Šta je novo?

Razmena pozivnica za torrent trackere (pravila su u prvoj poruci)

Daju pozivnice povremeno, traju tipa 3 dana, mora se biti aktivan da ne isteknu pozivnice.
 
Gde da pecam invite za xbt?
Ima li ko ovde koji za podeliti, povremeno?
 
Pozdrav, gledao sam na rutrakeru i vidim da nema https://en.wikipedia.org/wiki/The_B-Sides_The_Conversation.
Ako je neko u stanju da pogleda na muzičkim privatnim trakerima da li ima i da skine EP, bio bih mu zahvalan vrlo. :)



Au :zgran:, tek sam sad pročitao par strana unazad. Šteta. ;\\\. Ignorišite post.
 
Poslednja izmena:
Na ptp-u spominju nekakav nostream.co kao naslednika what.cd
Jel to proverena informacija ili samo glasina ?
 
Pozdrav svima !

Nov član foruma i relativno nov u svetu privatnih trakera. Guglom našao ovaj forum i temu, naučio dosta toga. Video da je po pravilima novim članovima zabranjeno da traže invites (skroz razumljivo) al se ipak registrovao da se barem kolko tolko odužim za ovaj priliv informacija, plus svakako niko od mojih prijatelja ne torentuje ozbiljno pa mi ove invites dzabe sede.

Imam invites za IPT i jednu za My Anonamouse, ko hoce nek posalje PM.
 
Kad je Oink otišao waffles je nastao kao kopija Oinka, sačuvani su torrenti, samo su se ljudi priključili seedu.
Зар није what наследник OiNK трекера? Неки дан сам читао о историји и мислим да се поклапа а и да нешто пише. Или се само поклопило?

History

What.CD was founded on the day of Oink's Pink Palace's closure in October 2007.[6] In November 2007 many site users received a hoax email purporting to be from the RIAA threatening to press charges for illegal downloads.

Ја сам првих 50% музике скинуо са HQS (који је за мене и даље најквалитетнији извор мада посустају) па онда са неколико извора до појаве рутрекера одакле је стигло следећих ~40% онога што ме занима. What је добар за понеки наслов, рецимо да сам само неколико процента музике коју имам покупио одатле. Или већ постоји на рутрекеру или дође после неколико дана ... фрилич сам користио да мало оправим ratio (да ми се не понови OiNK где сам замало пукао на почетку) и за резерву. Можда је ово олакшање па ћу да обришем тих ~200 гига које делим.
 
Oink se podelio na brdo trackera, makar sam na 5 bio registrovan te 2007. ali su se 2 iskristalisala kao naslednika waffles, koji ima identičan izgled kao i Oink i wcd koji je pokrenuo nov format izvođač-albumi-verzije albuma....
 
Нисам много пратио, до waffles нисам ни стигао а колико видим, ни они нису тренутно у форми. ;) После HQS сам се окренуо рутрекеру ... све док нисам закључио да сам набавио скоро све што ме занимало па сада понекад довучем само нешто ново. Углавном ми делује да ћу сада после емулца да смањим и торентовање.
 
Dali neko ima pozivnicu za Bitsoup,pazario seedbox pa da isprobam:)Nesto nece da mi radi ovaj seedbox sa TorrentDay-om,a uplodovao vec oko 150gb,a tamo nista.
Bio bih zahvalan i za FL tracker samo da isprobam kako radi sa seedbox-om.Jedna od ta dva:)
 
Poslednja izmena:
Šta sada raditi,da li da brišem torrente koje seedujem na WhatCD ili da čekam da mi plafon padne na glavu?
 
Posto je baza wipe-ovana svi krecu od nule. Ti vidi, dal si seedovao nesto egzoticno sto nemaju svi ili komercijalu. Ako je ovo drugo onda je mozda bolje da brises.
 
Da li će se vratiti WhatCD ili je definitivno kraj?Ili će biti pod nekim drugim nazivom?
 
Gotov je. Tuto finito. automatski wipe-ovana baza zbog zaplenjenih servera, pa da se korisnici ne nadju u problemu naknadnim vestacenjem u policiji.
 
Hvala druže,znači da oslobadjam prostor na hdd.krastavac,baš mi je žao
 
Ima neko invite za PTP? WhatCD refugee here :( Znate me, a mogu da uradim i neki ss sa drugih trackera :)
 
Zna li neko kakav je ovaj Xanax Music,vredi li?
 
Dali neko ima pozivnicu za Bitsoup,pazario seedbox pa da isprobam:)Nesto nece da mi radi ovaj seedbox sa TorrentDay-om,a uplodovao vec oko 150gb,a tamo nista.
Bio bih zahvalan i za FL tracker samo da isprobam kako radi sa seedbox-om.Jedna od ta dva:)

Ako nisi dobio FL baci mail na PM.
 
Koliko si dobio upload na njemu sa SB?
Zanima me okvirno koliko baš tamo može da se dobije.
Zadnji put sam uzeo neki box socijalni sa 800 gb ili 1 tb upload ogranicenjem.4-5 dolara bio na nekom popustu
TO sam ispuco za 20 dana. Downlaod je bio kolko se secam 150 gb. (3-4 bly ray 3-4 1080hd)
 
Poslednja izmena:
@weasel
Koju si taktiku koristio?
Skidao Freeleech torente, popularne... pa to držao sve vreme na seed-u ili nešto treće?

I kolika je bila brzina tog sedledbox-a?

P.S. Pitam zato što sam čuo da se teško održava ratio čak i sa SB-om, a ima i obavezni mesečni Download od 8gb u koji ne ulazi ono što je Freeleech.
 
Poslednja izmena:
Obavezni download je 1GB nedeljno u proseku, ne postoji obaveza u nekom striktnom periodu vremena. Možeš da skineš 50GB sada (non-freeleech) i da ne misliš skoro narednih godinu dana.
Svi internali su half-leech pa i to pomaže dosta.
 
Nostream.co mrtav, leakovali emailove korisnika. Ja sam na xanaxu, dobro se drzi za sada
 
Ja sam uskočio u Pass The Headphones,izgledom isti WhatCD:)
 
Imas invite? :) vidim da su poceli da dle
 
@weasel
Koju si taktiku koristio?
Skidao Freeleech torente, popularne... pa to držao sve vreme na seed-u ili nešto treće?

I kolika je bila brzina tog sedledbox-a?

P.S. Pitam zato što sam čuo da se teško održava ratio čak i sa SB-om, a ima i obavezni mesečni Download od 8gb u koji ne ulazi ono što je Freeleech.
Skinuo sam 3-4 popularna filma i blu ray i 1080p, bluray mislim da su bili freeleech. Secam se da je bilo Hatefull eight, The Revenant Star Wars i jos neku seriju koja je bila fl.
Ima ogranicenje kolko moze upload u naredna 24h, ali obzirom da je bio freelech na svakom torrentu sma imao po 5-7 ratio za 20ak dana.
primera radi > The Revenant 2015 1080p BluRay DTS x264-VietHDInternal 804 1 85.65 GiB 15.53 GiB Ratio 5.514

Brzine se stvarno ne secam, ali nisu bilo neke velike oko 9 MBps
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno