Šta je novo?

Resident Evil 7

Ajmo ljudi ako igrate igru seed-ujte malo na max upload, 'leba vam haha xD
 
DSR u ovoj igri bolje radi posao od resolution scaling. Graficki igra dobija bolji kvalitet a dosta manje skida fps i takodje je lag manje primetan.
Ko ima nVidia grafiku nek to potera u QHD najmanje. Ja igram skoro u 4k, rezolucija negde izmedju.
 
Poslednja izmena:
Meni igra baca na desktop cim izadjem iz onog poplavjenog podruma(sam pocetak igre)
 
Pa da, ovaj moj stari Fenom nema te instrukcije, a zanimljivo da igra radi 60fps na VeryHigh. NIsta onda cemo da teramo na drugom kompu. Hvala na odg
 
Zar nije taj phenom u istoj situaciji kao moj q6600 koji sa druge strane bez problema tera igru?
 
Jel jos nekom konstanno freezuje po 5-6 sekundi?

(win7x64, i5-6500, 16GB, GTX1070)
 
Jel jos nekom konstanno freezuje po 5-6 sekundi?

(win7x64, i5-6500, 16GB, GTX1070)

Promeni detalje, stavi vsync (60fps), rendering normal. Restartuj igru pa vidi. Meni je pomoglo na 1050ti


Tek sad videh da igras na win 7 :D Meni je isto tako bilo na win 10
 
Poslednja izmena:
Ja ne znam sta je vama ovde toliko strasno u igri? Meni je po malo i decija pogotovu oni monstrumi sto seckaju sa kandzama :)

@Mazi7

Imas podslednji driver za RE7 pa skini. Taj i ja koristim.

http://www.guru3d.com/files-details/geforce-378-49-whql-driver-download.html

@Postar

Hoce da se istripuje sa iscitavanjem tekstura. Resetuj sve pa ponovo podesi detalje i startuj tu gde si stao.
 
Poslednja izmena:
Da li je neko ovde uspeo da igru pokrene sa HDR modom ? Imam HDR TV na kome lepo pikam ps4 pro u HDR-u i Demo za RE7 sam na njemu igrao i izgledao je fantasticno u HDR bez njega mi je bio za 3 koplja slabiji utisak.

E sad PC verziju igre nikako da nateram da proradi u HDR :(
 
Probacu ja veceras kad dodjem sa posla. Zbog hdr sam je i skinuo
 
Ja ne znam sta je vama ovde toliko strasno u igri? Meni je po malo i decija pogotovu oni monstrumi sto seckaju sa kandzama :)

@Mazi7

Imas podslednji driver za RE7 pa skini. Taj i ja koristim.

http://www.guru3d.com/files-details/geforce-378-49-whql-driver-download.html

@Postar

Hoce da se istripuje sa iscitavanjem tekstura. Resetuj sve pa ponovo podesi detalje i startuj tu gde si stao.

Ma meni radi sve okej na starim drajverima. Ne menjam tu nista dok mi ne napravi problem u nekoj igri koja me zanima. Naucio sam to tezim putem. Meni licno je dosta strasna zbog audio efekta, igram na slusalicama koje dosta dobro izoluju zvuk a sedim ispred 32" displeja koji mi je odmah iza tastature + mracna soba. Dosta strasnija nego Outlast ili bilo koja druga horor igra. Nisam jos sreo nikog jer se neckam dal da je igram, ali kapiram da kasnije prestaje taj horor efekat do neke mere kad saznam sa cime se suocavam.
 
Meni od Outlasta nema strasnije igra je zlo koliko je dobra.

Послато са LG-D802 уз помоћ Тапатока
 
Evo probao sam i hdr radi extra. Cak je i bolji efekat od xbox-a. Kad izgasim hdr grafika je uzasna tacnije receno boje. Sve je pregorelo sa smanjenom saturacijom.
 
Evo upravo probah, jako lepo radi na mojoj mašini. U hex editoru sam sredio da podrži moju rezoluciju 2560x1080 tako da može da se igra. Jedino mi strašno smeta što je trčanje pritisak na levi stik... katastrofa potpuna. Nikad se neću navići na to da moram pritisnuti levi stik da trčim... i naravno da ne može da se promeni u opcijama :) Pošto ne igram na tastaturi i mišu, pašće jedan no run challenge run :D
 
@hunder
Koju graficku kartu imas ? legit ili cpy ?
Namestao si nesto u drajverima pre pokretanja igre ili je odmah bio dostupan hdr u opcijama ?
 
Graficka je gtx 1060. Pogledaj da li ti je strikirana opcija na tv za hdr.
 
Kontam da je neki trip do amda, posto jos jedan poznanik sa isto 1060 moze da ukljuci hdr, a ja ni posle milion cackanja drajvera i samog tva nista :/
 
Moze biti. Ne znam da li je ovo forsiranje hdr-a ali igra vizuelno izgleda ocajno bez njega.
 
Baš malo pre probah ovo je ****** neviđeno. Očekivao sam nešto kao sa Milenom Jovovič dinamično i akciono ali ovo je očajno i naivno do zla boga. Ispalio sam 15 metaka u Miu i ne mogu da je upokojim pa opet toliko u onog čilajbera pa ni on ne može da umre. Zarezao ga sa onom britvom iljadu puta dok nisam potegao pištolj ništa. Slepci nisu stavili komandu da mogu da ubadam.... Nemaš nikakvu kontrolu nad likom. Da je realnost već bi pio viski kod kuće ovako. Srećom probao sam narodnjaka inače ne bih dao ni dinar za ovo.
 
^

Mislis Mila (Milica) Jovovic? Nisi shvatio koncept igre. Ne mozes zombija da ubijes, njih kontrolise mracna sila, a verujem da ce dalje kroz rasplet da se dodje na koji nacin
ce moci da se pobede. Za noz imas mogucnost da ubodes tako sto drzis desni klik i ubadas sa levim klikom.
Gadjaj uvek u glavu. Tako ih vise usporavas. Isto i sa monstrumima, pucas u glavu ili ih rezes po vratu dok im glava ne otpadne.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Koji item treba da stavim na mesto puske da mi se ne zatvore vrata? Sve sam pretrazio ali nisam nasao nista slicno a puska mi treba jer oni monstrumi postaju dosadni i tesko ih
je ubiti a municije vise prakticno nemam, imam samo za pusku koju jos nisam uzeo.
 
Poslednja izmena:
Koji item treba da stavim na mesto puske da mi se ne zatvore vrata? Sve sam pretrazio ali nisam nasao nista slicno a puska mi treba jer oni monstrumi postaju dosadni i tesko ih
je ubiti a municije vise prakticno nemam, imam samo za pusku koju jos nisam uzeo.

treba da nadjes drveni komada koji ces da stavis u onaj projektor i da okreces dok ne dobijes motiv orla kada kada dobijes motiv orla potvrdis sa f i otvorice ti se tajni prolaz i u sledecem delu kuce ces naci pokvarenu pusku koju ces da zamenis sa onom pravom koju uzmes.
 
treba da nadjes drveni komada koji ces da stavis u onaj projektor i da okreces dok ne dobijes motiv orla kada kada dobijes motiv orla potvrdis sa f i otvorice ti se tajni prolaz i u sledecem delu kuce ces naci pokvarenu pusku koju ces da zamenis sa onom pravom koju uzmes.

Uradio sam to od kad ikad. Vrtim se u svim delovima od tad i nigde nisam video tu staru.
Najgore je kada krenem u nizi nivo, onda nailaze oni monstrumi i iseckaju me jer nemam vise municije a ne mogu ni da kraftujem, nemam materijala mada ja igram svakako na hard.

U kom tacno delu se to nalazi?
 
^

Mislis Mila (Milica) Jovovic? Nisi shvatio koncept igre. Ne mozes zombija da ubijes, njih kontrolise mracna sila

Nisam igrao RE7 ali zar ne bi trebalo da su zrtve virusa (t-miller, progenitor ili kako se vec zove)? Mislim ono, to je poenta svakog Rezija. Zasto se ovo zove Resident Evil ako ima mracne sile i okultno u sebi kao da je Silent Hill?

Gejmplej je takav kakav je zbog VR za koji je igra inicijalno zamisljena.
 
Nisam igrao RE7 ali zar ne bi trebalo da su zrtve virusa (t-miller, progenitor ili kako se vec zove)? Mislim ono, to je poenta svakog Rezija. Zasto se ovo zove Resident Evil ako ima mracne sile i okultno u sebi kao da je Silent Hill?

Gejmplej je takav kakav je zbog VR za koji je igra inicijalno zamisljena.

Upravo tako kako si rekao. Promenili su koncepciju. Oni to pravdaju jer se radi o zlu - pa ono kao zadrzali su tu notu ali je prica potpuno drugacija i nema veze sa prethodnim delovima.
Ovo je vise Horror puzzle game. Sta znam ja nisam mnogo ni ocekivao od ove igre tako da i nisam ni razocaran. Uglavnom interesantan mi je spoj zagonetki sa elementima akcije i "horora" :)
 
Što ne mora da bude loše...
 
Ne znam o kakvim mracnim silama je rec? Do sada koliko sam odigrao, stigao do stare kuce... Oni su svi zarazeni tim nekim virusom zbog kojeg imaju fantasticnu regeneraciju tkiva, pa zato ih ne mozes tako lako ubiti, jedino ako ides bas duboko...sto cete i videti kasnije... Pa i u novoj kuci ima nekih clanaka koje povezuju to sa virusom...no dark forces... :D

Da dodam samo, barem za sada meni su ovo inteligentni zombiji. Imaju sve karakteristike. E sad oni su "svesni" te zaraze i onda na pocetku igre se moze procitati da mnogo ljudi nestaje, a oni su ti koji izgleda vrse eksperimente na tim ljudima da ih pretvore u njihove. Ovo je sve pocetak igre, bukvalno prvi sat (turned, dead, turned...)....kakve mracne sile... Virus je to, samo kako izgleda, fantasticna mutacija pa je ova igra prica jedne porodice koja je zarazena...No grand scale lets save the world bulshit and huge corporations running the show...prica je vise licna.
 
Poslednja izmena:
Kolko sam ja skapirao ta mia je u kucu dovodila neku opajdaru koja im je isprala mozak i napravila zombije od njih. A ona baba u kolicima je u stvari ta evelyn
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno