Šta je novo?

Rome: Total War II

danijel_T

Cenjen
Učlanjen(a)
22.02.2011
Poruke
132
Poena
180
Moja oprema  
CPU & Cooler
Intel i3 12100f & DeepCool Gamaxx 400
Matična ploča
Gigabyte B660 GAMING X DDR4
RAM
2x8 gb 2133mhz
GPU
Asus Dual Radeon RX 6650 XT- 8176 MB - GDDR6 2190 MHz
Storage
Samsung 860 EVO (MZ-76E500B) SSD disk 500GB SATA III 2.5", SEAGATE 1TB 3.5'' SATA3 7200rpm 64MB BarraCuda - ST1000DM010,
Zvuk
Z313 Speaker System with Subwoofer
PSU
NZXT napajanje C Series C750 - NP-C750M-EU
Kućište
Thermaltake Urban R30
Monitor
LG 27GP850P-B
Miš & tastatura
LOGITECH G502 X, Redragon Noctis Pro K632NB
Pristup internetu
  1. Kablovski internet
Poslednja izmena:
Jizz in my pants :zgran: :d:D:d:D


:cigar: Jedva cekam ovo da izadje :guitar:
 
O da,o da ,o da :banana:

ili što bi rekli braća Ameri FUCK YEAAAAH!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Poslednja izmena:
XD

Sve igre su im iste... Gori su nego Call of Duty.

Mada.... Igracu sigurno malo :)
 
Isto toliko igara kao i COD serijal, ali ovi ljudi znaju kako se to radi. :p

EDIT: Haha cista slucajnost da smo obojica poredili sa COD.
 
Ovo mi se jako dopada. Sećam se bila je ona tema koji biste TW voleli da vidite opet, tako nešto i ljudi su masovno, kao i ja, hteli Rome. Prvi komentar ispod youtube videa najbolje oslikava situaciju: ''gonna need a new computer...''
 
Heh, bingo... Rome:Total War mi je bio najzanimljiviji nastavak.

Nadam se da nece biti tezak kao Shogun II
 
E "bojim" se da ce ipak biti tezak kao shogun...
 
Fall of the Samurai je po meni sampion tezine... AI te ili bas previse mrzi ili samo sniva o zarivanju noza u ledja.. Ali dobra vest je sto kazu da ce ispreplitati ta dva, da vise nece biti kao u Shogun 2 - vise ce biti predvidiv :) Sto je malo kul, moci cu da za promenu i pretpostavim sta ce AI uraditi (osim u bas ociglednim situacijama, tad uvek znas sta sledi :D)


Jedva cekam da igram Rome, konacno ce JEDINICA da dobija traits a ne samo general :D \o/ (Inace, obozavam da igram sa odredjenim jedinicama i da forsiram jedan stil igre :) U Napoleonu sa starom i mladom gardom, shogun sa britanskim marincima i imperijalnim jedinicama)
Bice igra vise orijentisana samim karakterima i vidjenju drzave (kao shogun) i imace posledice sve sta se uradi (tj, nece uvek biti isti uslovi i iste posledice, vec ce se menjati u zavisnosti od prethodnog) - to mi i nije toliko kul, vise sam voleo u rome i medievalu trait sistem, mogao sam da odskolujem jednog generala za borbu, drugog po tample i skolama za administraciju... Ali dobro, i oni 'cinovi' i traits su korisni (iako malobrojni :/)

I ooogroman bonus iz Shogun 2 (Napoleon nije imao koliko se secam? Ili jeste? Nevazno :D) - jedinice svoje cinove prevode i u efektivnost :) Ne ganjam xp vise samo zbog cinova vec i zbog efektivnosti (Marinci u Shogun 2 - 140 reload :D Zahvaljujuci strancima i cinovima :d Niko nije mogao biti ispred njih na 'Kneel Fire' :D)
 
Poslednja izmena:
Надам се да ће игра бити занимљива и без ручног вођења борби, то никад нисам волео у Total War серијалима, увек ме је више занимао део на мапи и та микроекономија.
 
Orgasmic! Izuzetno.
 
^a da probas civilizaciju?:p imas i auto-resolve...
ali poenta i jeste u rucnom vodjenju, u tome da mozes sa dobrom strategijom pobediti dosta jacu vojsku... tako da ne, nece iz igre izbaciti ono sto cini serijal

Ниси ме схватио, нисам пожелео да избаце јер доста људи то воли, већ да ће и онај други део игре, економија, трговина, покушаји убиства, ширење религије... бити подједнако интересантни и да неће бити запостављени науштрб ручног вођења војске :)
а auto-resolve сам користио у 95 посто случајева.
 
ti si se lose ODrazio, a ja sam lose shvatio:wave:
sumnjam da cemo videti neki veliki napredak na polju menadzmenta drzave... jer sav fokus je na bitkama. ozbiljnija bitka traje duuugo... i onda bi prosirenje menadzmenta drzave dovelo do toga da jedan turn traje po nekoliko sati:(
ali definitivno ima mesta za napredak(mogli bi da nas pocaste jos ponesto osim onih 4-5 zgrada:))
pozz
 
Ne sumnjam da ce biti bolji od prethodnika, znaci... BRUTALNO dobar!

JEDVA CEKAM!!! :D
 
- Each unit has its own facial animations, and leaders bark out a stream of orders throughout. each confrontation.
- The game can now combine naval and land battles into the same conflict, including naval invasions: in this demo a Roman ship lands on the coast of Carthage.
- The unit camera has been designed so the game feels like it's "almost Saving Private Ryan at the beaches".
- Units react to things, such as their colleagues being slaughtered - the idea is that these aren't idenikit clone armies anymore.
- Rome II is going big - it's bigger than Rome 1 in geographical scale.
- The bigger campaign map has "hundreds" of regions to move your units around, but the game buckets them into provinces to make management easier. The idea is to have you thinking about armies and legions rather than fiddling around with individual units.
- Ultimately, the game will allow you to decide whether to favour the republic or become Rome's dictator.
- The game's cameras have been redesigned. You can now lock the camera to single units. In this mode it functions like a sort of documentary cam, shaking while the unit walks – it's "a soldier's eye view" according to Creative Assembly.
- As you rise through the ranks, your success will attract less-than-favourable responses from some of your friends. You will almost definitely get betrayed. There's "more human-level drama on the campaign map" in Rome II.
- Factions:
- internal conflicts within a faction
- more tribes of the same culture group
- different tech trees for different cultures
- dynamic storytelling with dilemma system, chain dilemmas, rpg elements
 
Sad samo treba sačekati godinu i nešto dana :(
 
 
Bilo bi dobro kada bi Rome Total War II koristio DirectX 11.1, koji je ugrađen u Windows 8. Ali čak da ga i ne iskoristi, igra će izgledati VRHUNSKI i verujem da će grafika da se upegla do nekog maksimuma detalja.

Radujem se izlasku ove igre, pošto volim serijal Total War !
 
Jedva cekam da vodim Kartaginjane protiv Scipia Afrikanca da vidi sta ga ceka :D
definitivno najzanimljivija igra iz Total War serijala
 
Total War: Rome II - Battle of Carthage Gameplay Footage
[YOUTUBE]Sc4HG1QfSSc[/YOUTUBE]

Najs!:banana:
 
Bogami nacekasmo se ali bice vredno cekanja, Rome mi je uvek bio najomiljeniji Total War serial:)
 
rome total war=best game evah, secam se da sam sa bratom provodio stotine sati za tom igrom prekucavao je uzduz i popreko na najrazlicitije nacine. Medieval posle toga sam mogao da sazvacem ali sve posle toga je za mene licno bilo krsh. razumem da teze realnoscu i boljem combat sistemu , ali za mene je jednostavnost igranja mama. zashto komplikovati kad moze jednostavno, za one koji su igrali rome total war 1 znaju o cemu pricam. Nadam se da rome total war 2 nece biti fail a naravno uzecu ga u svakom slucaju
 
Nazad
Vrh Dno