Šta je novo?

Samsung Galaxy Note 4

a jesi probao neki custom samsung? sto moras stock?
 
Probaj smart switch (v 4.1.16052_2) i koristi ® kabl ...

Sent from my SM-N910C using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Probaj smart switch (v 4.1.16052_2) i koristi ® kabl ...

Sent from my SM-N910C using Tapatalk

Probao sam smartswitch i kies bukvalno sve opcije ( macujem se sa telefonom 3 dana bez prestanka) , menjao kablove menjao portove sve menjao!
Sad sam opet uzeo da instaliram neki custome rom pa cu videti dal ce hteti da radi, evo upravo flesujem!
 
Negde si fino zeznuo telefon...
Ne bih da te plašim, ali ako je hardverski otišlo nešto (može biti nešto na ploči ) - bukvalno se ne isplati popravljati :)

Garancija ne postoji zbog buđavog samsung knox-a ...

Sent from my SM-N910C using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Negde si fino zeznuo telefon...
Ne bih da te plašim, ali ako je hardverski otišlo nešto (može biti nešto na ploči ) - bukvalno se ne isplati popravljati :)

Garancija ne postoji zbog buđavog samsung knox-a ...

Sent from my SM-N910C using Tapatalk

Pazi foru, telefon radi normalno vec 3 godine ( izasao iz garancije ) pre 2 dana dodje smrdljiva poruka za update ja onako oladim jedno 5 puta i posle nisam ugasio da me smara,
i sledeci put kliknem kao ajde neka se update i posle toga samo se ugasi i kraj! Uglavnom definitivno je nesto crklo! Instalirao sam custome rom sto je kolega ponudio, flash bez
problema, ali nikako nije uspeo da se digne cekao sam 2x po 10minuta, onda sam otisao i ubacio ga u zamrzivac, posle 50s odma je digao sistem, usao sam i smanjio sam cpu gpu
stavio crnu pozadinu smanjio brajtnes sve srozao i sada radi , ne koci moze da se koristi, ali cim se upali recimo kamera krene da se greje i ugasi se !!! ako krenes neku aplikaciju
zahtevniju odma pada sve.. muzika svira internet surff radi ... Crko Prvi Note ( prelazimo na drugu seriju telefona )
 
Nešto je tu otišlo hardverski skoro sigurno ...

Imaš pm

Sent from my SM-N910C using Tapatalk
 
Nešto je tu otišlo hardverski skoro sigurno ...

Imaš pm

Sent from my SM-N910C using Tapatalk

Ne mogu da skontam pm, vrv mi bio pun folder ... Nego jel ima neko iz okoline SUbotice da ima NOte 4 sa foruma da pokusam samo da ubacim drugu bateriju, gledao sam po forumima pricaju da moze da ima takve probleme ako je losa baterija...


Lagano je izgurao 2 antutu testa odjedared i nije se ugasio... antutu 54k :))
 
Poslednja izmena:

Digo ovaj prvi, fleshovao bez problema, upalim telefon koristim sve najnormalnije ali ima neke tikova desi se da zabode i to recimo na 10-12s jednostavno stoji ekran tamo gde si kliko i nikakve komande ne reaguju!
Recimo primer kad god udjes prvi put u kameru on zabode i cekas 12s kamera se pomera ako mrdas fon ima slike sve cool ali dugme za slikanje ili bilo koje dugme ukljucujuci fizicke dugmice nece da radi 12s... Odustao sam ..


Edit: Sve aplikacije koje ostanu upaljene(ucitane u ram) rade najnormalnije kada se pokrenu ponovo, znaci dokle god imas aplikacija otvorena radi kao sat, probao sam vise puta. Posto ima 2.2gb slobodno sa ovim romom mislim da ce raditi tako, javicu utiske, inace sam narucio i novu bateriju da probam dal je to iako mislim da nije ..
 
Poslednja izmena:
Ne bih da te brinem, ali meni sve to vuce na internu memoriju / plocu. Razmisljao sam mozda isto kad budes imao malo vise vremena, negde sam citao za problem sa internom da su ljudi menjali logical i primary, pa su formatiranjem to menjali. Ako slucajno nadjem ili naletim, pisacu ti, a i ti ako naletis probaj. Vise mi nista ne pada na pamet.
 
Ne bih da te brinem, ali meni sve to vuce na internu memoriju / plocu. Razmisljao sam mozda isto kad budes imao malo vise vremena, negde sam citao za problem sa internom da su ljudi menjali logical i primary, pa su formatiranjem to menjali. Ako slucajno nadjem ili naletim, pisacu ti, a i ti ako naletis probaj. Vise mi nista ne pada na pamet.

Pokusavao sam to, neko sa foruma je isto predlozio iz nekog recovery-a ali ja sam pregledao sve opcije nema nista slicno, gde ti mozes da formatiras drugi format system ili tako nesto...
 
Treba ti cwm recovery, mislim da mozes i sa twrp, ali njega nisam koristio.
 
Painted on note 4 in Zen Brush and Autodesk SketchBook for facebook friend ... 8)
d4575a20419049024b4e6a11fb3c3e36.jpg
 
Ja sam nakupovao nekih maskica sa ebay-a, dve futrole i jednu baterija-maskicu. Sad treba dočekati da stignu :)
 
Ima li neko upustvo kako da bekapujem IMEI?
Htjeo bih da vratim 5.1.1.

Sent from my SM-N910C using Tapatalk
 
Momci, drugar doneo iz Usa Note4 N910V, recite mi da li mogu normalno da ga koriastim kod nas, mislim zbog basebanda i kako je sa rootovanjem i romovima podrska u odnosu na "normalnu" verziju?
 
Zar nije lakse da ubacis karticu i vidis, nego da pitas? :d

2g/3g moze, bar po onome sto pise na netu, a 4G njet.
 
Probao sam na kraju nego sam hteo svakako misljenje, mozda ima jos neka caka kao sto npr ne mogu da selektujem koji tip mreze da korisfi vec koristi samo 4g... :) kakva je situacija sa romovima itd...
 
nikolass88 brate, lepo crtaš. shvatili smo. Takođe smo shvatili da imaš verovatno neke sulude snove čim crtaš TO što crtaš...
 
Da li se meni čini ili su fotografije blagi užas nakon prelaska na MM?

Sent from my SM-N910C using Tapatalk
 
Čini ti se.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Pozdrav.

Uzeo sam nedavno Note 4 (910T) unlocked (varijanta 'like new') preko ebay-a dok sam boravio kratko vreme u USA. Stigao mi je pred sam polazak nazad i samo sam probao sim karticu i kameru i spakovao. Kada sam kod kuce sve lepo prebacio sa starog telefona, skontao sam da se telefon pregrejava i isprazni punu bateriju za kratko vreme (1-2h). U jednom nasem servisu nista nisu uspeli da urade osim postavke stock rom-a (bio je T-mobile).
Da li neko mozda zna gde moze da se nabavi ploca za ovaj model (T), da li mozda moze ploca sa nekog drugog modele (e.g. H), da li se to uopste isplati, neka varijanta sa aliexpress-a mozda? Iako sam ga povoljno platio, bice da su bacene pare i ne vredi bilo kakvo ulaganje, ali aj da pitam ako neko ima neki savet (a da nije kanta za smece :)).
 
Poslednja izmena:
Nema od toga leba ako mora ploča da se menja ...

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Vredi li preci sa LG G3 na Note4.Nisam ljubitelj tac viza ali jesam super amoleda tj vise mi prija taj tip displeja. Racunam da je i baterija bolja, kao i foto i video ,a tu je i olovka.Nisam imao prilike da se nesto vise igram njime ,a vidim da se ljudi zale na ocajan senzor otiska prsta, na lag prilikom otvaranja galerije iz kamera aplikacije ,na jos neke sitnice, pa rekoh jel vredno cimanja.
 
Vredi itekako. Ja sam imao note 4 skoro 9 meseci i nikad problem taj sa ulaskom u galeriju. Sve sto si nabrojao kao prednost stoji

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
 
Vredi li preci sa LG G3 na Note4.Nisam ljubitelj tac viza ali jesam super amoleda tj vise mi prija taj tip displeja. Racunam da je i baterija bolja, kao i foto i video ,a tu je i olovka.Nisam imao prilike da se nesto vise igram njime ,a vidim da se ljudi zale na ocajan senzor otiska prsta, na lag prilikom otvaranja galerije iz kamera aplikacije ,na jos neke sitnice, pa rekoh jel vredno cimanja.
Naravno da vredi.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno