Šta je novo?

Samsung Galaxy S21

Sada to i ja vidim 😁 a hteo sam google sans da imam... Ali i ova rade posao
 
Pitah malpre Promobi koliko kosta da zamene ram za s21u, kazu mora zajedno sa ekranom i kosta oko 33.500din.. Jbt...
 
Nema sanse. Ima udubljenje..
 
Da, bas tako, a kad to promenis bukvalno kao da si uzeo nov tel.
Sta je sa cenom s21u? Nije se promenila uopste otkad sam uzeo tel, cak je sad i veca.
@nidzakv upravo sam ti video tel na kp i ovo se ne primecuje uopste ili nisi lepo slikao.
 
Veca je jer je sve poskupelo a promenice se tek sredinom naredne godine jer nista bolje iz samsunga nije jos izaslo,ima tu i nerealnih dizanja cena i vestackog pumpanja istih na konto nestasice komponenti ali i sve cene su na svim poljima znatno vise ,foldovi su druga dimenzija i nije klasican izgled da bi svakog interesovalo tj. ne gadjaju prosecnog korisnika.
 
Evo u radnji u Nišu sam platio krajem sept iphone 12 740e sada je 790e.
 
Kako najlakse da sacuvam podatke, moze li se nekako povezati sa kompom bez type-c porta? Zbog promene telefona..
 
Pa jel ne ide smart switch u c port?

Idealno neki laptop da se mozes wifi-jem spojiti preko nekih programa. BT ce trajati vecno.
 
Obrni okreni da metnem na cloud negde 40gb na par dana... Ne prepoznaje mi telefon na Usb-a/type-c...
 
Pa to je najbolja opcija ako imas krsten upload.
 
Imam.. Koji je najsigurniji cloud?
 
Besplatan, meni ni jedan. Mislim da imas samo Megu koja nudi 50gb besplatno ali ja tamo ne bi nosta stavljao. Koristio gdrive i icloud, dropbox napustio davno jer je kvota mala. Vidi sta ce ti reci drugi clanovi, sem Googla i Appla ne verujem nikome. (Apple uglavnom uzima od Googla pa ti vidi.)
 
Hmm, nekako uvek pre instalacije nove verzije Androida, sve bitno prebacim na komp, vratim na fabrička podešavanja i tek onda instaliram novu verziju.
Posle ručno instaliram aplikacije (često i trećinu starih ne instaliram, jer ih slabo/nikako nisam ni koristio.
Jeste cimanje, ali nikad problema !
 
Naravno ali me mrzi da instaliram sve ponovo,ako prodje svd ok super, ako ne vracam na fabricko pa sce od nule
Koliko vidim ovo je samo kozmetika bukvalno ,nista novo nema jedino sto mi se svidja sto sad mogu svoje ikone da stavljam u stock launcher i koliko vidim eraser u fotkama je bolji,animacije mali lepse i to je to na prvu
Jos samo xid csc da se pojavi da dobijem i snimanje razgovora i to je to. U principu jako slicno 11ici
 
Poslednja izmena:
@Masinist Valjda sve prebacis na komp, onda instaliras, pa tek onda fabricki reset ? :D
@dule2303 da li su sredjene animacije i da li su napokon sredili kamera aplikaciju da ne baguje i kako ti se cine slike na prvi pogled, da li ima neke razlike?
 
Ljudi je l uzimao skoro neko u mts-u s21 ultra? Zanima me koliko se čeka na one poklone (sluške i punjač ).
 
Koliko se secam vec se ovde pisalo o problemu koji imam, sad ne mogu biti pametan da li je do mreze ili do telefona, pisao sam mts-u zalio se,ali dzaba. Naime desava se da prenos podataka odjednom ne radi, pa je to resavano restartovanjem telefon, posle procitah da je lakse i brze prebaciti na avionski rezim,pa vratiti....i tako proradi prenos, radi neko odredjeno vreme pa opet stane. MTS kaze da oni nisu u obavezi da prenos podataka bude konstantan i pokrili su se. Isto mi se desavalo i sa sim karticom i kada sam presao na esim, tako da do kartice nije.

Jel se jos nekome desava ovako nesto?ima neko resenje? Mislim da se sponjiao i privat dns, probao sam i sa adguardom i bez, ista prica.

U pitanju obican s21.
 
Zvuci kao moguc scenario ako si dosta u kolima, pa se kreces slabije pokrivenim delovima zemlje. U stanju mirovanja ako se dogadja, moze da bude i do same bazne stanice.

U svakom slucaju, ne deluje mi kao problem samog telefona. Ja nisam imao tih iskustava na Telenoru (niti na mrezama u inostranstvu), nije niko ni od kolega koji koriste s21, bas proverih.
 
Koliko se secam vec se ovde pisalo o problemu koji imam, sad ne mogu biti pametan da li je do mreze ili do telefona, pisao sam mts-u zalio se,ali dzaba. Naime desava se da prenos podataka odjednom ne radi, pa je to resavano restartovanjem telefon, posle procitah da je lakse i brze prebaciti na avionski rezim,pa vratiti....i tako proradi prenos, radi neko odredjeno vreme pa opet stane. MTS kaze da oni nisu u obavezi da prenos podataka bude konstantan i pokrili su se. Isto mi se desavalo i sa sim karticom i kada sam presao na esim, tako da do kartice nije.

Jel se jos nekome desava ovako nesto?ima neko resenje? Mislim da se sponjiao i privat dns, probao sam i sa adguardom i bez, ista prica.

U pitanju obican s21.
Meni se to desavalo. U medjuvremenu sam presao na esim i ukljucio Volte, i primetio sam da mi je taj problem nestao. Telenor mreza.
 
Vrh Dno