Šta je novo?

Razmena pozivnica za torrent trackere (pravila su u prvoj poruci)

kako na what.cd-u napraviti postavku da prikazuje samo flac, tako da sve ostalo ne prikazuje (vinil, mp3...)?

znam da ima u naprednim podešavanjima samo flac da se pretraži ali opet kada se ode na neku grupu/pevača prikazuje sve po starom:


http://postimage.org/index.php?lang=italian
 
Poslednja izmena:
Код мене таква претрага ради како би требало.

Хм, мислиш када после претраге одаш на изабрану групу, онда ту показује све? Мени то делује прилично логично, претрага нађе групу/албум а када одеш на групу, онда покаже шта све има од ње.
 
da, ali ja sam mislio da napravim u postavkama da kada nađe izvođača da od njega prikazuje samo flac a ne sve šta ima.

to bi mi olakšalo pretragu i sakupljanje takvih torrenata u jedan folder pa kada bude freeleech da ih samo ubacim u utorrent.
 
Jel moze predlog za neki dobar, privatni torrent sajt, generalnog tipa ili bar da prednjaci u igrama, a da moze da se upadne, tj da ne trazi invite ili da je bar relativno cesto otvoren za registraciju?
Samo Zamundu trenutno koristim...
 
hvala na informaciji ;)
 
Jel može neko od torentaša da pogleda da li kojim slučajem može negde da se nađe knjiga

Confirmatory Factor Analysis for Applied Research: Second Edition, by Timothy A. Brown

Knjiga je iz statistike.
Ubih se od pretrage, pogledao sam sve sajtove na kojima imam pristup, plus nakliktao brdo malwarea preko googla ali uzalud.

#Knjiga nadjena, zahvaljujem se korisniku @TheCyA na pomoci!
 
Poslednja izmena:
htedoh nešto da skidam sa waffles-a ali neće da krene download. piše: tracker sending invalid data <null>

šta može da bude?
 
htedoh nešto da skidam sa waffles-a ali neće da krene download. piše: tracker sending invalid data <null>

šta može da bude?

Ovo pise na pocetnoj strani wafflesa.

3. Torrents, when downloaded, still have the .fm address, you'll need to hand edit these in your client to .ch to connect.

Mislim da zbog toga neca da ti skida.
 
hvala ;)

edit: proverio, to je to.
 
Poslednja izmena:
5xWaffles
3xIPT
 
Jel ima neko za bcg?ako treba saljem statistiku sa ipt

Послато са GT-S7580 уз помоћ Тапатока
 
postoji li neki tracker koji je namenjen isključivo za programe?

odustao bih od ipt-a pa zato pitam.
 
Šta znači za "mHD" u nazivu filma?
Evo jednog takvog: Inside Men 2015 Extended mHD BluRay DD5.1 x264-EPiK
 
Da li neko moze da mi posalje invite za learnflakes.net, ako nije problem?
 
Šta znači za "mHD" u nazivu filma?
Evo jednog takvog: Inside Men 2015 Extended mHD BluRay DD5.1 x264-EPiK
Slabijeg bitratea za video, slicno i za audio stream i samim tim manje velicine izlaznog fajla filmici u HD rezi.

Poslato sa vremesnog Nexusa 4
 
Šta je sa PTP,k´o da se okren´o naglavačke?
 
Hvala seizes.

@paradizo
Ni ja nisam mogao sinoć da mu pristupim. Pisalo mi je da je došlo do greške i da pokušam kasnije.
 
^Moze Crna Berza?
 
Ja sam pokusao da se registrujem na CB, izabrao nik i dao mejl, ali mi nije stigla potvrda od njih. takodje mi je @smiljo poslao pozivnicu i ni ona nije stigla. da li je to zbog ispunjenog broja clanova? ovako mi stoji kad god udjem na sajt

Pogledajte prilog 203082
 
Nazad
Vrh Dno