Šta je novo?

Razmena pozivnica za torrent trackere (pravila su u prvoj poruci)

Zna li neko sta se desava sa rumunskim torentom czteam.ro?
Vec par dana ne radi pa mozda neko ima neki info vezan za ovaj torent da li ce i kada ce proraditi?
I da li neko ima mozda pozivnicu za neki dobar torent za 4k uhd filmove?
Imam par pozivnica za hdspace.org pa ako nekome treba neka trazi.
 
Zna li neko sta se desava sa rumunskim torentom czteam.ro?
Vec par dana ne radi pa mozda neko ima neki info vezan za ovaj torent da li ce i kada ce proraditi?
I da li neko ima mozda pozivnicu za neki dobar torent za 4k uhd filmove?
Imam par pozivnica za hdspace.org pa ako nekome treba neka trazi.

Može meni jedna za hdspace.org?[emoji4]

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Imas dosta 4K filmova uglavnom sa netflixa na IPT-u.

Sent from my D6603
 
Jel dozvoljen Hit & Run na HDT i koliko moram da drzim na seed? Vidim za UP je 48h ali za DW ne mogu da pronadjem.
 
Sad ja da postavim slično pitanje za TL, u pravilima piše:

Kod:
What is the minimum ratio I should keep?

    Every user is expected to maintain an overall site ratio of 0.4 after downloading 6GB. If you fail to do this the site will automatically warn your account and you will have 6 days to get back to an overal account ratio of 0.4 The warning will automatically be removed as long as your account is still over the 0.4 minimum site ratio as soon as it expires. It will NOT remove itself as soon as you reach a ratio of 0.4

    There is also a per torrent minimum which is also 0.4 If you are not able to seed the torrent to 0.4 then you will need to leave it seeding for 60 hours within a 72 period (Ideally 60 hours straight) or you could receive a warning for Hit & Run.

ali ja u svom profilu ne vidim koliko sam sati seedovao

image.png
 
Poslednja izmena:
2xTL
1xFreshon
2xBCG
13HD-Space
TorViet
UHDBits
 
Kolega @eternity dobio UHDBits i HD-Space
 
Kolega @forum1nick dobio TorViet
 
Ima li neko za PTP?
 
Kolega @bojke1 dobio UHDBits
 
Na kom trakeru ili trakerima ima (ako ima uopšte) remuxa od onih BBC-jevih "BBC Earth" izdanja poput Life, Africa, Planet Earth, Suth Pacific itd.?

Ja sam našao 1080p ripove ali me zanima da li ima još bolji kvalitet pošto za takve stvari cenim da je najbolje uvek gađati najbolji kvalitet :) A i plus je za kolekciju.

Ja sam našao pune BluRay-eve maltene od svega toga na hdclubu ali ne verujem da može da se ubaci naš titl na pun bluray?
 
Kolega @Princ Stefan dobio HD-Space
 
Kolega @Princ Stefan dobio i UHDBits
 
jedno tehničko pitanje za nas neupućene.

s obzirom da sbb uvodi "cg nat" da li mogu da imaju bilo koji problem korisnici privatnih trackera?
 
Neces moci da sidujes, portovi ce ti biti zatvoreni.

Sent from ass
 
Meni to oko portova nikad nije bilo jasno. Uvek kad sam proveravao port na online checkerima (evo sad je recimo konkretno 63696) uvek je bio zatvoren. Ali torenti rade normalno i zelena je ona kvačica, mada mi se desilo par puta da ima jedan-dva sidera ali da nikako ne mogu da započnem download od njih dok recimo neko drugi sa druge internet konekcije može.
Imam javnu adresu, wireless internet, na krovu mi je neki mikrotik ruter (na kome baš i ne umem to oko otvaranja portova, jednom sam čak i pitao čak i uz objašnjenje je to komplikovano pa nisam siguran da sam bio dobro radio).
 
Neces moci da sidujes, portovi ce ti biti zatvoreni.

koliko sam uspeo da pročitam i telekomovi korisnici imaju ovaj problem. e sada, meni ne odgovara više ništa da dokupljujem (javnu statičku), ne zbog para koliko zbog toga da sve manje i manje koristim torrente. prodao sam odavno sve velike diskove, retko kad pogledam film/seriju, smorilo me. pre par godina nije bilo filma koji nisam gledao, svaki koji izađe, pa makar i najgore ocenjen ja pogledam. sada odgledam par minuta i stopiram. igre ne igram, muziku može da zameni spotify/deezer. računar mi nije više uključen 24/7. a taman sam nabavio sve najjače trackere :p
 
Da li neko zna da li je proradio kickass i na kojoj adresi? I treba mi dobar sajt za skida je stripova?



Sent from my iPad using Tapatalk
 
koliko sam uspeo da pročitam i telekomovi korisnici imaju ovaj problem. e sada, meni ne odgovara više ništa da dokupljujem (javnu statičku), ne zbog para koliko zbog toga da sve manje i manje koristim torrente. prodao sam odavno sve velike diskove, retko kad pogledam film/seriju, smorilo me. pre par godina nije bilo filma koji nisam gledao, svaki koji izađe, pa makar i najgore ocenjen ja pogledam. sada odgledam par minuta i stopiram. igre ne igram, muziku može da zameni spotify/deezer. računar mi nije više uključen 24/7. a taman sam nabavio sve najjače trackere :p
Ista situacija i kod mene, osim to da imam sve najjače trakere ali i ovo što imam FL i TL recimo mi i više nego dovoljno ali džabe kad je sve postalo monotono i imaš osećaj da se ponavlja samo malo drugačije upakovano. Počeo sam skupljam za kolekciju serijale raznih dokumentaraca jer to mogu da gledam po 50x za redom i neće da mi dosadi, pogotovo "BBC Earth" produkciju. E ono je greota gledati a da nije HD.

A što se tiče tih portova nikad ih nisam otvarao i cimao se oko toga. Jesam jednom, pre ihahaj godina sad već, gledao one tutorijale kako se to radi za slučaj da imam nekih problema ali ja nikada nisam imao problema sa seedom. Pogotovo na privatnim trakerima gde je ona statistika S/L tačna. U klijetu mi nekad piše da je konekcija ok i zeleno, nekad stoji ono x u crvenom kružiću kako kad ali uvek ide seed normalno i u skladu sa mojom upload brzinom naravno. Evo sad trenutno stoji x crveno a ide upload oko 70 kbps za nešto što sam skinuo sa hdcluba. Telekomov ADSL u pitanju i uvek sam bio kod Telekoma.
 
Poslednja izmena:
I ja imam taj problem,ubrzao sam net na 50/2 i od tada mi je torrent ikonica u crvenom.Mada sve funkcioniše kako treba,samo me nervira što više nije zeleno.Ne znam kako da otvorim portove a ovi iz Telekoma mi se ne zovu.
 
Pozdrav moze li neka preporuka za neki sajt gdje mogu naci crtane filmove? Hvala
 
Nase crtane, mislim sihronizovane, sto dugometrazne sto ove sa nickelodeona

Sent from mTalk
 
Nazad
Vrh Dno