje mislis.
 
E sad da li kad je skroz uvucena ili onaj zadnji nazovimo prekidac izbacen, kad je prekidac "zakljucan" ne pomera se, kad kliknem i prekidac izadje a olovka je i dalje u telefonu olovka se pomera.
 
Ima malo lufta kad se pomera, ali nema osećaja da je rasklimano.
 
Koliko je nama dosadno i sve ok na ovom telefonu, da bukvalno nemamo koju manu da mu nadjemo nego svi sad drndamo olovku da vidimo koliko se pomera 😂😂😂
I ostaje nam da kukamo kad ce update za avgust 😂😂😂
 
Ja ne znam da li je ovo uopste tacno i da li ce da puste za evropu i ove nasw moedele
Screenshot_20230819_143056_Vivaldi Browser.jpg
 
A po par mm je pomeranje, nije sad kao da se ljulja nesto. Olovka klikce normalno i ne ispada. Pretpostavljam da je sve to normalno, samo mi nikad nije palo na pamet da proveravam..

Pao ja ravno na ledja, sa neke visine kreveta.

^ jel si imao masku?

Jesam, Nillkin Frosted Shield Pro
 
Koliko je nama dosadno i sve ok na ovom telefonu, da bukvalno nemamo koju manu da mu nadjemo nego svi sad drndamo olovku da vidimo koliko se pomera 😂😂😂
I ostaje nam da kukamo kad ce update za avgust 😂😂😂
Nije nikome dosadno pa sad izmislja nesto sto nije nego forum i sluzi da bi se vodila diskusija oko pomenute teme, ko zeli ucestvuje ko ne nikom nista.
 
Mislim da izlozeni uredjaji nemaju olovke zbog ovih sto kradu, ali ima drugar isti telefon pa cu uporediti kad se vidimo
 
^ najverovatnije to malo pomeranje sto navodiš je normalno. Ne može ni 100% da bude fiksno jer ne bi ušla u leziste.
 
Da mora da postoji luft kako bi ulazila i izlazila inace bi se zaglavila. Sve je to okej nemas brige, ne moze od toga da se rasklima, a i nema sta da se rasklima, unutra je plastika u krug oko olovke, nema nikakvih drzaca i slicno koji mogu da puknu.
 
Veceras mi je odjednom prestao da rado allways on...Ukljucim u podesavanjima i kako zakljucam fon blicne i nestane.Pogledam u podesavanjima iskljucen.Non stop tako.Zna li neko o cemu se radi?
 
Da nije podesena neka rutina koja ga gasi?
 
Nazad
Vrh Dno