Šta je novo?

Razmena pozivnica za torrent trackere (pravila su u prvoj poruci)

Konačno podesih transmission na Synology-u.
Može li sada neka preporuka, ili pozivnica za tracker. Zanima me najviše HD serije/filmovi od 2010+

Da ne zatrpavam temu, ako i uz pomoć googla ne uspijem da podesim onda ću dalje da pitam.
 
Ja mogu da ti ponudim TorViet.
 
Ima li neko invite, uglavnom filmovi, serije i igrice skidam.
Ili ako znate neke sajtove.. posle gasenje kat-a, svi su sa add-ovima ili lose uradjeni
Trenutno koristim rarbg
 
A šta je ovo kickasstop? Jel kat baš ugašen tj jel ovo drugi tracker sa drugom bazom (ne koristim pa nisam u toku) ili je isti tracker na drugoj adresi?
 
Ja bih reko da je to kopija. Nemas da se login i ima te click addove
 
Ko suluša trance? Jedna za trancetraffic, javite se na pp. Važi za članove sa dužim stažom na forumu koji su aktivni u temi :)
 
Ja maltene sve sto sam trazio od trance-a sam nasao na rutracker-u. I to sam nalazio neke stvari koje ni na yt ne postoje.
 
Ko mi je iz ove teme poslao poruku na PM u vezi sa nekom pozivnicom, neka mi posalje opet. Jutros pospan sam slucajno obrisao poruku i nisam procitao sta mi je poslato. :)
 
  

5xWaffles (muzika)
3xIPT (general tracker)
1xYuwabits (domaci)

Imam jos, ali ovo mi bas dosta dugo stoji neiskorisceno.
 
Cekaj ponosno

Sent from ass
 
Jel taj waffles lakši od wcd, jel skidaju ljudi nešto? Ako je isti đavo onda mi ne treba...
 
Ako te ne zadovoljava rutracker, a ne mozes da nabavis wcd ovo ti je zamena. Sto se tice odrzavanja, imam mnogo vise uploada na waffles-u nego na wcd-u.
 
Imam wcd ali kažem to je katastrofa, stoji na seedu 400 torenata (130 GB) ali niko ništa ne skida, upload ne ide pa praktično ne mogu ni da koristim treker. Skupilo se nešto smešno, 11 GB uploada za godinu dana. Jel to malo ili je normalno?
 
Jel taj waffles lakši od wcd, jel skidaju ljudi nešto? Ako je isti đavo onda mi ne treba...

Oink se podelio na waffles i whatcd i još par ali su samo ova postali veliki. Wcd je veći ali je meni waffles imao u početku više šmeka jer je ostao 99% kopija Oinka, ista organizacija trackera. U startu je bio bolji tracker, ljudi su brže povratili sadržaj sa bivšeg trackera. Wcd je išao dosta sporije, drugačiji koncept ali je prestigao waffles po broju torrenata. na wfl imam 80 GB upload (za 9 godina) a na wcd 50 (za 4 godine, bio sam od početka ali su me banovali jer nisam dolazio godinu dana) . Meni nijedan nije priorotet, nego onaj "treći" gde ima samo flac/log/cue/secure rip.
 
Poslednja izmena:
Oink se podelio na waffles i whatcd i još par ali su samo ova postali veliki. Wcd je veći ali je meni waffles imao u početku više šmeka jer je ostao 99% kopija Oinka, ista organizacija trackera. U startu je bio bolji tracker, ljudi su brže povratili sadržaj sa bivšeg trackera. Wcd je išao dosta sporije, drugačiji koncept ali je prestigao waffles po broju torrenata. na wfl imam 80 GB upload (za 9 godina) a na wcd 50 (za 4 godine, bio sam od početka ali su me banovali jer nisam dolazio godinu dana) . Meni nijedan nije priorotet, nego onaj "treći" gde ima samo flac/log/cue/secure rip.

ACO predji na Exigo ili Pedro ako hocesh pravi lossless, na njihovim forumima imash prave tutorijale za pravi EAC RIP!! na whatcd ^ waffless uploduje kurta i murta svako sa svojim pravilima
 
Nešto free leecha na What.CD
 
Nazad
Vrh Dno