Šta je novo?

Samsung Galaxy Note 3

I posle ljudi kažu neće da stavljaju futrole - tad im telefon nije više "fancy".

Ja sam još rigidniji po tom pitanju - na sve telefone stavljam flip cover.
 
Ja razmišljam da li da uzmem crni ili beli note 3. Možda bih pre beli, ali se plašim da će da se zaprlja nekako ona plastika pozadi. :/

I da, jel može da se menja boja led notifikacije?

Može se menjati.

Meni su ljudi pričali da je plastika pozadi lepša na crnom nego na belom modelu, a i meni je crni generalno lepši.

Što se prljanja tiče, ne verujem da ćeš imati tih problema ako uzmeš beli.
 
Kod crnog je ona koza kao presvucena jos necim, pa ne klizi toliko, bolji je osecaj. Kod belog je bas plastika sama.
 
Mislim da ću na kraju uzeti crni. Međutim, moram da nađem neki sa fiskalnim računom ili ko će da mi da kopiju ugovora pošto su mi iz bg elektroniks potvrdili da uz garanciju mora nešto od ta dva da bi je prihvatili. :/

I naravno, jurim neki kupljeni nakon 25.11. da bih imao onu garanciju ako mi padne pa se s**** ekran. :)
 
E pa desilo se i to, prvi put mi je ispao telefon. Ni manje ni više nego u punom trku izleteo iz džepa jakne i pravo na beton. Sva sreća pa imam Spigen Bounce, inače bi na telefonu bilo štete. Zapravo sam imao jako puno sreće, sleteo je nekako na ćošak, pa licem na dole. Prvo što sam pomislio pre nego što sam ga podigao, sad će ekran da bude skroz izgreban, ali zapravo ni jedna jedina ogrebotinica. Ovaj "lip" što su ostavili spašava stvar, nije dao ekranu da ima ikakav kontakt sa betonom. Umesto oštećenog telefona, sad imam poderan donji desni ćošak futrole, super sam prošao kako je moglo da bude...

Meni za par dana stize spigen neo hybrid dante red. Dosadilo mi je vise da pazim.
 
Kod crnog je ona koza kao presvucena jos necim, pa ne klizi toliko, bolji je osecaj. Kod belog je bas plastika sama.

Ja sam imao beli pa sam skoro uzeo crni.
Crna ledja su kvalitetnija,mekša. Lepši je osećaj u ruci,manje klizi. Kod belog je da poledjina kruta,čista plastika.
Meni je crni lepši, elegantniji, exkluzivniji.
 
Kupi Audi RS4, isključi 6 cilindara i trošiće 7 litara... To je ta neka logika koja veze sa mozgom nema.
Koja je poenta bilo kog telefona sa 4"+ ekranom i nemanjem/nekorišćenjem interneta?
Klasično, ne znam ni sam kako bih definisao a da ne dobije smisao vređanja...

e bas ti hvala sto si me prosvetlio.
Evo bas idem sada da prodam moj s3 i da kupim stari nokia telefon, posto nemam internet na svojoj kartici.
Poenta je da imam i laptom i tablet pa i personalni racunar i ne vidim smisao koriscenja interneta na telefonu , a bas mi se svideo ovaj pa bi molio dopustenje od tebe da ga zadrzim posto sam izgleda ***** koji se ne razume u ovakve stvari.
Covek je pitao i ja sam mu dao odgovor, naravno, ako smem!

A ova ti je dobra
Koja je poenta bilo kog telefona sa 4"+ ekranom i nemanjem/nekorišćenjem interneta?
TELEFONIRANJEEEE!!!
Pozdrav i za tvog drugara iz krusevac!!!
 
Da ti treba za telefoniranje kupio bi Nokiu 105 ili 1110 i to koristio. Sigurno ne bi davao 500e za Note3 da bi telefonirao preko njega.
 
Da ti treba za telefoniranje kupio bi Nokiu 105 ili 1110 i to koristio. Sigurno ne bi davao 500e za Note3 da bi telefonirao preko njega.

E Đilke, ne može to tako :p, pa šta će onda čovek da stavi na sto kada ode u kafić? :d :d :d
 
Kakav kompleks. A kolicina frustracije jos veca. Zhasu.
Kupi ti prijatelju josh 12 note-ova i koristi za telefoniranje :-/
 
Jel mozda neko platio unlock code za vip? Ako jeste, gde i koliko (moze na pm odgovor)?
Hvala.
Pozdrav,
 
Da ti treba za telefoniranje kupio bi Nokiu 105 ili 1110 i to koristio. Sigurno ne bi davao 500e za Note3 da bi telefonirao preko njega.

Smekeri, ja ne govorim o note 3, nego o samsungu s3, a takav odgovor onom coveku sam dao samo u vezi sa trajanjem baterije.
Naravno, sada krenite o zvaljenju jos novih 10000 postova o ovome(nisam znao kako da kazem a da vas ne uvredim).
U kafic cu na sto stavljati telefon koji trenutno posedujem, pa makar to bila i nokia 3210 ako je kod mene u tom trenutku.
Zivi bili, od mene dosta!
 
Dobra fora kupiti smartphone od 500 i kusur evra da bi samo TELEFONIRAO i eventualno neki sms :banghead:
 
kao da mu vi kupujete telefon... neko nosi (i stavlja na sto :)) ko šta hoće, čemu prozivke
 
Ahahhaha. .. Svako kupuje sta voli pa makar mu i ne trebalo.. nhf
 
A vi ste mu drveni advokati ili?
Ne zanima me kao što rekoh, nek kupi 12 note trojki i nek ih poređa kao mega tacnu na sto u kafiću, samo ne može da iznosi informacije kako baterija na ovom ili bilo kom drugom samsung telefonu traje 3-4 dana jer ne traje. Ako uspe jedan ceo dan da sastavi super je, a ne 3-4 ...
 
Džabe prosvetljenje, kad je osvetljenje na minimumu radi uštede baterije.
 
Imao sam ga ja na kratko. Izgleda lepo, ali je zadnja strana malo više glatka nego što bih to želeo. Fora sa tim okvirom je što ne naleže baš idealno. Takođe ljudi prijavljuju da su klackavi dugmići. Po meni mnogo bolji izbor predstavlja Spigen Bounce, koji je i jeftiniji.
 
Dobar je i on. Samo da ima jos neka boja sem crne i t.sive :)
 
Samsung Galaxy Note III

Po meni je neo hybrid dante red najlepsi case za n3.Za neki dan stize pa cu napisati da li ima nekih mana..Ako ima,prodajem odmah...
3esa7yma.jpg
 
Poslednja izmena:
Pa ta za 1200 dinara mora da je neka kopija, pošto original košta 35$, trenutno 25$ na popustu...
 
A vi ste mu drveni advokati ili?
Ne zanima me kao što rekoh, nek kupi 12 note trojki i nek ih poređa kao mega tacnu na sto u kafiću, samo ne može da iznosi informacije kako baterija na ovom ili bilo kom drugom samsung telefonu traje 3-4 dana jer ne traje. Ako uspe jedan ceo dan da sastavi super je, a ne 3-4 ...

neverovatno.
izvinjavam se, ali posto cenim i posecujem cesto ovaj forum ne mogu da otrpim napisane gluposti i lazi od doticnog.
gde sam ja napisao da mi drzi 3-4 dana, zivota ti. kako mozes tako da lazes.
ja sam napisao iskustva koja su tacna na mom telefonu, a to je 2-3 dana sto je najrealnije uz moj nacin koriscenja, a ne 3-4 jer nije mala razlika.
kao drugo objasnio sam da imam s3 a ne n3.
o kaficu koji spominjes da ne pricam
 
Kinezi kopiraju sve :D Ako misliš na Spigen Bounce, ja sam ga platio 13 evra preko Amazon.de.
 
Po meni je neo hybrid dante red najlepsi case za n3.Za neki dan stize pa cu napisati da li ima nekih mana..Ako ima,prodajem odmah..
Javi kako si zadovoljan, pošto razmišljam da je naručim (mada nisam još ni telefon uzeo). :)

Nego, jel Note ima sve one fore koje ima s4 (s kamerom, motione sve one itd)?

Inače, nikako da se spusti cena na 450. Ima par, ali su mađarski. :/
 
Nazad
Vrh Dno