Šta je novo?

Samsung Galaxy S22

Nece da moze.. U najboljem slicaju najjaci i model ispod ce imati 2k 120hz..
 
Definitivno Note serija zivi,makar u smislu olovcice u telefonu.

 
Poslednja izmena:
Iskreno ni jedan mi se ne svidja 🙂
 
Plus модел после дуго година изгледа лепо, вечно ми је био нит смрди нит мирише...
 
Što više gledam sve više mi se plače 🙈🙄
 
Na kraju ces ga svejedno kupiti. 😁 I ja cu verovatno, ali S22+, S21+ preskocih zbog kupovine bele tehnike i TV-a...
 
Znajući se, veća je šansa da hoću nego da neću 🤪 Nego što ciljaš + model... uzmeš ili najmanji zbog dimenzija ili ultru zato što je trenutni tehnološki maksimum (osim ako baš hoćeš ravan ekran na većoj dojagonali i da uštediš par stotina, onda mi ima logike)?!
 
Poslednja izmena:
Ultru necu zato sto mi je preskupa, ne volim zakrivljen ekran, ali presao bih preko toga da mi budzet nije problem. Obican mi je mali posto dosta "buljim" u telefon, tako da mi se plus namece kao najbolji izbor. 😉
 
Ultru necu zato sto mi je preskupa, ne volim zakrivljen ekran, ali presao bih preko toga da mi budzet nije problem. Obican mi je mali posto dosta "buljim" u telefon, tako da mi se plus namece kao najbolji izbor. 😉
Nađi negde fold 2 za "male par"e sa godinu + preostale garancije pa da vidiš šta je uživanje u multimediji i aplikacijama ;)
 
Objavili vest kao da su Apple kupili.
 
Meni se koncept sa keramikom dopada ali mislim da je jednaka staklu kada padne. Samsung čini mi se nikada nije primenio ništa drugo osim plastike i stakla na poleđinama.
 
i zakrivljen ekran i mem karticu i 3.5mm :)

I sve to na kraju ode u silikon od 5 evra i to staklo nikad ne dodirnes i jedino sluzi da se vise iscimas kad ti padne telefon
ja ne nosim maskice. ako ces da se cimas zbog toga onda taj telefon i nije za tebe, ja na to tako gledam. ne kosta 5000e pa da budem u bedaku ako da ga iskristalisem.
 
^ odlično izgleda, moj sledeći telefon ako poprave prijem signala.
 
Čitajući po ostalim temama Samsunga, stekao sam utisak da se mnogima ne sviđa dizajn 22 serije, a posebno ne Ultra modela?!

I da, ima mnogo ocena i uverenja na forumu da to neće biti Ultra telefon i da ima već neke probleme.

Svake godine pre izlaska S serije, važi pravilo da je telefon bzvz, da je dizajn loš, da čip ne valja, da ima loš signal, da kamera nije optimizovana…

Odakle vam takva ubeđenja?
 
sigurno nece biti losa serija, to je evolicija S21 kao sto je bila sa S7 posle S6 ili S9 posle S8. nece biti nista spec od unapredjenja da ti padanu gace ali jaci cipset, optimizacije i tako to.
MKBHD dao S21U nagradu za telefon godine. nisam ocekivao posto ga nesto nije hvalio tokom godine.
 
Pa nosi ga sa sobom od pocetka godine, gde ces vece ubedjenje od toga.
 
@sarulja91 FHh4ay2VkAEr095.jpeg.jpgMeni se dizajn nove ultre sviđa, a za sve ostalo moraćemo da sačekamo da izađu telefoni, pa onda sudimo. Za sad su najavljena određena softverska poboljšanja kod nove ultre po pitanju kamere. (Bolji zoom, bolji macro, video i više detalja kod slika generalno)
 
I meni se sviđa novi dizajn Ultre, pogotovo jer me mnogo podseća na Note 10, koji mi je i dalje najlepše dizajnirani uređaj, skladan, jednostavan.

No, o tim ukusima ne treba debatovati.

Softverski verujem da će biti unapređen S21 Ultra.
 
Nazad
Vrh Dno