Šta je novo?

Samsung Galaxy S I9000

Aj jos jedanput.Galaxy S move da se poveze i preko 3.5mm verovatno odgovara nokijin tv-out kabal ako je to nekome bitno(meni jeste i moze da posluzi kao prenosni player)desire zaboravite u ovom poduhvatu(nazalost ne moze)a sto se tice memorije nazalost je verzija sa 8gb a ne sa 16gb.Valjda ce u dogledno vreme to da preprave na vip sajtu
 
imam desire i zadovoljan sa njime ali me nervira si je galaxy bolji od njega ali to je vec moj problem.:wall:
slazem se sa tobom upotpunosti, ove je veciti rat medju proizvodjacima, svaki sledeci ce biti bolji od predhodnog.
Sasvim normalno ;)

Ali opet, posmatraj to ovako - onda kada se Desire pojavio (ili pak mozda i onda kada si ga ti kupio), Galaxy S nije bio ni u najavi :smoke:
bio je Iphone4, pa desire sad galaxy, sledeci je recimo desire hd, pa neki sledeci galaxy pa iphone 5, neka xperia 3 ili hd, lupetam ali tako je. ako se pojavi Desire hd za 4 - 5 meseci, bice krivo Galaxy-asima....
A posto je Desire HD vec najavljen za oktobar... ;) :D

... vala bice krivo Galaxy-asima! :p


Ali dobro, nakon njega dolazi ponovo Samsung sa I9200, naslednikom ovog Galaxy-a... i tako u krug :)
 
imam desire i zadovoljan sa njime ali me nervira si je galaxy bolji od njega ali to je vec moj problem.:wall:
slazem se sa tobom upotpunosti, ove je veciti rat medju proizvodjacima, svaki sledeci ce biti bolji od predhodnog.
bio je Iphone4, pa desire sad galaxy, sledeci je recimo desire hd, pa neki sledeci galaxy pa iphone 5, neka xperia 3 ili hd, lupetam ali tako je. ako se pojavi Desire hd za 4 - 5 meseci, bice krivo Galaxy-asima....

Ja sad kad bi kupovao ponovo tel. opet bi pre uzeo HTC nego Samsung. Jednostavan razlog je velika prednost Sense UI-ja nad TouchWiz-om. Po meni je galaxyS sa katastrofalnim interfejsom i lošom podrškom bez blica nekompletan proizvod i zaobišao bi ga u svakom slučaju. Po meni je Nexus One najbolji telefon sa Android platformom trenutno ali je preskup a i operateri ga ne nude na ugovor tako da se Desire nameće kao logično rešenje. Napominjem da ove kritike na račun sPhone ne pričam napamet jer sam dolazio u dodir sa njim. Sem blještavog ekrana i malo većeg ROM-a a li i to če Froyo srediti nište me nebi navelo da ga kupim. Ipak je to južnokorejska boranija. Svaki mesec novi model i uvek mu nešto fali. U svakom slučaju imaće i on dobru prođu, ovo je ipak moj subjektivan utisak, tako FACA mojne se nerviraš jer po meni nisi pogrešio.
 
Ja licno ne kapiram tu potrebu da se uvek ima najbolji telefon koji postoji na trzistu. Tebi ako se Desire svidja, ne vidim potrebu da se nerviras oko telefona koji je bolji u nekim stvarima, a losiji u drugima.

Ja svesno pored svih testova na internetu obavezno razmotrim opciju sta se meni licno dopada kod telefona. Kada gledam Desire klipove na youtube-u imam taj neki osecaj da bi meni licno bolje lezao HTC nego samsung. Kada gledam Galaxy S, vidim jos jedan u nizu samsung telefona koji mi je onako, nista posebno. Da ne pricam sto podseca na iPhone, a to mi bas i ne lezi.

Da napomenem da nemam puno iskustva sa touch telefonima, imam Palm Treo 650 koji ne koristim trenutno.

Iako su testovi korisna stvar, pri svakoj kupovini nekog uredjaja razmislim o tome da li mi se svidja ili ne, i da li je pametno ulaganje, tako mi je lakse.
 
nije da se nerviram, samo sad vidim da galaxy ima par boljih stvarcica, ali kad pogledam i nece mi to nesto posebno ni trebati, jedino baterija i recimo memorija.

samsung mi se kao marka nikda nije ni svidjala uvek su imali "kao" lepe telefone a najgluplji meni, uvek dva tri klika vise.
kod htc se vecina uvek veze za htc kao brend, a kod ostalih za konkretan model telefona.
tako da mi i nije krivo, ali uvek ce biti tako, kupim komp pa posle par meseci vidim za iste pare duplo jaci.
 
S druge strane, ko zna gde mozes da se zadesis, u ko zna kakvoj bestragiji na nekom putovanju (tipa klackanje u busu 30 sati do Turske na more), pa ce ti ovako nesto dobro doci da ubijes vreme.

Zar neće da ubije bateriju za sat-dva i onda će biti 28 sati bez telefona?
 
mozda ima u busu usb konektor :D
 
Zar neće da ubije bateriju za sat-dva i onda će biti 28 sati bez telefona?
Sudeci po ovome... nece. Nece ni blizu.

Pogledaces vala bar 4 filma, i jos ce ti ostati sasvim dovoljno baterije za zvanje/poruke/slusanje muzike, whatever.
 
A i kupiš neki eksterni punjač, kapiram da se puni na miniUSB, a ima na eBayu gomila takvih za po 15e. Ja na putovanja nikad ne idem bez eksterne baterije/punjača za telefon. :)
 
baterija koju je koristila GSM arena nije ona koju ces ti dobiti ako kupis i9000.
Nisam probao da pustam filmove ali veruj mi ako koristis wifi/gps/3g i krenes da igras neku igru online baterija ce ti trajati mnogooooo krace.

Jedino da punis telefon kad stanete svaka 3 sata :)
ili da kupis neku dodatnu bateriju ima toga na netu.
 
Poslednja izmena:
baterija koju je koristila GSM arena nije ona koju ces ti dobiti ako kupis i9000.
Znam, vec smo pricali o tome na prethodnim stranama :)

Ipak, navodno bi te baterije trebalo da budu potpuno identicne, te da je jedina razlika u markiranju same baterije - G7 ide za evropsko trziste, a G9 za USA. (kao i G8 za korejsko)
Da li je to istina ili ne, te da li ima jos neke razlike medju njima... ne znam. U svakom slucaju, dosta kukanja ima na battery life na Galaxy-u S, to je sigurno.

On the other hand, baterija koju su oni koristili u testu za Wave je u potpunosti identicna onoj koja se nalazi na mom telefonu... sve se oznake poklapaju, sem datuma proizvodnje i serijskog broja, naravno :)
I ta baterija drzi odlicno, dok je kod njih na ovom istom testu Wave izdrzao jos vise - 8 sati i 40 minuta neprekidnog pustanja filma... odnosno, 3 i po dana zestokog all-round matretiranja, i to jos pod 3G signalom sve vreme:
http://blog.gsmarena.com/the-king-i...-s8500-wave-is-the-new-battery-life-champion/
Nisam probao da pustam filmove ali veruj mi ako koristis wifi/gps/3g i krenes da igras neku igru online baterija ce ti trajati mnogooooo krace.
Znam, znam, Wi-Fi ce tu najvise da kida bateriju... ali gde bre da nadjem hotspot dok se truckam u autobusu? :D

Pricao sam iskljucivo o gledanju film(ov)a... ;)
 
samo stavi nexus one za hotspot i eto ga :D
 
:D:D:D
 
Kupio sam tel u vipu. Naravno sve je vrhunski (čak i kvalitet izrade), samo što sam dobio telefon od 8gb, a ne od 16gb kako piše na vip sajtu i njihovoj kutiji (na originalnoj samsung kutiji piše 8gb). Takođe, prodavac mi je rekao da su svi telefoni sa kapacitetom od 16gb i to 3 puta!
Nisam jedini koga su zaje****, na netu sam video još jedan ovakav komentar. Mislim da nemaju prava da ovako lažu:smash:. Ipak je to mnogo para i nazovi ozbiljan operater. Verujem da su im svi telefoni od 8gb.
Da li bi mogao još neko da se oglasi ko je uzeo tel u vipu, u vezi istog probelma?
 
Poslednja izmena:
Bio ja i tenutno odustao.Imam utisak da svi oni koji tamo rade il su totalno retardirani ili su tako izdresirani.Isto su i mene ubedjivali da je to 16gb dok ga nisam izvukao iza pulta i pokazao.A odgovor je totalno ******ski "Pa tako pise na sajtu" pa zar niko da uzme taj telefon da ga pogleda kad vec tamo radi.STRASNO... da je ovo pravna drzava pa da se zalis da su te zajebali i dali ruku na srce 50tak evra jeftiniji tel.Gde su sad prava potrosaca
 
Al dobro...bas sam se iznervirao kao da sam ga ja kupio :)Nego kad ga malo razradis baci koji review.Baterija kojiko traje Gps signal jel baguje itd. pa da prelomim i ja da ga kupim.
 
Ne znam šta očekujete od tih radnika, imate telefon izložen možete da pogledate koliko GB ima bar to nije problem.
 
sretja pa ste objektivni i jdoe i drajver :d
Ma neee, to je rezervisano samo za tebe i onog što voli da prepričava klipove sa jutjuba... :D
Sreća što pored pretplaćenih na "objektivnost" ovde ima i ljudi koji su Android upoznali iz prve ruke, a ne samo kroz sličice i filmiće sa interneta:
Ja sad kad bi kupovao ponovo tel. opet bi pre uzeo HTC nego Samsung. Jednostavan razlog je velika prednost Sense UI-ja nad TouchWiz-om. Po meni je galaxyS sa katastrofalnim interfejsom i lošom podrškom bez blica nekompletan proizvod i zaobišao bi ga u svakom slučaju. Po meni je Nexus One najbolji telefon sa Android platformom trenutno ali je preskup a i operateri ga ne nude na ugovor tako da se Desire nameće kao logično rešenje. Napominjem da ove kritike na račun sPhone ne pričam napamet jer sam dolazio u dodir sa njim. Sem blještavog ekrana i malo većeg ROM-a a li i to če Froyo srediti nište me nebi navelo da ga kupim. Ipak je to južnokorejska boranija. Svaki mesec novi model i uvek mu nešto fali.
Podebljani delovi ne mogu biti tačniji.
 
Sretja pa si ga toliko dobro upoznao da ne znas ni koju verziju koristis :d
 
Uh, vidim ja da možda nisam trebao prodavati moj HD2, a prodao sam ga čim sam video da se i9000 pojavio u VIP-u...i to sa sve rezervnom baterijom, 8GB karticom i auto punjačem...a za 15 dana idem na 13-dnevno klackanje busom...:wall:
 
Sretja pa si ga toliko dobro upoznao da ne znas ni koju verziju koristis :d
Mani tog smaraca - taj kad se u'vati, k'o krpelj je, ne pusta nikako.
Jos je najbolji sa svojim famoznim boldiranjem - sta taj bolduje, vala to mora da je istina i nikako drugacije... aminuje ga da mu dodje u najmanju ruku kao Sveto Pismo.


Nego, ne znam da li si video ovu reklamu za Galaxy S... genijalna je :p
 

Prilozi

  • Samsung Galaxy S - Hellllo.jpg
    Samsung Galaxy S - Hellllo.jpg
    26.8 KB · Pregleda: 130
To nije death grip. dusko m je već objasnio, a i taj klip je sumnjiv.
 
[youtube]BolQ9o_-Q68[/youtube]

[youtube]ySdxjXaXYkA[/youtube]

original.jpg
 
Ma jok, mislio sam na onaj što si postovao konkretno. Za 5 dana ću isprobati i9000 pa ću da vidim da li ima ovaj gubitak signala, mada kod nas ni iPhone 4 nema problema sa signalom, tako da je verovatno nešto drugo u pitanju.
 
Uh, vidim ja da možda nisam trebao prodavati moj HD2, a prodao sam ga čim sam video da se i9000 pojavio u VIP-u...i to sa sve rezervnom baterijom, 8GB karticom i auto punjačem...a za 15 dana idem na 13-dnevno klackanje busom...:wall:
ja prvo čekam da isprobam i9000 na par dana, pa ću onda da prodajem HD2, mada mislim da je to već gotova stvar :D
 
Nazad
Vrh Dno