Šta je novo?

Samsung Galaxy S21

Aplikacija Galaxy App Booster postoji dve godine kao i gotovo sve iz Good Guardians.

Jedino kada vredi pokrenuti je posle aPdejta (update)
 
Vredi. Ne znam šta su uradili ali nije placebo, telefon vidno brže radi, bar u mom slučaju. Najveće ubrzanje se vidi u startovanju apk a posebno u skrolovanju ovog foruma, ranije mi je radio kao na 20fps a sada je to mnogo bolje. Voleo bih da znam šta konkretno uradi telefonu pošto se defragmentacija ne radi sigurno.
 
A recite mi, sad sam instal neki fps meter. Sad gledam malo, ni u jednoj situaciji ne spusti na 10 kao sto kazu, zbog stednje baterije. Moze li jos neko da potvrdi?

Koliko vidim, ovaj sajt malo secka, nije do nasih fps.
 
Lepo radi onaj Booster. Instalirao sam i ram menadzer.. Doduse sramota je sto na telefonu od 1000e moramo da se zezamo sa ovim stvarima..
 
Lepo radi onaj Booster. Instalirao sam i ram menadzer.. Doduse sramota je sto na telefonu od 1000e moramo da se zezamo sa ovim stvarima..


Ja iskreno nikada ne mogu da vidim te razlike, mislim da je problem u meni.

Genreralno nema potrebe za ovim ako cemo realno,nego nas to kopka kao u glavi da isprovavamo. Telefon je dovoljno brz za sve, al uvek hoces malo vise.
 
Voleo bi da znam sta radi, posto je isto kao kad bi vratio tel na fabricko (barem kod mene).
Probao sam ram menadzer, ali nema potrebe za tim.
 
Kod mene na s10 nema neke primetne razlike sa ovom aplikacijom. Mada, meni je na pocetnom ekranu ukljucen onaj samsung vidzet za optimizaciju (u vidu metle) koji svakodnevno koristim, pa moguce i da zbog toga ne vidim razliku sa ovom aplikacijom
 
Kod mene na s10 nema neke primetne razlike sa ovom aplikacijom. Mada, meni je na pocetnom ekranu ukljucen onaj samsung vidzet za optimizaciju (u vidu metle) koji svakodnevno koristim, pa moguce i da zbog toga ne vidim razliku sa ovom aplikacijom

Mislim da ova aplikacija ne radi po principu ciscenja kesh memorije.
 
Tako je, ne ponaša se telefon kao da mu je očišćen keš.
 
Victus пао на тесту :/ јк, јк, како је пао одлично је и прошао. Доња половина је цркла посла два дана, али тач је радио све време.
Е сад оно најбитније, прва процена замене је износила 33.400 рсд, али су на крају наплатили 32.540 рсд. Замењено је све осим плоче и задњег поклопца пошто екран долази са рамом. Батерију мењају гратис, стоји као ставка на рачуну, али је цена 0 рсд. Ако сам добро разумео момка из сервиса, то је пракса за све premium моделе. Телефон је био 24 сата у сервису, није брзо док се лупи дланом о длан јер су чекали део из магацина, ТЦ Галерија је у питању.
 

Prilozi

  • _MG_8175.jpg
    _MG_8175.jpg
    213.4 KB · Pregleda: 96
  • _MG_8205.jpg
    _MG_8205.jpg
    182.6 KB · Pregleda: 93
Victus пао на тесту :/ јк, јк, како је пао одлично је и прошао. Доња половина је цркла посла два дана, али тач је радио све време.
Е сад оно најбитније, прва процена замене је износила 33.400 рсд, али су на крају наплатили 32.540 рсд. Замењено је све осим плоче и задњег поклопца пошто екран долази са рамом. Батерију мењају гратис, стоји као ставка на рачуну, али је цена 0 рсд. Ако сам добро разумео момка из сервиса, то је пракса за све premium моделе. Телефон је био 24 сата у сервису, није брзо док се лупи дланом о длан јер су чекали део из магацина, ТЦ Галерија је у питању.

Joj tuga me neka uhvati kad vidim ovo.

Reci mi, samo si imao fabricku foliju bez stakla ikakvog? Da znam posto i ja furam tako
 
Folija štiti od ogrebotina, ne od padova.
 
@juventus89
Туга преголема брате :'D
Имао сам фолију од mobile outfitters-a, нисам успео да нађем стакло са којим је радио отисак прста како треба.
 
Folije su im odlicne, ali folija ne stiti od loma ekrana. Ako se dobro secam imaju oni i neko staklo oko 4000 kosta... Ja sam bio prezadovoljan njihovim folijama
 
Ја нисам ни очекивао од фолије да ће да спречи пуцање стакла, ако ништа друго држала је стакло до поправке, да не крену делићи да испадају.
 
Uopste nije lepo kad se vidi. Za ovakve situacije samo staklo pomaze nazalost.
 
Izvinite na duplom postu, ako mogu moderatori da spoje bio bi zahvalan. :)
 
Zamolio bih članove koji imaju običan s21 da podele svoja iskustva, naročito po pitanju baterije. Imam ponudu da uzmem S21 za 500€ nov sa 2 god garancije i uveliko razmišljam da li da prihvatim, jedino što me brine je baterija.
 
Za te pare uzmeš, probaš, ako ti se ne svidi prodaš za iste pare...vrlo jednostavno!

Meni je sinoć izmakao neotpakovan s21 sa 256gb za 600e nažalost; u suprotnom bi imao detaljan izveštaj o "očajnosti" autonomije :)
 
@Proday bravo za komentar 😀 Svakako ga mogu prodati i za veći iznos ako ne budem zadovoljan.
 
Ja imam s21 obican. I ne znam kako bih opisao iskustvo sa baterijom. Recimo kao "srednje zalosno". SOT oko 6h. Nisam neki heavy user, samo drustvene mreze i dopisivanje, bez gledanja videa i igrica. 80% vremena na wifi, i doguram nekako uvece kuci sa 20% baterije. Bas nisam odusevljen nakon huawei p30 i iphone 12....
 
@mrmilos hvala na podeljenom iskustvu, imamo sličan način korišćenja tako da otprilike znam šta mogu da očekujem. Jb* verujem da je to jedini ozbiljan kompromis na ovom telefonu, sa kojim se čovek mora pomiriti zarad kompaktnih dimenzija.
 
Kupi s20 za iste novce sa snapdragon čipsetom, imaćeš još kompaktnije dimenzije i bolju autonomiju ako ti je to već prioritet
 
@mrmilos hvala na podeljenom iskustvu, imamo sličan način korišćenja tako da otprilike znam šta mogu da očekujem. Jb* verujem da je to jedini ozbiljan kompromis na ovom telefonu, sa kojim se čovek mora pomiriti zarad kompaktnih dimenzija.
Ja mislim jedini. Stvarno je odlican telefon, kamera.. a ravan ekran, i kompaktne dimenzije.
 
@Aleksandar 1 Ako nisi kao jedan nas bivsi clan Darko (Note 10- 20- plus- ultra,... :D ) i da igras igrice po ceo dan izdrzace do uvece lagano, ovo pisem zato sto je novi exy bolji po pitanju baterije od pre. Snap je naravno bolji, ali nemas garanciju, tako da razmisli najbolje sta i kako.
@Proday ajde uzimaj Pixel 6 Pro, pusti s21 snap :D :D
@mrmilos Izvini, jel si resio onaj problem od pre sto si imao, da li zvuk ili vibracija, ne mogu da se setim tacno (Nadam se da te nisam pomesao sa nekim)?
Jel ima neko ovaj case, razmisljam da uzmem neki providni? S tim sto bi morao da uzmem neku zastitu za kameru, posto nije pokrivena.
 
Poslednja izmena:
@mrmilos Izvini, jel si resio onaj problem od pre sto si imao, da li zvuk ili vibracija, ne mogu da se setim tacno (Nadam se da te nisam pomesao sa nekim)?
Zvuk notifikacija je nestajao iz cista mira. Resio sam, neka apk aplikacija za menjanje fontova je napravila problem. Kad sam nju deinstalirao, sve je sada normalno 😁
 
@Aleksandar 1 Ako nisi kao jedan nas bivsi clan Darko (Note 10- 20- plus- ultra,... :D ) i da igras igrice po ceo dan izdrzace do uvece lagano, ovo pisem zato sto je novi exy bolji po pitanju baterije od pre. Snap je naravno bolji, ali nemas garanciju, tako da razmisli najbolje sta i kako.
@Proday ajde uzimaj Pixel 6 Pro, pusti s21 snap :D :D
@mrmilos Izvini, jel si resio onaj problem od pre sto si imao, da li zvuk ili vibracija, ne mogu da se setim tacno (Nadam se da te nisam pomesao sa nekim)?
Jel ima neko ovaj case, razmisljam da uzmem neki providni? S tim sto bi morao da uzmem neku zastitu za kameru, posto nije pokrivena.
Mogu u svakom momentu mada me ne privlači nešto posebno (posebno što mi treba dual sim, a onda sam na esim osuđen...takođe cimanje). Čak šta više, sinoć sam se dopisivao sa nekim likom na malim oglasima za p6 pro 256 gb samo sam ustanovio da je prevarant pa odustao.
 
Zvuk notifikacija je nestajao iz cista mira. Resio sam, neka apk aplikacija za menjanje fontova je napravila problem. Kad sam nju deinstalirao, sve je sada normalno 😁
Šta će ti aplikacija za menjanje fontova, kada sve to možeš da menjaš u podešavanjima sistema. Ja koristim Samsung Sans, to je kao Google Sans na koji sam navikao odavno, najbolji font ikada. 😊
 
Nazad
Vrh Dno