Šta je novo?

Samsung Galaxy S23

Ja čekam da mi stigne iz USA Spigen Tough. Mislim da će mnogo bolje da leži u ruci nego ova original maska koja je tenk, ail pošto volim kada je kao tenk, ne mogu ni da se žalim.
 
За мој укус је превише гломазна. Тренутно користим Liquid Air на Ѕ10е и одлична је, само је већ дуго гледам па не бих узео исту за Ѕ23.
 
Ja sam s23 plus terao i ispod 20% baterije i sve je radilo normalno, i bas sam opteretio da brze potrosi jos koji % da bih je punio.
 
Koja je najtanja i najlaksa, od tih spiegen maskica?
Ovako, na prvu, vise mi lezi Ringke, nego ova Spiegen, bas zat osto je laksa, i malo tanja.
 
Ja čekam da mi stigne iz USA Spigen Tough. Mislim da će mnogo bolje da leži u ruci nego ova original maska koja je tenk, ail pošto volim kada je kao tenk, ne mogu ni da se žalim.
Imam Tough Armor i Ringke Onyx.
Onyx je više četvrtasta, ali pošto je tanja lepo leži i prijaju jasno definisane ivice.

Na drugoj strani, Tough Armor, iako nabudženija, ima kantovane ivice, pa isto lepo leži u ruci.
 
Koja je najtanja i najlaksa, od tih spiegen maskica?
Ovako, na prvu, vise mi lezi Ringke, nego ova Spiegen, bas zat osto je laksa, i malo tanja.
Spigen Thin fit треба да је најтања коју они праве, погледај неку рецензију на УТ не знам колико добро штити телефон од пада.
 
Mislim da je ovo optimalno za moj ukus, i sto se tice zastite i glomaznosti.
 
Da, na granici je, barem za moj ukus.
Vise volim tanje i lakse maskice, ali tu se gubi na zastiti.
Inace, dok sam cekao, da stignu ove maskice, kupim neku kinesku, silikonsku, providnu, i evo, posle dve nedelje, pozutela samo tako.

Edit:
Evo i Ringke:
20230309_140159.jpg20230309_140144.jpg20230309_140207.jpg
 
Poslednja izmena:
Ringke lepse izgleda. Spigen rugged mi se ne svidjaju ova prosirenja na uglovima... Imam za iphone taj model i lepse izgleda...
 
Ringke lepse izgleda. Spigen rugged mi se ne svidjaju ova prosirenja na uglovima... Imam za iphone taj model i lepse izgleda...
Да мени су ра проширења мало естетски дискутабилна на Rugged-u
Зато ми је тренутно фаворит Core Armor (ствар укуса наравно)
И
Да мени су ра проширења мало естетски дискутабилна на Rugged-u
Зато ми је тренутно фаворит Core Armor (ствар укуса наравно)
Истекао едит, па сам морао засебан пост. Могу да препоручим од срца јефтину (2,6е) маску са Алија, узео сам овакву на блеф за службени ајфон, и могу рећи да сам пријатно изненађен квалитетом. Типа 70—80% спиген квалитета за 10% цене.
 

Prilozi

  • detail_s23_corearmor_01.jpg
    detail_s23_corearmor_01.jpg
    104.7 KB · Pregleda: 65
  • 3214146123900349.jpg
    3214146123900349.jpg
    264.5 KB · Pregleda: 49
  • -13113068781731822208.jpg
    -13113068781731822208.jpg
    216.9 KB · Pregleda: 92
Poslednja izmena:
Iskreno meni se ne svidja, totalno promeni izgled telefona. Na početku mi smetalo ali sad obožavam ivice s23u.
 
Jel se neko susreo sa ovim proizvođačem? Uzeo u Ušću za prvu ruku da posluži.
 

Prilozi

  • wlons case 23u.jpg
    wlons case 23u.jpg
    151.4 KB · Pregleda: 103
Ja sam danas naleteo na ovu temu:

Probao moj S23, slikao tekst i stvarno postoji nefokusiran deo koji je oblika banane.
Po komentarima telefoni koji su napravljeni u Vijetnamu imaju ovaj problem.
Moj jeste iz Vijetnama, imeicheck kaže Production location: Vietnam SEV
 
Da li je onda iz vašeg iskustva na ekran kao zaštitu najbolje staviti foliju? Onu outfitters recimo, ili hidrogel ako tu uopšte postoji razlika.
 
Da li je onda iz vašeg iskustva na ekran kao zaštitu najbolje staviti foliju? Onu outfitters recimo, ili hidrogel ako tu uopšte postoji razlika.
Najbolje je staklo, jer najbolje apsorbuje udarac i ono puca, dok ekran prolazi bez oštećenja. A ako se brineš samo za ogrebotine, onda pretpostavljam da i bilo koja folija može poslužiti. Jedino što olovčica hoće da malo zapinje. Tako kažu kolege koji su nalepili folije.
 
Pitam za običan 23. Zanima me za ogrebotine i da otisak prsta radi bez problema
 
Vrh Dno