Šta je novo?

Samsung Galaxy Note 10.1

Kako je ovo moj prvi android, jedno pitanje laicko
Ver je 4.3 sad ovaj update hoce li mi doci doci obavijest na tablet da update uradim ili moram provjeravat na stranici?
Po kojem reodslijedu ide to, tablet je kupljem u bih, kako je shop mob neki lijevi skinut je sa neke mreze
 
Iskljucio sam mu automatski update i sinoc proverim i skinem kit kat, odradim hard reset. Probaj, mozda ti je stigao (settings/general/about device/ software update)

Nego imam jedno pitanje. Imao sam ovakvu tastaturu (slicnu, nije samo bilo onih gore dole strelica) nakon sto sam instalirao kit kat:
keyboard-580-100.jpg

a nakon nekih podesavanja se vratila stara tastatura:
samsung-galaxy-note-10.1-review-17-640x424.jpeg

Sve sam probao i ne mogu da vratim na ovu novu. Jel ima neko ideju kako da vratim ili da opet odradim reset?
Takodje me nervira sto mi pravi Android folder na kartici. Ne volim da mi bilo sta pise sto ja necu. Gde to da iskljucim?
 
Poslednja izmena:
E tu sam hteo sa strelicama. Opet sam odradio hard reset i tek onda sam provalio u cemu je kvaka.
Bar ovaj moj ima samsung keyboard i samsung chinese IME. E ovaj chinese ime je u stvari ova meni lepsa tastatura sa strelicama.
Ja sam je ponovo cekirao, ali fora je sto kada odcekiras chinese onda ova obicna postane default sto nisam odmah primetio. Samo vratis da je kineska default. Verovatno je i tebi isto tako, svi ti lte su sverc iz Kine.

Samo ako neko ima ideju za onaj folder na kartici. Ja ga obrisao, a on se ponovo pojavljuje. Mora da ima neka opcija u podesavanjima za to. Kako je do sada ziveo dok nisam ubacio sd.
 
Iako mi autoupdate bio chekiran, dok nisam rucno klikno kad podje kit kat haha, sad multivimdow je prebacen na desnu stranu, ja navikao ma lijevoj ga drzat, jel mozse prebacivat? Kako se prebacivao na 4.3 vise ne pije vode
 
Slabo koristim multiwindow za sada tj za ono sto meni treba oni ne omogucavaju multiwindow. Znam da postoje neke aplikacije da otkljucaju za sve, ali te koje su dobre traze root.
Ma navikni se na desnu stranu :)
Nego jel se meni cini ili je polje za ikone manje, kao da su ranije ikone mogle da idu blize ivici ekrana. I izmenili su mi live wallpaper sa mehuricima, ranije mi je bio lepsi :D
 
Da li je neko koristio omni 4.4.3,utisci?
 
koliko sam upratio dosta aplikacija jos nije namjenjeno za kitkat, whatsapp se vise ne moze instalirat, odma javlja da ova verzija nije za whatsapp, viber se instalira al nikako da se dobije aktivacijski kod, tapatalk je isto u banani, kad udjem da nadjem forume ne mogu naci nijedan koji sam koristio ni benchmark...
 
Kako se vratiti sa stock 4.4.2 na stock 4.1.2 ? Preko Odin aplikacije nema sanse,fail odmah na startu... invalid magic string... Koji bedak...
 
Poslednja izmena:
QUOTE=dacha84;3776510]Kako se vratiti sa stock 4.4.2 na stock 4.1.2 ? Preko Odin aplikacije nema sanse,fail odmah na startu... invalid magic string... Koji bedak...[/QUOTE]
Koliko sam citao nba xda forumu KitKat ne dozvoljava downgrade ali pogledaj forum mislim da ima neko resenje na 4.01 pa onda OTA na 4.1.2

http://forum.xda-developers.com/galaxy-note-10-1
 
Poslednja izmena:
Poslednja izmena:
Vratio sam na 4.0.4 ,jedino sam taj mogao da skinem sa neta. Ali sa 4.0.4 nece na 4.1.2,ni preko odin ni preko apdejta. Kad idem na apdejt pise da nema.
Bzv,problem bez problema... Vremenom ce se naci fora,kao i uvek.
 
pitanje za spajanje note (2014) sa tv-om putem hdmi, kako ide ? koji kabal koristi ?
 
Koji program koristite kao daljinac za klimu? Pitao sam u temi za aplikacije, ali nema vajde.
Probao sam neke programe, al nema sanse sa nateram da radi sa galanz klimom. Znam, trebalo je da uzmem lg :p
 

Po tutorijalu koji je ostavio vidim da nije radio nista drugacije od mene. Osim sto je napisao kad se pokaze fail pokusati ponovo,ako se opet pokaze opet pokusati ponovo itd. Pa cu bas da probam... Da,sad vidim i da je koristio nemacki 4.1.2,mozda mu je zato i uspelo. Ja sam probao da vratim na telenorov 4.1.2 ,mozda je samo u tome i bila fora.
 
Ipak nista nisam uradio sa onim stock romom. Na njemu su sve igrice na low podesavanjima i to nisam mogao ni sa gltools aplikacijom da popravim...
 
Ipak nista nisam uradio sa onim stock romom. Na njemu su sve igrice na low podesavanjima i to nisam mogao ni sa gltools aplikacijom da popravim...
nisam dobro skqpirao.Ti su odradio update na kitket pa hoćeš da se vratiš na jelly bean.? Ima neki razlog? Pitam, jer voleo bih da znam ima li nekih problema.Ja sam na telenorovom n8000.. čekam update
 
Sitne gluposti koje mene nerviraju,znaci nista bitno. Najvise me nervira jer nema cascade view. Bolji je 4.4.2 u svemu. Nego eto,hteo da vratim na 4.1.2 i kad sam video da nece samo sam se zainatio,nista vise. Kad stigne za telenor javi mi koji ti je boot,da li je ostao N8000XXCLL1 ,ako nije problem.
 
Sitne gluposti koje mene nerviraju,znaci nista bitno. Najvise me nervira jer nema cascade view. Bolji je 4.4.2 u svemu. Nego eto,hteo da vratim na 4.1.2 i kad sam video da nece samo sam se zainatio,nista vise. Kad stigne za telenor javi mi koji ti je boot,da li je ostao N8000XXCLL1 ,ako nije problem.
nije frka ..čim stigne javljam
 
Jedno pitanje: imam note n8000tablet, medjutim, nece da se ukljuci. Kada je na punjacu, pokazuje da puni bateriju, ali ni na punjacu ne moze da se ukljuci. Da li je to problem do baterije?Da li neko zna gde uopste ima baterija da se nadje u Beogradu? Ako je tablet na punjacu, da li moze da se ukljuci, ako je baterija neispravna ili mozda nije do baterije?
 
mislim da nije do baterije.Tablet je u pitanju.Kreni od bootloader moda pa vidi. ..
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno