Šta je novo?

Resident Evil 7

Odigrao sam onaj demo odlicna igra i grafika je dobra.

Послато са LG-D802 уз помоћ Тапатока
 
Tek sam danas provalio da je još u decembru izašla i VR podrška za PS4 verziju.... (znam da je ovo deo za PC igre, ali je jedina RE7 tema)

Ljudi ono je bolesno koliko je strašno u VR varjanti!!! :wc:

Svaka im čast! Pored svi tehničkih nedostataka PSVR-a, igra sjajno izgleda i priično verno dočarava svu onu ljigavštinu. Atmosfera, zvuci, teksture...vrhunski!
Nisam neko ko se mnogo štreca gledajući horore, ali, iskreno, ne znam kako ću celu igru obrnuti...

Bravo za Capcom :Klanjanje
 
Tek sam danas provalio da je još u decembru izašla i VR podrška za PS4 verziju.... (znam da je ovo deo za PC igre, ali je jedina RE7 tema)

Ljudi ono je bolesno koliko je strašno u VR varjanti!!! :wc:

Svaka im čast! Pored svi tehničkih nedostataka PSVR-a, igra sjajno izgleda i priično verno dočarava svu onu ljigavštinu. Atmosfera, zvuci, teksture...vrhunski!
Nisam neko ko se mnogo štreca gledajući horore, ali, iskreno, ne znam kako ću celu igru obrnuti...

Bravo za Capcom :Klanjanje

Horor igre u VR nisu zdrave. Kapiram da mogu zivot da ti skrate. :D Probao sam dve za sada i nisam ih igrao sa uzivanjem :trust:
 
Šta je sad to? HD remake ne izgleda tako... ni najmanje :trust:
 
Pa uradio lik igru iz FP u Unreal engine. Meni je zavrtelo u glavi dok sam gledao, preterao je sa tim ljuljanjem.
Gde ima da se proba Sony VR u Beogradu? Bas bi voleo da probam novi Resident na taj način. Da vidim može li me ista više uplašiti ili sam jednostavno previše mator za horor žanr.
 
Iscekuje li neko zeljno ovo ? Sve mislim da cu da zavrsim na twitch-u i da otpratim neciji playthrough jer mi se ne daje toliko para na sp igru u pm..
 
Ni meni se ne bacaju tolike pare za sp ako bude narodna super bi bilo ako ne kada cena ode na oko 20e tada bi je kupio.

Послато са LG-D802 уз помоћ Тапатока
 
Ja evo cekam jos 13 sati da se otkljuca na PS4 ali ne znam dal cu imati cojones za ovo jer je igra zesce napeta :)...
Odlicne ocene dobija sto je super, deluje da su uboli pravu stvar.
 
jel se ovo igra samo u kuci ili i van nje ?
 
Koliko sam ja skontao onaj demo je van igre, nije deo igre nego je napravljen cisto kao primer.. Ili gresim ?
Sada si me zbunio ja sam mislio da je to deo price. [emoji3]

Послато са LG-D802 уз помоћ Тапатока
 
Kanda je samo u kuci i nesto malo okolo sto je bas bezveze :/
 
Ocekivano, igra jedva malo iznad proseka, veze nema sa Residentom. Ostaju nam samo remakeovi da se prisecamo starog dobrog Residenta.
Ovo vredi igrati, cini mi se najvise zbog atmosfere.
Vidim da igra nije ni skupa, oo 25 evra.

Normal tezina je prelaka, a hard ni nema u igri u prvom prelazu? Mad house se otkljucava tek kad predjete igru, bzv.
Ovo treba da je brutalno za svakom horor fena.
Ovaj review mi je skroz na mestu

 
Poslednja izmena:
10ak sati treba da se pređe, a da pritom pretražiš i pročitaš sve živo. Ja ću uzeti kad bude 10€ definitivno.
 
To je sutra brzo ce.Mislim da ce ispuniti ocekivanja.
 
 
Sta nije istina sto je rekao ?

Sent from ass
 
Za dosta stvari je u pravu, za neke nije u pravu, ali njegovo kukanje o plaćenim recenzijama je smešno. 4 minuta o tome, kad je mogao samo da spomene u 10 sekundi da to nije plaćen review. I na kraju ono svi će se složiti sa mnom, osim fanbojeva sa reddita. Pravi smejuriju od sebe, iako se vidi da može da napravi kvalitetan rivju.
Ne gledam lika, i ne znam da li mu je taj iznerviran brit stav samo kao shtik da bi navukao ljude da gledaju. Ako jeste, kapiram da mu je uspelo.
 
Ja je igram na Soniju, meni je super, volim igre ovog tipa, ne znam čemu kuknjava nit me zanima.
 
Sto manje znam manje se nerviram :D
 


Nije mi jasno zasto je potrebno toliko metaka i sto cuda da bi nekog ubio?
 
Bolje pitanje- zasto treba toliko metaka za nekoga ko ne moze biti ubijen ?

Sent from ass
 
Kako sam se ja ispalio baš zbog toga. Pucam u dedicu 15 puta i lik pada, ja u fazonu "do jajca, sad na miru da istražim šta je ostalo" i krenem da sipam sok i da odgovorim na poruku i samo čujem "I must've dosed off for a moment" a meni gamepad na stolu i samo me odvali po glavi i ubije. Kad ne isprosipah sve. Zato sam sledeći put sve prvo istražio i tek onda došao kod njega, pucnuo ga jednom da se zatetura i pobegao :d
 
Nesto malo ima utisaka za ovu igricu?Ej ljudi pa to je re7.Jel se to ne kupuju orginali ili sta vec?Ja planiram da je kupim pa me zanima da li cu baciti pare u prazno ili nesto vredi?
 
Nazad
Vrh Dno