Šta je novo?

Samsung Galaxy S22

Da li će olovka sigurno da se dobije uz s22 ultra? Nemoj posle da naplaćuju 100 evra samo za olovku kao što je bilo sa s21u modelom, gde se olovka držala u futroli a ne u telefonu, što je po meni bilo glupo, pa zato mi s21u nije bila opcija za kupovinu.
 
Telefon sa linka mi liči na note 20 ultra :)
 
Da, u pravu si.. Dizajn je perfekcija i na n20u i na s21u. Sto se mene tice moze dizajn da bude isti, samo da unaprede kamere, video, cpu, gpu itd..
 
Нека унапреде standby time да не једе батерију бзв остало је већ врхунски, поготово на егзиносу
 
U neke verzije će sigurno da stave 🤭😇
 
I cenu zajedno sa tim :). Videćemo šta će biti, mada koliko sam video, biće ista cena kao S21 serija.
 
Kao bice 50$ ili 100$ skuplji. Ali vise brinu problemi oko soc-a i ostalih stvari, tako da trenutno ne razmisljam da menjam s21u.
 
 
Kakva glupost. Onda bolje da su ga nazvali N22, izbacili kad i ostale i ćao zdravo!

Btw ko bude imao da proda S22 najmanji sa 256gb i za HK tržište neka se javi kad bude aktuelno 😇
 
Mene zanima kakav će biti S22 običan. Ako to bude guralo jedan dan bateriju, ulazi u razmatranje za kupovinu. E sada još i da se nabode SD verzija, malo je realno. :D
 
Mene zanima kakav će biti S22 običan. Ako to bude guralo jedan dan bateriju, ulazi u razmatranje za kupovinu. E sada još i da se nabode SD verzija, malo je realno. :D
Guraće mozda na 60hz, na 120hz nema šanse, ako uzmemo u obzir onaj kapacitet baterije koji je procurio pre nekoliko meseci.
 
Onda ništa od njega. Verotno ću na kraju na jabuku ići, jer izbor manjih telefona je užas.
 
Pa vidiš da te male telefone u seriji svesno i namerno upropaštavaju kako bi nas naterali na ultra mega giga modele 😔🙄
Realno nek naprave najmanji model identičan ultri osim po bateriji, siguran sam da bi mnogi bili spremni da plate kao i za ultru.
 
Ja sam siguran da bi. Nije ni čudo što je Pro verzija kod jabuke najprodavanija, ako sam to dobro pročitao negde. Neće svi onako ogroman telefon da nosi. Meni je i ovaj Oneplus 8 veliki. Pixele isto upropastili tj. povećali.
 
Sa 3600mah baterijom, koja se očekuje na S22 i ekranom 6" na 120hz, stvarno treba da se desi čudo da bi baterija izgurala dan, bez obzira na procesor.
Nadam se da grešim, ali ajde videćemo za par meseci.
 
Mene i dalje nervira zakrivljen ekran na telefonu koji je predvidjen da se na njemu moze raditi olovcicom. Mnogo je tesko selektovati ako je pocetak/kraj selekcije negde na zakrivljenom delu ekrana, jednostavno sklizne olovcica.
 
Još ako ga staklo ili deblja folija ubuci po stranicama....
 
Da naprave najmanji model sa specifikacijama kao najbolji iz serije bez razmisljanja bi uzeo, a verujem i vecina.
Zakrivljeni ekran meni ne smeta, navikao sam, jeste malo problem zbog olovke, ali naviknes se vremenom.
6" taman velicina i da ne nosim vise torbicu zbog tel hahahaha :D
 
Što se mene tiče, može 720p ekran. Samo da bude manji telefon, ali da bude flagship.
 
Nazad
Vrh Dno