Šta je novo?

Samsung galaxy j5

Za Srbiju je SEE za FN verziju, izgleda da su poceli da azuriraju 6.0.1
 
Mnogi su ovde odavno dobili azuriranje ali koliko vidim komentari su pretezno bili negativni. Meni je sve bolje.

Sent from my SM-J500H using Tapatalk
 
Znam, ja sam imao sesticu sa kernelom 8 avgust pa sam se vratio na 5.1 jer bolje radi i cekam bolji apdejjt
 
Koliko vidim kod Alukarda je H verzija nije FN.

Ovako je kod mene.
Ovo je verzija softwera, ali nije jos uradjen update

5bedfc991b56bf5e017a1524c5fd9fff.jpg


Sent from my SM-J500FN using Tapatalk
 
J500FNXXU1BPH1 verzija je 8. avgust datum pravljenja, a J500HXXU1BPJ3 je 5. oktobar, sto znaci da su poceli azuriranje postojeće sestice za H, za Evropu - FN uvek kasnije stigne ali bitno je da je počelo jer J500FNXXU1BPH1 verzija radi očajno
 
Jel radi jos nekome loše facebook na ovom telefonu ili samo meni?
 
Facebook i messenger su RAM izjelice. To tek jedva dobro radi na 3 i 4gb telefonima, a ne ovde gde imaš 1.5gb.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Znači druže žali se fejsbuku i reci im da naprave krštenu aplikaciju.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Sve app rade odlicno, pezadovoljan sam telefonom koji je na dnu antutu benchmark testa a ovako dobro optimizovan, svaka čast samsungu, da imam para kupio bi s7 ali ne sigurno zbog fejsa. Aplikacija trenutno kod mene zauzima oko 360mb i messenger oko 160mb. Mislim da Zakenberg nije normalan, ja nisam kupio telefon samo zbog te dve aplikacije, instaliraću lajt verziju
 
Poslednja izmena:
Ja ne znam o kom modelu pričaš, ja sam se igrao sa 2016 verzijom, i ono je sramota kako radi.
Da ti ne možeš da igraš monopol(rento 3D) bez ogromnog fps drop-a sa telefonom koji je izašao 2016. godine, sramota.

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Sve app rade odlicno, pezadovoljan sam telefonom koji je na dnu antutu benchmark testa a ovako dobro optimizovan, svaka čast samsungu, da imam para kupio bi s7 ali ne sigurno zbog fejsa. Aplikacija trenutno kod mene zauzima oko 360mb i messenger oko 160mb. Mislim da Zakenberg nije normalan, ja nisam kupio telefon samo zbog te dve aplikacije, instaliraću lajt verziju
Pa sto se tice samog fejsa koristi ga preko browsera. A za mesendzer instaliraj lajt.

Sent from my SM-J500H using Tapatalk
 
Imam 5.1.1 verziju, gde da skinem lite mesenger a da radi normalno?
 
Ja koristim verziju 1.1 i radi odlicno. Probaj da skidas razne verzije pa probaj kako ti koja radi.

Sent from my SM-J500H using Tapatalk
 
U vidu notifikacija ne. Ali kada udjes na fejsbuk normalno da prikaze broj novih notifikacija.

Sent from my SM-J500H using Tapatalk
 
Sad sam instalirao lajt verziju i dobro radi, osim fejsa sve su mi app radile dobro, imam 5.1 verziju, na 6.0 telefon je bio spor

Odkad sam instalirao facebook lite i messenger lite telefon mi se preporodio, em što imam dodatnih 500mb prostora više, telefon leti, ostale app otvara za stotinku
 
Poslednja izmena od urednika:
Baterija na 6.0.1 i dalje razvaljuje
 

Prilozi

  • Screenshot_20161204-153827.png
    Screenshot_20161204-153827.png
    78 KB · Pregleda: 160
  • Screenshot_20161204-153834.png
    Screenshot_20161204-153834.png
    45.1 KB · Pregleda: 136
Uh, ja sam mislio da je mojih 5 sati extra :D

Sent from my SM-J500H using Tapatalk
 
Nemam ni ja, mislim da on troši bateriju, jedino što lepše tel. izgleda
 
Kako rade oba kad iz Google search možeš sve da gledaš?
Ja be mogu da zamislim telefon bez tog widgeta
 
lol, pa sta ce ti widget kad se ista ta aktivnost poziva i kad zadrzis home dugme..

Sent from TT
 
Nazad
Vrh Dno