Šta je novo?

Samsung Galaxy Note 10.1

Odgledao par review-a, kazu da je sve fluidnije sa kit katom. Ukratko, zadovoljni su. Sada tab pro 10.1 i nema svrhe uzimati sem sto je malo tanji i laksi. Cist eksperiment.
 
Pozz svima, opet ja :D
imam pitanje vezano za Note 10.1 (2014), nasao sam u radnji jednoj gdje i mob kupujem pa cu tu vjerovatno uzet
sad je dilema koji uzet model, LTE sa 32GB = 445 €, dok je WIFI sa 16GB = 375 €, osim vece memorije (mada i ne znam sta ce mi tolika) trebal mi LTE, posto cu vecinim preko wifi biti, dobijel se ista jos da vrijedi dodati ovu razliku ?

jel ovo cijena ok sto se modela tice, posto ipak nije ovo neka oficijelna radnja, dal sacekat jos, ne znam dal ce past jos cijena ?

vase misljenje o svemu ?
 
Poslednja izmena:
Moje neko mišljenje je da cena neće padati značajnije, a i ovaj popriličan pad je uzrokovan izlaskom pro serije. Cene su ok, samo proveri ima li ikakvu garanciju...Što se modela tiče, ako ti mobilna mreža ne treba, uzmi wifi...
 
Uzeo sam sa kp lte verziju, 430e, bio neotpakovan. Za sada sve deluje ok.
Nego evo da izmenim poruku, a samo sto ga nisam lupio :D Fazon je sto micro sim mora bas da su gurne duboko i ne moze noktom sem ako si zena.
Mislio sam da ta bravica ne radi.
 
Poslednja izmena:
da se i ja pohvalim :D moj prvi tablet je tu, uzeo sam 2014 edition, LTE sa 32gb za 450e
 
Kakav je kod vas ekran tj ugao gledanja. Uporedjujem sa note 2, amoled, pod kojim god uglom da gledam slika je jasna dok je na note 10.1 dosta losije. Malo ga iskrenem i odmah losija slika, zamuti se i sljasti belicasto kao da izbija svetlost. Verovatnoje do vrste ekrana? Sto ne stavise amoled?
 
Da i ja upitam haha, displej mi nekako mutan, citane predobar al na youtube iako je hd video nema mi ostrine neke, jel to tako do displeja ili ima neka opcija za dipslej?
 
Nije mutan, ali mi je crna uzas. U sred noci lici na crnu sa mesecinom. Napolju je displej vise ogledalo nego sto se vidi, skoro neupotrebljivo za gledanje filmova napolju.
Probacu sa nekim svetlijim bojama, skinuo sam game of thrones, a se sve desava u nekom polu mraku.
Nije da je los tablet, ali sam ocekivao bolji displej. Mozda me amoled dosta razmazio.
Valjda nisam zakacio neki feler, radio sam antutu i 35700 sto mu dodjekao note 3, nije neka kineska kopija.
Moram opet do Usca da uporedim.
 
sinoc skinem neke HD wallpapere, displej ludnica, boje predobre fakat 5+ dok npr na facebooku kad gledam slike (znam da nisu HD) al opet nekako mutne treba ostrine, strange :/

btw: malo sam googlo, na to me natjeralo jer sam skontao da mi je zadnja strana kutije drugacija od vecine na youtube sto sam gledao, uglavnom valjda je to tako jer ovaj sto sam uzeo je made in hong kong (zato mi i tastatura po defaultu dosla samsung chinese)
sad koliko sam upratio za ove tableti moze biti made in hong kong i made in vietnam, osim kutije (u honkg kong verziji ne dodju oni mali vrhovi za "pincetom" za s pen) ovo sto sam po googlu upratio je razlika samo u tome, na sta jedino se zale, ima li jos koja razlika???
 
Poslednja izmena:
Kod mene na n8000 wifi+3g jos nema tj. Nema za naš region..Ali očekujem nestrpljivo
 
Instalirao sa ofisijelni 4.4.2 i odmah ga bacio na bench. Quadrant 10.000 - 11.000, Antutu 19.000 - 19.500, Nenamark2 60fps, RD 3D 60fps. Na benchmark testovima 4.4.2 se pokazao bolje nego u 4.1.2
Medjutim,nema opcija za podesavanje brzine otvaranja prozora,2D ubrzanja...
 
Da li je S-note i ostalo sada u novom ruhu?
 
Sve po starom,bas nista novo nisam primetio vezano za olovcicu i opcije vezane za nju. GL to SD ne radi,ni stara ni najnovija verzija. Ko voli da igra high end igrice prelazak se isplati jer rade mnogo bolje. Samo sto za sad ne radi GL to SD...
 
cvrcc...ponadao sam se da će samsung odraditi TW kao i za N3. Scrapbook i ostale opcije..šteta... :(
 
Nista od toga,za sad. Realno ruznije izgleda kompletan rom. Jedini plus su novi drajveri,jer ne znam sta bi drugo dovelo do brzeg i boljeg CPU,GPU...
 
Da..ponadao sam se ali Okinava,,,, Nema veze.,.... zbudžiću nešto....
 
Brightness na auto zna bas da zeza. Stavim na 60% i to mi neki optimum. Na koliko drzite osvetljenje ekrana?
Dobio sam ideju da nabavim neku drvenu kutiju za tablet, treba mi kada putujem, uvece ga samo spustim u kutija pred spavanje bez da brinem da ga nagazim.
Hteo sam da kupim neki sah, ali je kutija dosta duza, cak i ako nadjem sirinu. Jedino da mi neko napravi. Jel ima jos neko ideju?
 
imaš I manje kutije za igranje . Čak I šah ima manji.Mada svaki stolar može da ti napravi.
a ako je kutija duža samo je oblepi sunđerom jer inače treba.I tako ga upasuješ..probaj kod kineza potražiš šah.
 
Poslednja izmena:
Sve po starom,bas nista novo nisam primetio vezano za olovcicu i opcije vezane za nju. GL to SD ne radi,ni stara ni najnovija verzija. Ko voli da igra high end igrice prelazak se isplati jer rade mnogo bolje. Samo sto za sad ne radi GL to SD...

Da se ispravim,radi gl to sd sasvim normalno na 4.4.2,ako je to nekome bitna stavka.
 
Nazad
Vrh Dno