Šta je novo?

Razmena pozivnica za torrent trackere (pravila su u prvoj poruci)

sad sam proverio, tu su bile poruke. ali nece da otvori ni pozivnicu ni potvrdu za registraciju jer je proslo dosta dana. jel sad propala mejl adresa, kako bih sad mogao da upadnem tamo?
 
Poslacu ti pozivnicu ponovo, i ako hoce jos neko neka mi se javi na pm.
 
Samo da proverim. Da li jos neko ima problema sa beyondhd vec par dana ne reaguje.
 
Ne radi neko vreme
 
Sta je sa PTP ?
 
ne radi (čas radi čas ne). sređuju...
 
Danas mi je stigao mail sa upozorenjem da ce da mi disejbluju nalog na freshon.tv posto ga ne koristim. Pa ako neko hoce da mu ustupim nalog posto ga ne koristim, neka se javi. Nalog imam od 2008. godine i ima 1.14TB up i 886GB down.
Neka se jave samo oni koje hoce aktivno da ga koriste.
 
Da li neko ima pozivnicu za hd-torrents.org ? I da li postoje neki trackeri slicnog ili malo boljeg kvaliteta na kojima moze da se odrzava ratio bez seedboxa ?
 
vratio se ptp...
 
...tek je krenuo upload kada sam skinuo sve torrente.

ako neko u ovom trenutku koristi seedbox neka javi koliko je nakupio uploada....
 
Kad vec spominjete PTP. Da li je mozda krenuo da daje pozivnice ponovo i da li mozda ima neko pozivnicu za njega? Hvala unapred
 
Bilo je pre par meseci, ja sam tada upao.

Par pitanja:
1. Da li može da se uradi nekako pretraga na PTP samo za 2160p filmove?
Interesuje me koliko UHD filmova trenutno imaju i koji su.

2. Koji je tracker dobar za UHD filmove i serije?
 
Ja se izvinjavam, mnogo se izvinjavam, ako je bilo. Da li je to Zamunda pocela da brise banane(torente)?
Omasio 1ep serije Gotham iz prve sezone, pa rekoh da nadjem, ali cvrc. Search ne prikazuje nista, a pre 2 nedelje skidao s2. Nadjem u history gde sam skidao s2, kaze: "Banana has been removed due to illegal content". S2 mi je i dalje na seed i normalno radi.
 
Čemu služi "party hat" na PTP-u?

U pravilima samo piše kako se dobija, kako da se pokloni i slično a ne i njegova funkcija i svrha.

Edit: našao na forumu, nemaju nikakvu ulogu, samo zabava.
 
Poslednja izmena:
Ja se izvinjavam, mnogo se izvinjavam, ako je bilo. Da li je to Zamunda pocela da brise banane(torente)?
Omasio 1ep serije Gotham iz prve sezone, pa rekoh da nadjem, ali cvrc. Search ne prikazuje nista, a pre 2 nedelje skidao s2. Nadjem u history gde sam skidao s2, kaze: "Banana has been removed due to illegal content". S2 mi je i dalje na seed i normalno radi.

Jesu, isto se desava i sa GOT.
 
napravih oko 25gb upload-a na what-u sa kućne mreže za ovih par dana dok traje fl određenih albuma:)
 
da li neko zna gde ima spotify za windows?
 
napravih oko 25gb upload-a na what-u sa kućne mreže za ovih par dana dok traje fl određenih albuma:)
Код мене је некако ишло тог дана и од онда стоји, нико ништа. Теби је то отишло неком реално малом кућном брзином? Можда да проверим да ли негде код мене запиње. :(
 
imam sbb trio gold 50/3 i spustio sam odmah brzinu ostalim torrentima sa drugih trackera, prvih par sati sve što sam skinuo sa what-a išlo je download i u to vreme ništa nije uploadovalo (počeo sam da skidam kada si ovde postavio da je krenuo fl za određene torrente), zatim kada je krenuo upload išao je punom brzinom non stop skoro jedan dan otprilike i onda se baš smanjila brzina ali je i onda išla i na kraju kada sam pogledao statistiku ispalo je da sam napravio 25gb upload-a. juče nije išlo ništa, možda je moglo par mega da se nabaci tako da sam ih obrisao pa čekam sledeći freeleech.

nisam imao seedbox, mislio sam odmah da zakupim feral ali dok bih to napravio, pošto se kreira rtorrent + rutorrent i ostala podešavanja, do tada bi već otišli torrenti i ne bih imao punu brzinu. nabacio bih sigurno mnogo više sa sb-om zato što je išao upload punom kućnom brzinom nakon skinutih torrenata, tada bi se pokazala puna brzina sb-a. krastavac. kad ne znamo kada će da puste fl a glupo mi je da zakupljujem mesecima sb u prazno zato što sam rešio sve sem muzike.

sada koristim spotify ali free verziju gde je lošiji zvuk od flac-a

Spotify uses 3 quality ratings for streaming, all in the Ogg Vorbis format.

~96 kbps
Normal quality on mobile.
~160 kbps
Desktop and web player standard quality.

High quality on mobile.
~320 kbps (only available to Premium subscribers)
Desktop high quality.
Extreme quality on mobile.

...pa gledam da li može da se nekako sredi da ne plaćam svaki mesec premium ali se niko u ovoj temi ne javlja.

kada bih imao premium verovatno bih odustao od what-a.

gledao sam juče i danas listu izvođača razne muzike koju slušam i sve ih ima spotify tako da bi mi to rešilo pitanje muzike samo ne ide na hi-fi opremi da se sluša lošiji kvalitet zvuka. kapiram da na opremi od par desetina € ne bi bilo razlike između flac-a i ~160 kbps koji koristi spotify ali na malo skupljoj ne ide da se sluša. moraću kada uhvatim vremena da testiram koliko se čuje razlika.
 
Poslednja izmena:
Ок, код мене је доста већа брзина али је ишло тог дана и то не превише па је стало. Можда је проблем што сам ту и тамо гасио комп па су ме прескакали.
Мени није проблем да нађем музику, ваљда сам већ нашао све што ме занима у фул квалитету, ово ми је само спорта ради, да се нађе ако се појави нешто што сам превидео. Ајд следећи пут ћу да реагујем брже и оставим да ради неколико дана.
 
da li zna neko sajtove kao sto su cgpeers ali za programiranje?? bio bih jako zahvalan za pozivnicu ratio na cgpeers mi je jako dobar.
Unprijed hvala
 
I ja bih jednu pozivnicu za FileList ako neko ima :)

Dokaze o ratio-u i ostalo za BTN, PTP, IPT, Freshon, EUC, CB, THR, Torviet i NetHD (ruku na srce NetHD sam dobio i samo održavam)...
 
Pošaljite mi dokaze na PP za FileList.
 
Nazad
Vrh Dno