Šta je novo?

Samsung Galaxy Note 3

A na XDA trust mozgova...?! Broj nesrećnika sa ovog foruma pomnožen sa milion. Doduše, kvadratni koren dobijenog rezultata, su normalni. Možeš i broj svojih postova da staviš pod isti, tj. koren... Izvini, podavi nas brate... Da se razumemo, nisam ponosan na većinu svojih postova....
 
Poslednja izmena:
A na XDA trust mozgova...?! Broj nesrećnika sa ovog foruma pomnožen sa milion. Doduše, kvadratni koren dobijenog rezultata, su normalni. Možeš i broj svojih postova da staviš pod isti, tj. koren... Izvini, podavi nas brate... Da se razumemo, nisam ponosan na većinu svojih postova....

Ljudi su menjali launchere i dobijali razlicite rezultate... Nikakva filozofija.. A to "podavi nas brate" ne vidim kako mozes da udjes u mozgove svih u threadu i zakljucis sta je kome dosadno.. :D .... Niko u threadu nije izbacio rezultate pa sam izbacio jedan sa stock launcherom..nista posebno i nista dosadno... opusti se..popij neku... ;)
 
Drugar ima ovako nesto za s4 samo bez te baterije. Telefon je ogroman, veci je od note-a ali zato komotno sa treceg sprata moze da leti. :-D
 
http://www.androidauthority.com/note-3-10-million-unit-sales-323536/

History-of-mobile-phones_10Million-Sellor-Club2.jpg
 
Citao sam da se na Note 3 greje ekran i zadnji deo kod kamere? Da li neko ima iskustva sa tim. Komentari su da je to zbog jakog procesora itd....
Planiram da uzmem ovaj tel, ali koliko vidim nisu bas svi odusevljeni. Te javljaju se neke linije kada se upali kamera, pa onda to grejanje itd....
Ako neko ima konkretno iskustvo, dobro ce doci kao savet.
 
Citao sam da se na Note 3 greje ekran i zadnji deo kod kamere? Da li neko ima iskustva sa tim. Komentari su da je to zbog jakog procesora itd....
Planiram da uzmem ovaj tel, ali koliko vidim nisu bas svi odusevljeni. Te javljaju se neke linije kada se upali kamera, pa onda to grejanje itd....
Ako neko ima konkretno iskustvo, dobro ce doci kao savet.

Uvek postoji manji% uredjaja sa greskoM.tada ti kupci dodju na forum i pisu a ti pomislis da je ta mana na fonu pravilo ..mali je to broj ljudi...ja sam npr. PREZADOVOLJAN.
 
Samsung Galaxy Note III

Dakle tvoj tel se ne greje kada ga malo vise "maltretiras"?

Jednu stvar moras da znas: svaki uredjaj sa procesorom se greje.Pitanje je samo koliki je to stepen disipacije.Ja sam samo jednom uspeo da ga zagrejem, da bi se to osetilo, a to je kada sam pustio benchmark test.I to je to.Pomenuo si i linije kada se ukljuci kamera... nema toga..ti uredjaji su za reklamaciju jer imaju greaku.Desava se i broj reklamacija na neuniformnost osvetljenja na najnizim podesavanjima osvetljenja.Postoje i reklamacije na losu crvenu i sarenu sivu boju kod najmanjih osvetljenja ekrana.Ali je to mali broj ljudi...na xda postoji 10 ak ljudi sa tim desavanjima...A koji je to procenat u odnosu na milione prodatih primeraka? Jako mali...
Imas slucaj sa iphone 5s i curenjem baterje pa je Apple priznao povracaj uredjaja...To je malo veci slucaj..Kod n3, za sada tih drasticnih gresaka nema...
 
Poslednja izmena:
Bože...!!!

S4 se grejao sa prvim verzijama firmvera, rešeno... Moj note, u odnosu na S4, je hladan k'o šricer... Jedina zamerka je zvuk u slušalici. Nekad krči, šušti - luduje... Stalno mi je na 3G. Možda, nešto slabija vibracija... Da, izluđuje me nekompatibilnost S-Note 10.1:N3
 
Poslednja izmena:
I kod mene slicna situacija (nema grejanja). S4 je znao da se zagreje dobro...
Kod mene je obrnuta situacija za zvuk u slusalici. Dosta je jaci i kvalitetniji nego sto je na S4.
 
Najviše mana mu nađu oni koji ga ne poseduju. Ja sam prezadovoljan.
 
Samsung Galaxy Note III

Bože...!!!

S4 se grejao sa prvim verzijama firmvera, rešeno... Moj note, u odnosu na S4, je hladan k'o šricer... Jedina zamerka je zvuk u slušalici. Nekad krči, šušti - luduje... Stalno mi je na 3G. Možda, nešto slabija vibracija... Da, izluđuje me nekompatibilnost S-Note 10.1:N3

Hmmmm.... Meni tu nesto ne stima...Moja slusalica je toliko glasna i jasna da moram da smanjim snagu...nisam imao fon sa toliko snage u slusalici..iphone 4s,5, motorola atrix..su imali prosecan...ovaj je preglasan i veoma jasan..nema suma...na telekom mrezi sam, koja nije idealna...
 
To sto si 1 u 1000 to ne menja stvar :) Ja takodje gledam onako kako jeste, bio zadovoljan ili ne, ali je cinjenica da je vise ovih drugih :D
 
Interesuj me da mi kazete koliko realno traje baterija? Jer jedan od razloga zasto jos uvek nemam smart telefon je upravo cinjenica da mi se ne mili da ga svako vece stavljam na punjac. Jedni kazu dan dva a drugi opet da ide i do tri dana. Nerazumem zasto nisu stavili jacu bateriju kao sto je to uradio Lenovo kod P780. Igrice ne bi igrao a Wi-Fi tek ako bi negde putovao jer na poslu ga nemogu koristiti. Inace posedujem Samsung Tab 2 10.1. koji mi vise skuplja prasinu nego sto ga koristim jer sam svo vreme na desktop-u ( kupio ga kad idem na put i da na poslu gledam filmove kad sam dezuran :D).
Ili eventualno da se nabavi ovako nesto http://www.amazon.com/Hyperion-Extended-Compatible-International-Warranty/dp/B00DH0L5ZO.
Da li bi ova baterija mozda stetila telefonu s'obzirom da nije original i ima li neko iskustva sa ovakvim baterijama?
 
Poslednja izmena:
Koliko ga drndas toliko ce i da ti traje. Moze da izgura dan sigurno, a ako ga ne drndas puno nego korisits kao i ovaj dumb telefon, samo za pozive i poruke, trajace ti 4-5-6 dana, ako ne i vise.

Ne mozes uporedjivati taj dumb telefon sto imas i smart. Kad imas smart cackas ga stalno, kad imas dumb, nemas tu sta da cackas, a i manji je ekran, nema senzore razne i pi*** mat*** i svasta nesto.

Ljudi misle kao jao svaki dan moram da ga punim, a moju vernu ljubu 3310 sam punio svakih 5 dana. PA naravno kad se obavljalo za pozive i poruke i kad je ekran monohromatski itd.
 
Pa da ja trenutno imam Nokiu C5-00. Pored poziva i SMS-a zaboravih i slusanje muzike.
 
Interesuj me da mi kazete koliko realno traje baterija? Jer jedan od razloga zasto jos uvek nemam smart telefon je upravo cinjenica da mi se ne mili da ga svako vece stavljam na punjac. Jedni kazu dan dva a drugi opet da ide i do tri dana. Nerazumem zasto nisu stavili jacu bateriju kao sto je to uradio Lenovo kod P780. Igrice ne bi igrao a Wi-Fi tek ako bi negde putovao jer na poslu ga nemogu koristiti. Inace posedujem Samsung Tab 2 10.1. koji mi vise skuplja prasinu nego sto ga koristim jer sam svo vreme na desktop-u ( kupio ga kad idem na put i da na poslu gledam filmove kad sam dezuran :D).
Ili eventualno da se nabavi ovako nesto http://www.amazon.com/Hyperion-Extended-Compatible-International-Warranty/dp/B00DH0L5ZO.
Da li bi ova baterija mozda stetila telefonu s'obzirom da nije original i ima li neko iskustva sa ovakvim baterijama?

Imam s3 i punim ga na svakih 2-3 dana zato sto ga ne cackam puno i imam net samo kada sam na wifi. Razgovor i muzika pa mozes ocekivati od 2-3 dana opusteno. Naravno, kada sam na netu prosto jede bateriju i onda uz malo vise cackanja koga je bilo kada mi je stigao telefon, punio se jednom dnevno.
Opusteno uzmes bilo koji noviji pametni i ne punis ga dva dana pod uslovom da ga koristi kao glupave telefone! Kod mene sljaka!!!
 
Kupi Audi RS4, isključi 6 cilindara i trošiće 7 litara... To je ta neka logika koja veze sa mozgom nema.
Koja je poenta bilo kog telefona sa 4"+ ekranom i nemanjem/nekorišćenjem interneta?
Klasično, ne znam ni sam kako bih definisao a da ne dobije smisao vređanja...
 
Kupi Audi RS4, isključi 6 cilindara i trošiće 7 litara... To je ta neka logika koja veze sa mozgom nema.
Koja je poenta bilo kog telefona sa 4"+ ekranom i nemanjem/nekorišćenjem interneta?
Klasično, ne znam ni sam kako bih definisao a da ne dobije smisao vređanja...

Baš si mu lepo rekao :D RS4 uštrojen :D
 
Ja bih pre rekao kupis ferari i vozis ga po gradu 40km/h. Koja je poenta snage i svega ako jedino nije stvar k..cenja. neko se duhovno hrani time.
 
E pa desilo se i to, prvi put mi je ispao telefon. Ni manje ni više nego u punom trku izleteo iz džepa jakne i pravo na beton. Sva sreća pa imam Spigen Bounce, inače bi na telefonu bilo štete. Zapravo sam imao jako puno sreće, sleteo je nekako na ćošak, pa licem na dole. Prvo što sam pomislio pre nego što sam ga podigao, sad će ekran da bude skroz izgreban, ali zapravo ni jedna jedina ogrebotinica. Ovaj "lip" što su ostavili spašava stvar, nije dao ekranu da ima ikakav kontakt sa betonom. Umesto oštećenog telefona, sad imam poderan donji desni ćošak futrole, super sam prošao kako je moglo da bude...
 

Prilozi

  • IMG_5487.jpg
    IMG_5487.jpg
    627.3 KB · Pregleda: 318
Ja razmišljam da li da uzmem crni ili beli note 3. Možda bih pre beli, ali se plašim da će da se zaprlja nekako ona plastika pozadi. :/

I da, jel može da se menja boja led notifikacije?
 
Nazad
Vrh Dno