Šta je novo?

Samsung Galaxy Note 3

Samsung Galaxy Note III

I kako ste generalno zadovoljni sa ovim Note3?Brzina,ekran,kuciste posle vec duzeg koriscenja ko ima stock fw zanima me.
Hvala

Ja napljujem svaki uredjaj koji imam jer sam zivcan po prirodi i sve mi smeta. Ja,za sada ,apsolutno nemam nikakvu zamerku za ovaj uredjaj.Stavise,mogu samo reci hvale za njega da otkucam.... Ono van uredjaja: punjac je dovoljno snazan..Obzirom da sviram godinama i bavim se amaterski muzikom,imam istancan sluh i smeta mi los zvuk veoma..Slusalice su ocajne.I to je sve za sadA...
Ps. Nervira me stalno variranje gsm signala pa i 100 m od repeitora.Npr. pokaze 1 crticu do 2 na 100 m od predajnika...ali nisam bio nedostupan nikada a takva situacija sa signalom je i kod mojih kolega...mislim na ta fake ocitavanja ili sta vec..
 
Poslednja izmena:
Jel si se povezao preko vpna, i išao clear cache i force stop za play store, pa ga onda pokrenuo?
 
Ne, kupujem uvek preko play stora na kompjuteru, u drugoj sam zemlji trenutno trenutno pa mogu.
 
sve sve ali odakle je krenula priča da se za jednu od najbogatijih zemalja na svetu prave jeftine replike telefona, ko je prvi to izmislio i proširio dalje? :)
aj da je za somalijsko tržište pa i da razumem :)


a dokle god replika nema amoled teška posla da je promašiš
 
^ I spen. Amoled djene djene al spen niko ne kopira tu bar nema greske.
 
Vala, posle ovog klipa ne bih se usudio da kipujem note 3 preko oglasa:
https://www.youtube.com/watch?v=ch5AYGzPi5I

Dokle su ljudi otisli sa ovim kopijama to nije normalno. 'Ladno neko moze da ti proda bez problema kopiju za original po "vrucoj ceni" od recimo 450e . Za tu cenu se taj telefon prodaje u roku od par sati. Nemas nikakvu osnovu da tuzis coveka za prevaru, dobio si sta si trazio :trust: Ni ja posle ovog videa ne bih kupovao telefone preko oglasa :)
 
Dokle su ljudi otisli sa ovim kopijama to nije normalno. 'Ladno neko moze da ti proda bez problema kopiju za original po "vrucoj ceni" od recimo 450e . Za tu cenu se taj telefon prodaje u roku od par sati. Nemas nikakvu osnovu da tuzis coveka za prevaru, dobio si sta si trazio :trust: Ni ja posle ovog videa ne bih kupovao telefone preko oglasa :)

ima svega i svačega...Ako kupuješ lično ali ispod ruke, instaliraš ovo i siguran si
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.hotdog.truth
 
Daj ne zaludjujte, nemam note 3 i odmah sam provalio da je kopija. Pa pogledajte koliko je nagurano Home dugme do ekrana. vas je bas lako prevariti :p S-pen necu ni da pominjem- uzasno izgleda a jos gore radi, 5x dodirnuo ekran da bi odreagovala normalno.
 
Daj ne zaludjujte, nemam note 3 i odmah sam provalio da je kopija. Pa pogledajte koliko je nagurano Home dugme do ekrana. vas je bas lako prevariti :p S-pen necu ni da pominjem- uzasno izgleda a jos gore radi, 5x dodirnuo ekran da bi odreagovala normalno.

Nije to jedina kopija...ima i drugih plagijatora.Zasto da se neko smara i zagleda kada lako proveri aplikacijom..? Jer mnogi kupuju N3 a da ga pre toga uzivo nisu videli i ne znaju tacno u milimetar gde sta stoji...
 
Ali ovo na klipu je baš super replika. Softver izgleda identično, od spolja izgleda identično. Svako ko se ne razume može lako da da 400+ eura za kopiju.
 
Verujem da je gomila njih kupila,i misli da je original.
I onako vecina korisnika ovih telefona retko zna sta treba da pogleda,niti ih zanima da pogledaju sta se nalazi ispod haube.
Samo da je nov model i da je skup
 
Sto se tice ovog dropbox naloga koji smo dobili uz note 3, 50gb free na 2 godine, sta se desava kad isteknu te 2 godine a meni na nalogu skoro 50gb slika. Jel se ukljuce neki automatski renewal ili se podaci brisu? Pitam te jer mi se mnogo svidja dropbox i prebacio bih sve slike sa mega-e i skydrive-a na db.
 
Nije to jedina kopija...ima i drugih plagijatora.Zasto da se neko smara i zagleda kada lako proveri aplikacijom..? Jer mnogi kupuju N3 a da ga pre toga uzivo nisu videli i ne znaju tacno u milimetar gde sta stoji...

E pa, vidis, to je njihov problem ako tako kupuju, i nek bace 400-500 evra. Ja sam 3-4x video N3 na kratko i uspeo sam odmah da provalim da je kopija po polozaju home dugmeta. Dobro je odradjena, ali ne dovoljno dobro ;)
Bolje su ove s4 kopije, one su 1:1
 
Samsung-Galaxy-Note-3-gold-645x451.jpg
Samsung-Galaxy-Note-3-red-645x451.jpg


http://www.androidauthority.com/galaxy-note-3-to-come-red-white-gold-320940/
 

Izvinjavam se..prazna poruka.ovaj tapatalk na androidu je losiji nego na iosu..malo prodje pa baguje... videh link... nisam skapirao odmah :D
 
Ko cita ono sto je napisano shvatice da sam napisao da je cena u padu Notea 3, a to sam potkrepio linkom gde pada i ulazna cena za ugovornu obavezu, a i cena za kesh u Nemackim online radnjama.

Nigde nisam spomenuo da moze da se kupi za tih 170$ niti da je pala cena na toliko, valjda toliko osnovnih analitickih i kognitivnih sposobnosti ima prosecan Bench user, cccc....
 
Izgleda da su mu izlaganja pomešana, pa mora da obrazlaže OZBILJNU konstataciju o padu cena. :banghead:
Sad se prodaje za tričavih 500 €. :D
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno